Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: FABRICA DENTIS, odontologijos klinika

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2016.04.15 14:17
Sveiki. Pradejau dantu ptotezavima. padare panoramine nuotrauka. rado kaulo tirpima. Numatoma israuti visus dantis virsutiniame ie kai kuriuos apatiniame zandikaulyje ir "isukti' implantus. Ar po ju isukimo, kaulas nebetirps ir jie laikysis? dekoju uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jei yra polinkis , kaulas gali tirpti ir apie implantus .

2016.04.14 21:51
Laba diena,po danties kanalo valymo atsirado dantu kisenes,bet tik apie ta danti,stomatologas sako,kad su dantim viskas gerai,o kisene tiesiog valyti sepetukais.Taciau dantenos negyja,skauda nuolat,nekraujuoja.Ar normalu,kad negyja apie puse metu? Ka patartumete daryti? Stomatologas sako,kad dar per anksti ka nors daryti,taciau negi reikia laukti,kol dantys prades kristi?
Dekoju uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, Jums reikėtų dar vieno odontologo konsultacijos .

2016.04.08 22:56
Sveiki. Pries 8men gydiyoja idejo laikina blomba pusei metu ir pasake, kad sita danti reikes "mauti", taip ir nebepasirodziau, likau su laikina blomba, bet danties neskauda, jauciuosi gerai ar butina skubeti ir tikrintis ar galiu palaukti kol danti ims skaudeti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, dantis protezuojamas, norint apsaugoti danties vainiką nuo lūžio , užhermetizuoti kanalų sistemą, atkurti pilnai danties vainiko anatomiją. Jei dantukas pradės skaudėti, gali būti per vėlu .

2016.04.06 17:48
Sveiki, pries menesi laiko isoperavo kruminio danties saknis, teko nugrezti kaula, kad pasiekt saknis, zaizda buvo uzsiuta. Ta pacia diena teko gryzti i logonine, nes operacijos vietos tarp desnos ir zando viduje atsirado didelis guzas pilnas kraujo, hematoma, atliko vel operacija, isvale, uzsiuvo, desna sugijo, siulai istirpo, vienoje vietoje kur buta siulo atsiranda puslele, lyg vandeninga, lyg biski su krauju, po kiek laiko isnyksta ir vel atsiranda. Dariausi kraujo tyrimus, seselei nepatinka kraujo tyrimai, rodo nekresejima. Kartosim vel tyrimus. Ar tai galetu buti susije kazkuo tarpusavyje ir kokia butu Jusu nuomone

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, kolkas Jums nereikėtų nerimauti, greičiausiai viskas susitvarkys ir žaizda užgis galutinai , tačiau jei yra problemų su kraujo krešumu, žaizdos gyja ilgiau, būna didesnis pooperacinis kraujavimas.

2016.03.21 20:12
Laba diena, ar prieš protezuojant dantis reikia padaryti panoraminę rentgeno nuotrauką?
Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, viskas priklauso nuo protezavimo apimties, jei ji didelė, tuomet reikia, jei ne- gali užtekti ir dentalinių nuotraukų .

2016.03.15 16:31
Laba diena, lapkritį Kaune man buvo pašalinti trys protiniai dantys, po dviejų antibiotikų dozių išleido namo,bet daugiau nieko ir nepaskyrė. Dešinysis žandas sugijo greitai, tačiau kairysis(kuriame buvo susilietę šaknys) – nenoriai. Prieš Kalėdas jis vėl ėmė pūstis, ir nežinau ar tai susiję,bet skrandyje darėsi silpna,ypač rytais (mano skrandis tirtas rudenį,nieko nerasta). Po švenčių apsilankiau savo miesto poliklinikoj pas burnos chirurgę ir iškart pjovė nes buvo jau supūliavę. Po kurso antibiotikų sugijo. Ji pastukseno dantis ir nusprendė,kad dėl to buvo kaltas 6dantis (priešpaskutinis) ir jį reikia pergydyti. Man tai pasirodė keista ir nuėjau į privačią kliniką,kurioje paprastai taisausi dantis ir parodžiau mažą tų dantų nuotrauką, pasakė,kad viskas tvarkoje ir kreiptis tik jei pradės skaudėti.
Reikalas tas,kad iki šiandien (kovo 7) ta žando pusė yra nuolat įsitempusi,nors išoriškai to nematyti ir nei vieno danties neskauda,išvaizda burnoje normali. Neseniai labai kankino troškulys,kurio nenumalšindavau,tad supratau kad man trūksta seilių, kartais troškina viena burnos puse. Kartais ima skaudėti pusę liežuvio,tai vieną tai kitą pusę. Neseniai pradėjo skaudėti kairįjį kaklo limfmazgį. Simptomai keičia vienas kitą. Ypač tas įsitempimas jaučiamas prieš mėnesines,kartais pabundu vidury nakties su jausmu,kad žandas atsileidęs bet tai trunka neilgai. Galėčiau grįžti konsultuotis į polikliniką,bet tikriausiai prikaišios,jog nesitaisiau to danties kurį liepė,tuo labiau ten taisytis kanalų nenoriu. Ką daryti?
http://i.imgur.com/Y7BWkvP.png

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, pasikonsultuokite su kitu chirurgu, išgirsite dar vieną nuomonę, turėsite pilnesnį savo situacijos vaizdą,jums bus ramiau .

2016.02.19 15:17
laba diena. Mano 36 ir 37 dantys vilkti. Padarius nuotrauką gydytoja randa periodonto uždegiminių procesų. Toje pačioje pusėje randamas padidėjęs 2,6 / 1.4 cm limfmazgis.Ar tai gali būt limfmazgio padidėjimo priežastis?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tikrai gali būti .

2015.12.28 14:54
Sveiki, man pasireiškia nuolatiniai Burnos kandidamikozės simptomai (burnos išsausėjimas, baltos apnašos ant lūpų...) norėčiau sužinoti į kokį specialistą turėčiau kreiptis tyrimams? Galbūt yra bendrų patarimų, kaip gydyti ligą?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, rekomenduočiau gyd. periodontologą Arūną Rimkevičių , Universitetinė Žalgirio Klinka .

2015.12.23 18:39
Sveiki, man 18 metų ir man bevalgant skilo dantis (per pusę), kita karta nuo to pačio danties vėl truputukas nuskilo, dėl ko taip yra? Kaip galėčiau saugotis? Ir kaip dantis sustiprinti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, greičiausiai Jūsų dantukas jau buvo pažeistas karieso anksčiau, plombuotas, negyvas . Tokie dantys visada yra trapūs. Nuo to apsaugo reguliari burnos ertmės higiena, tiek individuali tiek profesionali, reguliarūs profilaktiniai vizitai pas odontologą, negyvų dantų savalaikis protezavimas .

2015.12.09 13:51
Laba diena,mano vaikui 10men.susirgom stomatitu buvo pusleliu ant skruostu ar gali buti tu pusleliu ir ant pirstu,nes i burna ima pirstus.Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Stomatitas yra burnos gleivinės liga ,bet be burnos gleivinės pakitimų, galimi akių, veido odos pažeidimai. Ant vaikelio pirštukų pūsleliu neturėtų būti.

Video