Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: FABRICA DENTIS, odontologijos klinika

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2015.10.31 16:17
Laba diena, kaip atskirti vėžinį susirgimą burnoje? Mano vienos pusės seilių liauka jau po liežuviu yra didesnė už kitą , ar taip gali būti šiaip sau? Kas savaitę būtent ant liežuvio kraštų atsiranda baltos įvairaus dydžio dėmės su baltais kraštais, skausmingos, tačiau jau kitą rytą jų nebebūna ir tai nuolat kartojasi , kas tai galėtų būti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jums reikalinga burnos ertmės apžiūra pas odontologą ir gali tekti kreiptis į burnos ertmės ligų specialistą. Rekomenduočiau Universitetinę Žalgirio Ligoninę.

2015.10.02 18:15
Sveiki,planuojam vaikeli..paskutines menesines buvo rugsejo 25d. - spalio 1d. Spalio 20 turiu vizita pas odontologa..trauksiu protini dantuka..tai bus naudojami nuskausminamieji..norejau paklausti ar nepakenks vaisiui?Zinoma nera garantiju kad as pastosiu..bet noriu apsidrausti

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, kiek man žinoma, nėra įrodymų, kad nuskausminamieji vaistai turėtų įtakos nėštumo eigai .

2015.09.26 00:02
Sveiki.pradejo skaudeti sveika danti priekini virsutini.kai lieti labai skauda o ir skausmas eina i virsu link akiu.skauda kelios dienos o esame uzsieny nezinome kas gali buti ir ka daryti.dekui uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, rekomenduočiau būtinai apsilankyti pas odontologą .

2015.09.20 16:27
Laba diena.Pas mano vyra kepenu ceroze,labai kraujoja dantienos. Kaip sustabdyti kraujavima?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, pagrindinė dantenų kraujavimo priežastis- dantenų uždegimas dėl vietinių priežaščių, tokių kaip minkštas apnašas, akmenys, kauliniai defektai, kišenės. Bet įtakos gali turėti ir sisteminės ligos , kaip ir kepenų cirozė. Rekomenduočiau gydytojo odontologo konsultaciją ,taip pat ir šeimos gydytojo konsultaciją .

2015.09.12 12:24
Laba diena.
Noreciau tokio klausymo paklaust,,,ar galetu taip buti,kad nuo dantu kurios nors ligos, buti bendras silpnumas,,infekcija ar pan....nes taip yra kad man pastovus silpnumas,ir viena drauge patare,kad tai gal nuo dantu gali buti.....ka Jus manote???
Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, bet kuri liga gali atsiliepti bendrai savijautai. Reikalingas detalesnis jūsų burnos ertmės ištyrimas.

2015.09.06 21:27
Sveiki, ant burnos skalavimo skysčio etiketės parašyta, kad po naudojimo nereikia skalauti burnos vandeniu, tačiau ar tai nekenkia sveikatai? Juk visa ta "chemija" tuomet su seilėmis patenka į organizmą. Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , paskalavus vandeniu, susilpnėja skalavimo skysčio poveikis .

2015.08.19 00:11
Laba diena. Norėjau paklausti, ką reiškia, kai priekinių dantų apačia yra skaidri? Ar tai yra rimta bėda?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikalinga apžiūra. Gali būti, kad tai ne problema - dantis natūraliai turi skaidrų kandamą kraštą.

2015.07.21 08:26
Sveiki, norėjau paklausti kas ir nuo ko taip atsitinka: ant apatinės lūpos vidinėje pusėje vis atsiranda baltas pūlinukas (vandeningas), aš jį išspaudžiu o po keletos dienų vėl atsiranda.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikalinga apžiūra. Gali būti, kad tai infekcijos, šalia esančio danties šaknyje, pasekmė.

2015.06.29 12:13
Laba diena. Norejau paklausti kiek pas Jus kainuoja dantu inplantacija? Turiu gan labai didele problema su dantimis. Reikia deti visu dantu inplantus,nes protezai mano amziuje tai nelabai gerai butu. Man 29 metai. Man per pusmeti nutrupejo dantu emale ir kartkartemis pasirodo skausmas. Nebegaliu nei plautis dantu.nei skalaustis ju. O galu gale net sypsotis negaliu,nes geda del savo dantu.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, 1 danties implantacija, jei nereikia papildomų procedūrų, kainuoja 520-640 eurų, priklausomai nuo to, kokį implantą pasirinksite .

2015.06.26 15:50
Sveiki. Ant priekinio danties uzdeta karunele atrodo neestetiskai, noreciau pasikeisti, taciau karunele deta ant kaiscio, kuri tektu traukti lauk. Stomatologe ispejo, kad traukimo atveju gali issirauti visa danties saknis, tuomet reiketu implanto.
Kokia tikimybe, jog taip nutiks? Ar smarkiai rizikuociau?
Jei bus israutas dantis, kaip ir kur bus pritvirtintas laikinas iki implanto idejimo jei jo nedes is karto? (Salia esantis priekinis 'priklijavimui' netinka, nes ant jos esantis veneras buvo luzes perpus ir yra laikinai priklijuotas. Noreciau tvarkyti abu dantis is karto, kad karuneles butu vienodos ir siek tiek pakoreguotos formos.)
Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki . Šalinant kaištį iš danties šaknies kanalo yra nemaža rizika pakenkti danties šakniai .Implanto gyjimo laikotarpiu galima pagaminti išimamą 1 danties plokštelę ,taip nepakenkiant getimiems dantims.

Video