Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: Fabrica Dentis, UAB

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2013.09.28 08:39
Sveiki,noreciau informacijos,mano mergaite miega naktimis issiziojus ar tik del to galejo susiformuot netaisiklingas sakandis,per didelis apatinis zandikaulis,Pas mus seimoje nera tokiu anomaliju visiskai,ar vistiek tai gali but genetika.jai 8 metai mes per velai atkreipem demesi kad ji miega issiziojus,ar mes dar galim ka pakeisti,juk dabar tik prasideda intensyvus zandikaulio augimas?aciu jums

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, miegojimas išsižiojus gali turėti įtakos žandikaulių formavimuisi , svarbu nustatyti ,kodėl mergaitė miega kvėpuodama per burną. Patarčiau kreiptis pirmiausia į LOR specialistą ir gydytoją ortodontą , jie galės jums padėti.

2013.09.16 19:55
norejimas sukasti zandikauli, skauda issiziojant, negaliu nusiziovaut, skauda valgant,
nesioju nakti dantu karsta, nepadeda, bandziau daryt zandikaulio nuotrauka, nieko nemate, nebezinau ka daryt

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, sunku iš aprašymo suprasti, kokie jūsų nusiskundimai konkrečiai, kiek supratau jūs turite apatinio žandikaulio-smilkininio sąnario ir(ar) kramtomųjų raumenų problemų. Patarčiau kreiptis į VU Žalgirio ligoninės gydytojus, konkrečiai gyd.M.Basecką.

2013.09.12 19:04
Labas vakaras. Gydytojau, man niekaip neišdygsta protinis dantis kairėje pusėje, na yra tik truputį prasikalęs. Dažnai vargina tos pusės žandikaulio, ausies skausmas, patinimai ir pan. Buvau pas savo odontologą, tai patarė kreiptis į chirurgą, kad jį ištrauktų, nes dygsta kreivai ir sakė jam vietos nėra. Skausmą tam kartui palengvinu, skalaudama druskos tirpalu, ramunėlių nuoviru ir kt. Ką Jūs patartumėte? Gal yra ir neintervencinių metodų, nes baisiai bijau tos procedūros ir galimų komplikacijų po visko. Man 32m. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Jeigu 'protinis 'dantis neišdygęs ir dygsta kreivai, tai čia nieko nepadarysi, reikia jį šalinti. Galiu tik palinkėti jums susikaupti ir nusiteikti atlikti tą procedūrą, o bijoti komplikacijų neverta, patyręs chirurgas neleis tam įvykti.

2013.08.05 20:57
Laba diena. Nuo vaikystės turiu problemą- kreivus dantis bei netaisyklingą sukandimą. Prieš 4 metus pradėjau nešioti korekcinę plokštelę - sukandimas susitvarkė, dantys irgi daug gražesni pasidarė. Tik liko viena problema... Viršutiniai priekiniai dantys liko tarsi "zuikio". Ar nešiojant plokštelę kiti dantys susilygins su jais, ar jau be šansų? Man 16 metų :) Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, viskas priklauso nuo to, kokią plokštelę ir kiek laiko nešiojate, kokia buvo pradinė situacija ,kaip sekėsi gydymas ir tt. Patarčiau pasikonsultuoti su gydytoju -ortodontu , jis jums tikrai galės atsakyti į visus klausimus.

2013.07.25 02:47
Labas vakaras, gyd. Dainiau. Turbūt žinote, kad lietuviai yra prasčiausiai prižiūrintys dantis ir tokius turintys visoje Europoje, deja,aš ne išimtis. Intensyviai saugoti ir prižiūrėti dantis pradėjau tik nuo 16 m. o iki tol dantukai buvo labai daug kartų plombuoti ir kitaip gydyti. nors man tik 22m. tačiau jau neturiu 2 dantukų dėl per mažo rūpinimosi jais. taip pat turiu bėdą su priekiniais dantimis, vienas jų (arčiau priekinio dantuko prie iltinio viršuje) yra kreivas ir išsikišęs į priekį, todėl gvildenu mintį susitvarkyti šypseną estetiniu plombavimu. tačiau pamenu kaip odontologė aiškino, kad mano vienas iš priekinių dantų viršuje turi bėdą - jis kraujuoja į vidų ir yra patamsėjęs. domėjausi tuo ir įtariu sau pulpa. Todėl iškilo klausimas, ar norint atlikti estetinį plombavimą viršutiniams dantims, man reikės rauti priekinį dantį jei paaiškėtų, kad ten ne pulpa o tiesiog nebegyvas dantis? Beje, jūsų nuomonė apie estetinį plombavimą kaip specialisto būtų kokia?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jūsų priekinis dantis greičiausiai jau nebeturi pulpos(nervo) t.y. negyvas.Gali būti kad, jis turi vidinį šaknies tirpimą(rezorbciją) ar šanis dėl įvairių priežaščių nesandari, bet aš tik spėju.Jei taip ir yra, tuomet pirma reikia išspręsti šią problemą. Mano subjektyvia nuomone, estitinis plombavimas pasiteisina, kai reikia atstatyti nedidelius dantų defektus ,ar dantų formos pakeitimus ir kai dantys yra gyvi. Kai dantys negyvi ir reikia atstatyti daug prarasto danties ar stipriai keisti danties spalvą,formą , geriau tuos dantis protezuoti.

2013.07.24 22:53
Laba diena, norėčiau sužinoti ar yra kokių priemonių sustiprinti/sutvirtinti klibančio danties šaknį, ar jau tik viena išeitis - išrauti dantį? Dantis protezuotas (metalo keramikos vainikėlis). O išrovus ar galima kaip nors apsaugoti žandikaulį nuo deformacijos, kaulo ištirpimo ir pan.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, viskas priklauso nuo to ,kiek jūsų dantis stovi žandikaulio kaule, jei 1/3 ir daugiau šaknies, ir nėra vertikalių kaulinių patirpimų, dantukas gali stovėti ilgai, bet čia reikia dar vertinti klinikinį vaizdą, retgeno nuotrauką ,žodžiu reikia konsultacijos. Po rovimo visada įvyksta kaulo patirpimas , norint tai sumažinti, reikia pridėti dirbtinio kaulo.

2013.07.17 12:10
Laba diena,man 23 metai ,turiu diastema,vaikysteje megau kramtyti tusinukus ir kelis kart jiems nuslydus susizeidziau virsutines lupos pasaiteli,siuo metu esu su estetiniu plombavimu(tarpelis tarp dantu apie 2mm)taciau naudojant balinancias priemones jis dyla,noreciau ilgalaikio diastemos pasalinimo,odontologe man sake,jog jei ne pasaitelis dantys butu suauge savaime,dantys tiesus,ka man patartumete ir kokia to butu kaina?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, gali būti kad diastemą įtakoja pasaitelis. Galima diastema uždaryti mikroprotezais-laminatemis, vieno dantuko kaina svyruoja nuo 1200 iki 2000 lt (priklausomai nuo situacijos) ,tačiau bet kokiu atveju reikalinga konsultacija.

2013.07.05 04:38
Labas rytas. Jau trečia naktis iš eilės esu be miego. Būtent nakties metu prasideda nenumalšinamas dantų skausmas dešinėje žandikaulio pusėje. Negalėčiau įvardyti tikslaus skaudančio danties, ir ar skausmas viršuje ar apačioje,skauda visą pusę. Galbūt šiek tiek ūmiau viršuje. Dienos metu jokių skausmų nejuntu, jokio dantų jautrumo, nieko, kai ruošiuosi miegoti prasideda košmaras, negaliu užmigti, geriu ir skausmą malšinančius vaistus, jokio efekto nepajuntu, skausmas išlieka tas pats, ryte vėl viskas gerai skausmo kaip nebūta. Nešioju breketus. Ar tai galėtų būti dėl jų? Kas gali sukelti šitokį skausmą? kaip ji malšnti? Patarkite. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, patarčiau kreiptis pas odontologą arba jūsų ortodontą, kuris nustatytų priežastį.

2013.06.29 01:59
Laba Diena gerb. gydytojau. Man sklinda nemalonus kvapas iš burnos, ir liežuvis beveik visas pabalęs. Valau bei skalauju burną ryte prieš valgį ir vakare po. Gal galite patarti kaip būtų galima išsigydyti?

Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nemalonus burnos kvapas daugiausia susiijęs su patologiniais procesais burnos ermėje ,t.y. dantų, periodonto, liežuvio problemomis. Patarimas -kruopščiai (apie 3 min.) valykite dantis ,liežuvį, reguliariai keiskite dantų šepetėlį ,naudokite tarpdančių siūlą ir būtinai apsilankykite pas savo odontologą.

2013.06.20 14:44
Sveiki. Laba diena. Turiu 7 metu sunu, kuriam pries viena diena istrauke pienini dantuka apatini sonini kandziu. Trauke su nejautra. Vakare visa lupa buvo sutinus, durio vietoje ir aplink duri pabale audiniai, siandien klausiau vaiko tos vietos nejaucia. Durio vieta gana nemazai paburkusi. Ar tai praeis?
Dekui.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, sunku spręsti iš aprašymo, bet gali būti, kad įvyko audinių kompresija nuskausminamais vaistais arba dūriuo metu pataikyta į kraujagyslę. Tai nieko baisaus , turėtų savaitės bėgyje praeiti, bet jei per savaitę nepraeis, kreipkitės į odontologą.

Video