Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: FABRICA DENTIS, odontologijos klinika

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2014.06.04 12:38
Laba diena gydytojau, man skauda visas dantenas atrodo kad juos geltu, kramtyt nieko neina, ryt taip pat, zandikaulius skauda isizioti neina, ar gali but kiaulytes pozymiai? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jums reiketų nedelsiant kreiptis pas gydytoją odontologą , kuris patars ką daryti toliau.

2014.05.17 16:20
Laba diena, gerb. gydytojau,
Norėjau paklausti kas geriau ar dantų balinimas pas odontologą ar balinamosios juostelės?
p.s dantys nėra labai praradę baltumą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, manau dantų balinimas pas odontologą efektyvesnis būdas .

2014.05.11 17:30
Sveiki, neseniai paskaudejo danti, kurio likus tik viena sienele ir dar truputi kitos sieneles saknies, Buvo patinusi dantena is isores, bet veliau viduje istino kazkoks minkstas gumbuliukas, kuris krapstant kraujuoja, o siaip neskauda nei tos vietos, nei danties. Pas gydytoja neuzilgo, bet butu idomu kas tai,,

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , reikėtų pamatyti situaciją ir rentgeno nuotrauką , bet gali būti ir infekcija kanale , šaknies lūžis arba ne tokios rimtos problemos .

2014.05.02 18:51
laba diena,mano drauguj yra luzes zandikaulis, luzis nepalankus nes zandikaulis nukrito zemyn... jis yra nedirbantis, kiek kainuotu persviesti, kazkaip jy pritvirtinti ir paskirti gydyma?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , tai yra gydytojo-chirurgo sritis , jūsų atveju rekomenduoju Universitetinę Žalgirio Ligoninę, ten rasit visą reikalingą pagalbą .

2014.05.01 16:40
Laba diena gerb. gydytojau, mano priekiniai dantys nežymiai aptrupėję, truputį peršviečiami, iltiniai - gana gelsvo atspalvio. Apačioje preikiniai dantys nevienodo aukščio. Ar galima šiuos trūkumus koreguoti laminatėmis? Ar rezultatas būtų ilgalaikis? Mano sąkandis netaisyklingas, tiek viršutiniai tiek apatiniai priekiniai dantys nebuvo plombuoti.

Dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, greičiausiai galima , bet dėl konkretaus gydymo plano sudarymo reikalinga jūsų sąkandžio detali analizė .Protezavimas laminatėmis yra ilgalaikis , jei yra kruopsčiai suplanuotas gydymas .

2014.04.08 18:03
Sveiki daktare, norėjau paklausti, kas gali būti ant vienos rankos yra už odos spalvą vos vos šviesesnės dėmelės ir tokios lyg apipleiskanojusios, jeigu reikia galiu atsiusti nuotrauką

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, aš nesispecializuoju odos ligų gydyme .

2014.04.02 00:48
Sveiki,gydytojau.Noreciau suzinoti ar galima rauti danti,jei man siuo metu yra dantenu uzdegimas.Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , žiūrint kokio laipsnio . Jei nėra didelio uždegimo, o rovimo atidėti negalima, galima rauti, bet gali truputį užtrukti gyjimas .

2014.03.26 00:34
Sveiki.Gyvenu ne Lt.Vasara grysiu.Mazdaug pries puse metu man virs danties buvo issoke pulinukas,labai skaudejo tad nebeiskentusi teko nueiti pas odontologa,pageriau israsytus antibiotikus ir praejo,bet sake vel gali atsirasti nes dantis negyvas,reikia tvarkyt kanalus.Ir dabar vel issoko dar didesnis pulinys bet neskauda.Ar eiti vel pas tapati odontologa antiotiku ar dalaukti Lietuvos ir ten viska susitvarkyt?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tas pūlinukas greičiausiai yra fistulė, t.y. uždegiminio proceso aplink danties šaknį pasekmė , kai organizmas taip pašalina pūlius ir uždegiminį sekretą , jis nesikaupia žandikaulio kaule , o laikas nuo laiko pūliai išeina per tą vietą . Priežastis -infekcija kanale, šaknų lūžiai. Antibiotikai problemos nešalina , jie tik nuslopina laikinai simptomus, iki sekančio paūmėjimo . Reikalingas kanalų gydymas , tik taip galima pašalinti infekciją iš kanalų .

2014.03.20 11:42
Laba diena,
Gerb. gydytojau , kreipiuosi i Jus dėl mano burnos gleivinėje (ant skruostu, gomurio) laikas nuo laiko atsirandančių pūslių, prisipildžiusių kraujo. Jos iškyla be jokių išankstinių simptomų. Praėjus parai nuo pūslės atsiradimo, ji po truputį pradeda bliukšti ir šviesėti. Po 5 dienų gleivinė lieka šiek tiek rausvesnė, dar po kurio laiko nelieka jokios žymės. Dėl šios problemos kreipiausi į keletą gydytojų, bet niekas negali paaiškinti kas tai galetų būti ir dėl ko pūslės kyla. Gal galėtumėt pakomentuoti ar tai burnos liga, ar streso pasekmė, ar alerginė reakcija. Dėl šios problemos atlikti kraujo tyrimai nieko blogo neparodė. Gal būt galėtumėt pasiūlyti į kurios srities specialistą turėčiau kreiptis. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nuoširdžiai rekomenduoju jums periodontologą- gyd. A.Rimkevičių, kuris specilizuojasi burnos gleivinės ligų gydyme , dirba Universitetinėje Žalgirio Ligoninėje.

2014.03.17 20:23
Sveiki , man yra 15 metų ir mano priekiniai dantys banguoti , štai foto kad suprastumėt apie ką kalbu http://www.healthbaba.org/wp-content/uploads/mamelons-300x218.jpg (nuotrauka ne mano bet tokia pati situacija). Patarkit ką daryti . Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , norint konkretaus atsakymo ,reikia ir matyti jūsų situaciją , patarčiau registruotis pas savo odontologą konsultacijai , jei reikės , jis nukreips pas atitinkamą specialistą .

Video