Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: Fabrica Dentis, UAB

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2013.12.30 18:10
Labas vakaras, norėčiau paklausti, manau, kad mano dančiui yra pulpitas. Jis yra iš galo nuskiles, po gal trečdalis yra, vos ne permatomas, ir prieš pora dienų valgiau traškučius, ir pajutau labai staigu didelį skausma, kuris netrukus praėjo. Grįžau namo kitą dieną iš ryto dantuką skaudėjo, išgėriau vaistų "Ketanov'. Tai skausmas praeidavo gal 5-6 valandoms. Tačiau naktį ~5h skausmas labai ūmus, didelis, išgeriu vaistų ir užmiegu. Nuėjus pas odontologą ką jis man darys? Odontologo kėdės bijau kaip krokodilas skiepų. Ačiū už atsakymą. :)

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , nebijokite, viskas bus gerai. Greičiausiai Jūs teisus- tai ūmus danties pulpos uždegimas.Jums tą dantuką nuskausmins, pašalins uždegiminę pulpą (liaudiškai - 'nervą '),bei užplombuos danties kanalą ir patį dantį.

2013.12.29 18:29
Sveiki,
Man yra nustatytas nusedes sakandis ir jau pakankamai nusidejeja dantys.. Koki galimi budai problemai spresti..? Esu pasidares naktine kapa..

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, Jūsų atveju galimi keli variantai- dantų nusidėvėjimas su sukandimo aukščio sumažėjimu , dantų nudilimas be sukandimo aukščio pakitimų, kai dantų nudilimą ,kompensuoja žandikaulių augimas.Jei jums diagnozuotas pirmas variantas,tai reikia tą prarastą sukandimo aukštį atstatyti. Pirmiausia pakeliamas sukandimas laikinais protezais arba plombomis( priklausomas nuo situacijos) ir pacientas adaptuojasi prie naujo sukandimo,jei reikia aukštį dar galima koreaguoti .Kai pacientas jaučiasi gerai, protezuojama jau tik tame aukštyje .Protezai būdai galimi įvairūs : nuo metalo keramikos iki bemetalės keramikos, gaminama apsauginė kapa.


į

2013.11.16 20:59
Sveiki. Man yra nustatyta fluorozė. Ką būtų galima padaryti, kad dantys būtų balti? Dėkui

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, esant dantų fluorozei, įprastinės balinimo priemonės nepadeda,todėl turite 2 galimybes: dantis plombuoti estetinio plombavimo būdu( pigiau už protezavimą , bet reikalinga nuolatinė odontologo priežiūra, korekcijos) arba estetinis protezavimas( nuolatinė odontologo kontrolė nereikalinga, tai ilgaamžis, estetiškesnis metodas,bet brangesnis)

2013.11.03 13:54
Kokia priezastis ar liga sukelia dantu apnuoginima,t.y kai dantys nepilnai uzdengtos smegenimis?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, dantų kaklelių apsinuoginimą (dantenų recesiją) gali sukelti įvairios priežastys - žandikalio kraštinio kaulo tirpimas, esant periodontitui, traumai, dantų susigrūdimas, plonų dantenų tipas, prie pat danties prisitvirtinusios paslankios dantenos, pasaitėliai, pleištiniai defektai, per daug intensyvus dantų valymas, po periooperacijų( tai normalu),po protezavimo, plombavimo ir tt.

2013.10.23 13:17
laba diena , man jau kury laika atsirade ant liezuvio prie gerkles toki kaip raudoni guzelei ar tai liga ? ar kas tai yra ..

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jei ilgai tai nepraeina, patarčiau kreiptis į gyd.odontologą ,gyd. periodontologą ar LOR specialistą.

2013.10.22 00:39
Sveiki,turiu beda burnoje atsirado pusle, atrodo lig tai butu nudegimas,bet nepamenu ,kad buciau apsideginus.
Pusle yra vidineje apatines lupos dalije. Pas gydytoja siuo metu nueiti negaliu,nes esu Anglijoje,o cia su tokiais reikalais laukti reikia ilgai.
Jausmas tikrai nera malonus,temperaturos neturiu,pusle atrodo dkaidri lig matosi lig butu kraujo nepratruksta,zirnio dydzio.Ka galetumete patarti? Busiu labai dekinga uz atsakyma. Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jei pūslelė skaidri ,gali būti seilių liaukutės cista ar kraujosruva , tokiu atveju nėra ko jaudintis, tačiau gali būti ir virusinis ar kitoks burnos gleivinės pažeidimas .Bet kokiu atveju, jei tai ilgą laiką nepraeis, reikėtų pasirodyti odontologui.

2013.10.17 13:19
Laba diena. Po žandikauliu kairėje pusėje po krūminiu dantimi jaučiu gumbą. Odontologė darė nuotrauką, bet nieko nemato, dantis, po kuriuo šis gumbas, sveikas, šaknis irgi sveika. Kai kada tas gumbas mažesnis ir neskauda, o būna, kad skauda ir tada darosi didesnis, ypač kai peršalu. Ar galėtumėte pasakyti, kas tai galėtų būti? Iš anksto labai dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nesupratau ar 'gumbas' burnos ertmėje? Bet kokiu atveju reikalinga pakartotinė apžiūra, o gal ir nauja nuotrauka, pagal aprašymą sunku spręsti ar tas darinys susijęs su konkrečiu dantimi, jei kaltas dantis, tai priežastinis dantis gali būti ir kaimyninis.

2013.10.14 15:26
Sveiki, mano vaikutis zaisdamas krito ir virsutini - priekini (d. puses) dantuka "prarado". Dantukas , pajuodavo ir ko gero yra negyvas. Sunui 4,5metu, skausmo, nejaucia, bent jau taip sako.Kas jo laukia toliau? Kaip mes turetume elgtis,ka daryti? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikia pasirodyti pas gyd. odontologą, jis pašalins danties pulpą ir užplombuos dantį ir kanalą, tokiu atveju dantukas užlaikys vietą nuolatiniams dantukams- taip jūs išsaugosit kiek galima ilgiau pieninį dantuką.

2013.10.04 13:32
Laba diena,
noreciau paklausti, ar atauga dantenos po lopo operacijos.
Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, ataugti neturėtų , turėtų gerai sugyti.

2013.09.28 08:39
Sveiki,noreciau informacijos,mano mergaite miega naktimis issiziojus ar tik del to galejo susiformuot netaisiklingas sakandis,per didelis apatinis zandikaulis,Pas mus seimoje nera tokiu anomaliju visiskai,ar vistiek tai gali but genetika.jai 8 metai mes per velai atkreipem demesi kad ji miega issiziojus,ar mes dar galim ka pakeisti,juk dabar tik prasideda intensyvus zandikaulio augimas?aciu jums

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, miegojimas išsižiojus gali turėti įtakos žandikaulių formavimuisi , svarbu nustatyti ,kodėl mergaitė miega kvėpuodama per burną. Patarčiau kreiptis pirmiausia į LOR specialistą ir gydytoją ortodontą , jie galės jums padėti.

Video