Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: Fabrica Dentis, UAB

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2014.03.26 00:34
Sveiki.Gyvenu ne Lt.Vasara grysiu.Mazdaug pries puse metu man virs danties buvo issoke pulinukas,labai skaudejo tad nebeiskentusi teko nueiti pas odontologa,pageriau israsytus antibiotikus ir praejo,bet sake vel gali atsirasti nes dantis negyvas,reikia tvarkyt kanalus.Ir dabar vel issoko dar didesnis pulinys bet neskauda.Ar eiti vel pas tapati odontologa antiotiku ar dalaukti Lietuvos ir ten viska susitvarkyt?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tas pūlinukas greičiausiai yra fistulė, t.y. uždegiminio proceso aplink danties šaknį pasekmė , kai organizmas taip pašalina pūlius ir uždegiminį sekretą , jis nesikaupia žandikaulio kaule , o laikas nuo laiko pūliai išeina per tą vietą . Priežastis -infekcija kanale, šaknų lūžiai. Antibiotikai problemos nešalina , jie tik nuslopina laikinai simptomus, iki sekančio paūmėjimo . Reikalingas kanalų gydymas , tik taip galima pašalinti infekciją iš kanalų .

2014.03.20 11:42
Laba diena,
Gerb. gydytojau , kreipiuosi i Jus dėl mano burnos gleivinėje (ant skruostu, gomurio) laikas nuo laiko atsirandančių pūslių, prisipildžiusių kraujo. Jos iškyla be jokių išankstinių simptomų. Praėjus parai nuo pūslės atsiradimo, ji po truputį pradeda bliukšti ir šviesėti. Po 5 dienų gleivinė lieka šiek tiek rausvesnė, dar po kurio laiko nelieka jokios žymės. Dėl šios problemos kreipiausi į keletą gydytojų, bet niekas negali paaiškinti kas tai galetų būti ir dėl ko pūslės kyla. Gal galėtumėt pakomentuoti ar tai burnos liga, ar streso pasekmė, ar alerginė reakcija. Dėl šios problemos atlikti kraujo tyrimai nieko blogo neparodė. Gal būt galėtumėt pasiūlyti į kurios srities specialistą turėčiau kreiptis. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nuoširdžiai rekomenduoju jums periodontologą- gyd. A.Rimkevičių, kuris specilizuojasi burnos gleivinės ligų gydyme , dirba Universitetinėje Žalgirio Ligoninėje.

2014.03.17 20:23
Sveiki , man yra 15 metų ir mano priekiniai dantys banguoti , štai foto kad suprastumėt apie ką kalbu http://www.healthbaba.org/wp-content/uploads/mamelons-300x218.jpg (nuotrauka ne mano bet tokia pati situacija). Patarkit ką daryti . Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , norint konkretaus atsakymo ,reikia ir matyti jūsų situaciją , patarčiau registruotis pas savo odontologą konsultacijai , jei reikės , jis nukreips pas atitinkamą specialistą .

2014.03.09 20:31
sveiki, praejus pusmeciui ant implanto uzdetos karuneles pasirode papilkavimas, dra veliau karunels sonas itruko, o po 11 menesiu tas itrukes krastelis nuluzo visai. ar galiam galvoti, kad karunele nekokybiska? ar darbas negerai padarytas? ar near gresmes sveikatai, jei nauja karunele kesiiu tik po 4 menesiu, nes esu toil toil kalnuose. aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tai greičiausiai vainikėlio keramikinės apdailos nuskilimas, pasitaikantis labiau ant implantų nei ant dantų vainikėlių ,nes implantai neturi paslankumo, .Perdaryti galima jums patogiu metu ,sveikatai nėra grėsmės .

2014.02.16 14:20
Laba diena. Man 44 metai, 32 metus sergu diabetu. Apie metus laiko kraujuoja dantenos. Ar tai paradontozės pradžia? Gal kokių vitaminų pavartoti - kompleksinius ar kokios vienos rūšies? Kaip sustabdyti dantenų kraujavimą? Naudojau dantų pastą "Paradontax',bet nuo jos dar labiau pradėjo kraujuoti dantenos. Ar taip galėjo būti, kodėl? Kokias patartumėt naudoti dantų pastas? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jūs teisi, tai greičiausiai periodontitas, kitaip 'paradontozė'. Svarbiausias faktorius lemiantis šį susirgimą yra minkšto apnašo kaupimasis ant dantų ,taip pat turi įtakos genetika, bendra žmogaus būklė, vietiniai burnos faktoriai ir tt. Jūsų atveju ligą komplikuoja susirgimas-cukrinis diabetas, bet pagrindinė priežastis yra minkšto apnašo pašalinimas nuo dantų .Kai liga pažengusi, įprasto dantų valymo namuose neužtenka ,reikia profesionalo pagalbos . Rekomenduoju kreiptis į gydytoją-periodontologą.

2014.02.02 15:40
Sveiki,
Noreciau suzinoti,ar turint implantus,galima kreiptis i Jusu klinika protezavimui?
Pagarbiai

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, žinoma , tik reikia žinoti kokios firmos ir kokio diametro jums įsriegti implantai .

2014.01.26 15:14
Sveiki. Prieš kelias dienas vakare pradėjo jaustis sunkumas gerklėje ir žandikaulyje. Dabar tik žadnikaulyje,labiau kairėje pusėje. Man ta vietą spaudžia,o išsižiojant šiek tiek traška žandikaulio kaulas, kuris yra šalia ausies. Ar galėjau pasidaryti ką nors žandikauliui valgydama obuolį? Ir kas tai galėtų būti? Ar gali prireikti operacijos ,kaip tokie dalykai gydomi?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , sunku spręsti vien tik iš aprašymo apie jūsų problemą, tas traškesys galėtų būti apatinio žandikaulio smilkininio sąnario sutrikimas, bet patarčiau užsirašyti konsultacijai pas gyd. odontologą- chirurgą.

2014.01.26 13:53
Laba dieną, mano sūnus 2 metu. Jam jau keli mėnesiai balsų dantis su fluoridu. Jam atsirado fluoroze ant priekinių viršutinių dantuku emalio- rusvos demeles. Išmečiau tą pasta, ar nenaudojant jos, fluoroze nesivystys? Kaip valyti jo dantis dabar? Vandenį tik virinta geria. Pieną geria karvės. Visa kitą retai labai ir valgo gana sveikai. ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , patačiau naudoti vaikiškas pastas be fluoro, naudoti daugiau pieno produktų ,reikėtų jums išsiaiškinti ar jūsų geriamas vanduo turi daug fluoro, jei taip- naudoti tik filtruotą arba parduotuvėje pirktą vandenį.

2014.01.25 23:54
Laba diena,
man vale danties kanala, uzdejo vaistus ir uzplombavo laikina plomba. Norejau paklausti kiek laiko gali buti uzdeti vaistai?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, žiūrint kokie medikamentai įvesti į kanalą ir kokia laikina plomba uždėta .Paprastai iki 2 savaičių.

2014.01.25 20:10
Sveiki,

Pries 10 metu mano priekinis dantis buvo gydytas edodontiskai. Jokiu problemu nebuvo visa ta laika. Pries 3 menesius ta dantuka perplombavo - tiesiog pakeite baltesne plomba. Dabar staiga tas negyvas dantis pasidare labai jautrus saltam ar karstam maistui. Kitokio skausmo nera, dantenos neparaudusios, zanikaulis neistines. Kodel taip yra? Ar gali buti nuo persalimo ir kaip tai isgydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, dažniausiai gyvas dantis reaguoja į karštą ir šaltą maistą , negyvas neturėtų taip reaguoti , bet reikėtų vertinti kliniškai, ar tas plombuotas dantis neturi problemų. O gal reaguoja šalia esantis gyvas dantis?

Video