Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: FABRICA DENTIS, odontologijos klinika

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2016 rugs. 18 12:46
Laba diena, Gal galite patarti pagal ką rinktis stomatologą ir kliniką? Kaip žinoti, kad galima patikėti savo dantis? Esu girdėjusi, kad kuo stomatologas vyresnis, tuo didesnė tikimybė, kad nuo ilgų metų vibracijos jam drebės rankos, prastės darbo kokybė. Ar tame yra tiesos? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, labai sunku Jums patarti šiuo klausimu, klausykite savo širdies .

2016 rugp. 8 13:57
Sveiki,

Ar gali būti, kad pradėjus taisyti dantis, man prasidėjo problemos. Baltas liežuvis, gerklės ir burnos perštėjimas, burnos deginimas?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, neskubėčiau to sieti su dantų gydymu , gerai būtų pasikonsultuoti su burnos ligų specialistais, periodontologais .

2016 rugp. 5 00:16
Laba diena, mano sunui du su puse metuku ir jam truksta 2 dantuku apatinius dantukus turi visus tik virsuje truksta 2 dantuku priekinius kandzius turi o problema ta ka niekaip neisdiksta dantukai kurie turetu buti pries iltinius dantukus sakykite ar tai normalu? Patarkite ka daryti. Aciu uz atsakyma :)

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tokio amžiaus berniukui jau turėtų būti išdygę visi pieniniai dantukai. Patarčiau kreiptis į savo ortodontą, įvertinti ar yra tų dantų užuomazgos.

2016 liep. 26 23:19
Laba diena, pirma pasistengsiu nupasakoti kas neduoda ramybės pastarosiomis dienomis. Jau antra diena kaip pajaučiau keista žandikaulio ,,vaikščiojima" valgant. Turiu omenyje, kad kramtant ka nors kiečiau žandikaulis, tarsi, pasislenka ir vėl sugrįžta į vieta. Noriu pasiteirauti, ar nedelsiant turėčiau kreiptis pas odontologa ar tai nėra taip rimta? Ačiū už atsakyma.
Su pagarba, Ineta.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tai gali būti savaiminis žandikaulio išnirimas, nieko baisaus.Jei neramu ar jaučiate skausmus- patartina apsilankyti pas savo odontologą.

2016 liep. 26 18:38
Sveiki,
Viskas prasidėjo nuo apatinės lūpos infekcijos, praėjus porai dienų, pradėjo stipriai skaudėti apatines dantenas, jausmas lyg geltų pastoviai, pasidarė jautrūs. Jau 5 dienos kaip skausmas nedingsta. Man 30 metų. Tiek mama tiek brolis turi paradontoze. Kokie būtų patarimai kaip elgtis ?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, kreipkitės į savo gydytoją odontologą , tai gali būti ir herpetinis virusas.

2016 liep. 26 12:48
Laba diena. Mane po peršalinimo vargina stiprus skausmas. Ypač naktį. Visą viršūtine dešineja galvos pusę. Smilkini, virsugalvo dantis ausi. Kai išsižiojinėju, jaučiu diskomforta taip pat toje zandikaulio puseje. Esu dariusis dantu nuotrauka ir buvo matyti kad visi 4 protiniai auga kreivai. Gydytoja sake jie niekada neprasikals. Šiuo metu esu uzdienyje, čia stomatologai ne kokie. Padėkite patarimais. Gal imanoma dar pratemti pora savaičių, kol nuvyksiu i Lietuvą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, veiksmingiausia Jūsų atveju būtų gerti antibiotikus, skalauti chlorheksidino tirpalu ar bent druska.

2016 liep. 20 18:14
Laba diena, man mazdaug pries du metus buvo atliktas danties saknu valymas, nes is nepriziureto danties saknu buvo atsiradus infekcija zandikaulio kaule, taciau geriant antibiotikus viskas lyg ir praejo, danti uzplombavo, bet jis visa laika buvo toks lyg ir ne savas, begant laikui plomba aptrupejo ir mazdaug pries savaite laiko pradejau jaustis keisti pozymiai po dantimi, zandikaulio kaulo patinimo kaip ir nera, bet jauciasi keistas jausmas aplink ta danti esanciuose zandikaulio raumenyse, kakle ir kartais ausyje, taciau dantis nejautrus nei salciui nei karsciui. ir situacija tokia jog dabar esu uzsienyje ir grysiu tik uz dvieju menesiu, aisku su tokiais pojuciais galeciau istverti, nors ir nelabai malonu, dar turiu su savimi antibiotiku, del visa pikta, kaip manote ar man vertetu nedelsiant kreiprtis I odontologa, ar galeciau pakenteti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, panašu į židinio, esančio aplink danties šaknį , paūmėjimą. Patartina gerti antibiotikus ir jei negalėsite kentėti, kreiptis į vietos odontologus. Kai grįšite, būtinai kreipkitės į savo odontologą.

2016 liep. 14 10:50
Sveiki gerb. Daktare, man is vieno virsutinio danties kartais pakraujuoja ypac kai pavalgau. Priedo to kartais pradeda skaudeti ta pacia galvos puse ties smilkiniu, skausmas keistas lyg skruzdes begiotu po galva, veida. Kartais pradeda dar ir tvinkseti smilkinys, kartais skausmas buna toks kad skauda net ir aki. Noreciau pasiteirauti ar galimi tie skausmai del to danties ir kas tai galetu buti ? Gal koks atviras danties nervas?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikia odontologo konsultacijos.Gali būti dantenų uždegimas aplink tą dantį, danties "nervo " uždegimas, infekcija daties kanaluoe ir tt. Variantų gali būti daug .

2016 liep. 8 21:03
Sveiki, kaip galima dantis nubalinti, jei balinimas jau nepadeda, kiek man paaiškino jie pageltonavo nuo per didelio fluoro kiekio vandenyje. Klausiau kainos sakė gautūsi apie 300 eurų, ar tai normali kaina?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, apie kainas man sunku spręsti, nes jos labai skiriasi.Jei balinimas nepadės, Jums lieka estetinis plombavimas arba estetinis protezavimas, kurie kainuoja brangiau nei balinimas.

2016 birž. 27 16:32
Sveiki,
Kamuoja blogas burnos kvapas, ypatingai rytais. Su skrandžio problemų neturiu, stomotologas patvirtino, kad dantys sveiki. Nežinau ką daryti, kokių priemonių imtis, blogai jaučiuosi prieš vyrą, vengiu bučinių. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, rekomenduočiau pradėti nuo profesionalios burnos higienos-apnašų valymo odontologijos klinikoje, dar geriau valyti namuose dantis ir būtinai liežuvį, naudoti specialias tam skirtas burnos skalavimo priemones.

Video