Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: FABRICA DENTIS, odontologijos klinika

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2015.07.21 08:26
Sveiki, norėjau paklausti kas ir nuo ko taip atsitinka: ant apatinės lūpos vidinėje pusėje vis atsiranda baltas pūlinukas (vandeningas), aš jį išspaudžiu o po keletos dienų vėl atsiranda.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikalinga apžiūra. Gali būti, kad tai infekcijos, šalia esančio danties šaknyje, pasekmė.

2015.06.29 12:13
Laba diena. Norejau paklausti kiek pas Jus kainuoja dantu inplantacija? Turiu gan labai didele problema su dantimis. Reikia deti visu dantu inplantus,nes protezai mano amziuje tai nelabai gerai butu. Man 29 metai. Man per pusmeti nutrupejo dantu emale ir kartkartemis pasirodo skausmas. Nebegaliu nei plautis dantu.nei skalaustis ju. O galu gale net sypsotis negaliu,nes geda del savo dantu.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, 1 danties implantacija, jei nereikia papildomų procedūrų, kainuoja 520-640 eurų, priklausomai nuo to, kokį implantą pasirinksite .

2015.06.26 15:50
Sveiki. Ant priekinio danties uzdeta karunele atrodo neestetiskai, noreciau pasikeisti, taciau karunele deta ant kaiscio, kuri tektu traukti lauk. Stomatologe ispejo, kad traukimo atveju gali issirauti visa danties saknis, tuomet reiketu implanto.
Kokia tikimybe, jog taip nutiks? Ar smarkiai rizikuociau?
Jei bus israutas dantis, kaip ir kur bus pritvirtintas laikinas iki implanto idejimo jei jo nedes is karto? (Salia esantis priekinis 'priklijavimui' netinka, nes ant jos esantis veneras buvo luzes perpus ir yra laikinai priklijuotas. Noreciau tvarkyti abu dantis is karto, kad karuneles butu vienodos ir siek tiek pakoreguotos formos.)
Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki . Šalinant kaištį iš danties šaknies kanalo yra nemaža rizika pakenkti danties šakniai .Implanto gyjimo laikotarpiu galima pagaminti išimamą 1 danties plokštelę ,taip nepakenkiant getimiems dantims.

2015.05.27 16:57
Man virš iltinio danties susidarė taip vadinama pasikėlusi ''kišenė''.Lankiausi pas dantų higienistą ir dantų hirurgę.Noriu paklausti ar yra kokia liaudiška gydymo priemonė ,kad nereiktų operuoti?Naudoju multi oral gel,laikausi burnos higienos.Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, taip vadinama "kišenė" , tai jau vykstančio proceso aplink dantį pasekmė . O jai atsirasti priežaščių gali būti ne viena , todėl svarbu nustatyti, kas ją sukėlė. Kaip žinote, jei nepašalinsite priežasties, procesas kartosis, todėl svarbu yra diagnozuoti ir gydyti. Liaudiškos priemonės retai padeda arba veikia silpnai ar trumpą laiką. Galite pabandyti skalavimus sūriu vandeniu .

2015.05.05 21:36
Sveiki. Mano oda parausta ir labai niesti. Pvz jei pasiraitoju rankoves kokiom 5-10 min tai tos vietos parausta ir niesti. Skauda ir kojas. Keiciau avaline. Seip as nemazai vartoju alaus ir rukau kaip kaminas. Isbandziau kremus bet nepadeda. Patarkit prasau ka daryti. Nuosirdziai Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, patarčiau pagalvoti ar nesate alergiškas kam nors ir kreiptis i odos ligų terapeutą ar šeimos gydytoją .

2015.04.24 19:10
Sveiki,pasidare dantys jautrus salciui,silumai,ziema iejus i patalpa. Saugausi salto ir karsto maisto,naudoju dantu pasta jautriem dantims.Kraujo tyrimai geri.Prasau labai patarimo,aciu labai

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, labai gerai būtų, jei Jus apžiūrėtų gydytojas-odontologas, kad tiksliai nustatytų dantų jautrumo priežastį . Nuo to priklauso gydymo taktika, kuri gali būti labai įvairi - nuo plombavimo, kai kada chirurginių procedūrų iki paprastų profilaktikos priemonių , dantų dengimo nujautrintojais.
2015.03.30 15:16
Laba diena,
pastebėjau paradantozės požymius, atlikau burnos higieną, pradėjau naudoti daugiau burnos ir dantų higienos priemonių. Tačiau dantenos jau šiek tiek sumažėję ir tarp dantų šviečiasi nelabai gražūs tarpai. Kilo klausimas ar dantenos atsistato, ar bent kažkiek atauga?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, Jūsų atveju būtų gerai apsilankyti pas gydytoją-periodontologą. Prie periodonto ligų dažnai nutirpsta kaulas negrįžtamai, po gydymo, dantenos gali ir nesugrižti į buvusią padėtį.

2015.03.17 00:29
Sveiki,
Mano visi dantukai sugede, kas 1 metus turiu valyti kanalus ir jie pradeda dar labiau gesti ar yra kokia isseitis tai pristabdyti? Man 20

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, Jūsų atveju įtakos gali turėti paveldimumas, higieniniai įpročiai, bei tai , kad negyvi dantys yra trapesni už gyvus. Padėti Jums galėtų reguliarūs vizitai pas odontologą , burnos higienistą, bei dantų profilaktikos priemonių, tokių, kaip turinčių fluoro, naudojimas.

2015.03.15 16:52
laba diena, norėčiau paklausti kaip keičiasi ligonių sergančių alzheimerio liga burnos buklė? kaip jiems palaikyti geresnę burnos higieną? aciū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, mano patirtis su tokiais pacientais nėra didelė, bet manyčiau labai svarbi artimųjų pabalba namuose prižiūrint dantis, bei reguliarūs vizitai pas odontologą bei burnos higienistą

2015.02.16 00:38
sunui 14 metu.vienas dantukas zandikaulio apacioje liko pieninis.padarius nuotrauka motosi,kad kito dantuko nebus. ar galima dantuka istaisyti estetiniu plombavimu o gal lieka tik inplantacija? kiek tai kainuotu?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, galite bandyti dantuką estetiskai plombuoti, kol dantukas stovės ir jeigu jus tenkina rezultatas .Sunui, sukakus 18 metų, jau galėsite pagalvoti apie implantaciją .

Video