Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: Fabrica Dentis, UAB

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2013.11.16 20:59
Sveiki. Man yra nustatyta fluorozė. Ką būtų galima padaryti, kad dantys būtų balti? Dėkui

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, esant dantų fluorozei, įprastinės balinimo priemonės nepadeda,todėl turite 2 galimybes: dantis plombuoti estetinio plombavimo būdu( pigiau už protezavimą , bet reikalinga nuolatinė odontologo priežiūra, korekcijos) arba estetinis protezavimas( nuolatinė odontologo kontrolė nereikalinga, tai ilgaamžis, estetiškesnis metodas,bet brangesnis)

2013.11.03 13:54
Kokia priezastis ar liga sukelia dantu apnuoginima,t.y kai dantys nepilnai uzdengtos smegenimis?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, dantų kaklelių apsinuoginimą (dantenų recesiją) gali sukelti įvairios priežastys - žandikalio kraštinio kaulo tirpimas, esant periodontitui, traumai, dantų susigrūdimas, plonų dantenų tipas, prie pat danties prisitvirtinusios paslankios dantenos, pasaitėliai, pleištiniai defektai, per daug intensyvus dantų valymas, po periooperacijų( tai normalu),po protezavimo, plombavimo ir tt.

2013.10.23 13:17
laba diena , man jau kury laika atsirade ant liezuvio prie gerkles toki kaip raudoni guzelei ar tai liga ? ar kas tai yra ..

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jei ilgai tai nepraeina, patarčiau kreiptis į gyd.odontologą ,gyd. periodontologą ar LOR specialistą.

2013.10.22 00:39
Sveiki,turiu beda burnoje atsirado pusle, atrodo lig tai butu nudegimas,bet nepamenu ,kad buciau apsideginus.
Pusle yra vidineje apatines lupos dalije. Pas gydytoja siuo metu nueiti negaliu,nes esu Anglijoje,o cia su tokiais reikalais laukti reikia ilgai.
Jausmas tikrai nera malonus,temperaturos neturiu,pusle atrodo dkaidri lig matosi lig butu kraujo nepratruksta,zirnio dydzio.Ka galetumete patarti? Busiu labai dekinga uz atsakyma. Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jei pūslelė skaidri ,gali būti seilių liaukutės cista ar kraujosruva , tokiu atveju nėra ko jaudintis, tačiau gali būti ir virusinis ar kitoks burnos gleivinės pažeidimas .Bet kokiu atveju, jei tai ilgą laiką nepraeis, reikėtų pasirodyti odontologui.

2013.10.17 13:19
Laba diena. Po žandikauliu kairėje pusėje po krūminiu dantimi jaučiu gumbą. Odontologė darė nuotrauką, bet nieko nemato, dantis, po kuriuo šis gumbas, sveikas, šaknis irgi sveika. Kai kada tas gumbas mažesnis ir neskauda, o būna, kad skauda ir tada darosi didesnis, ypač kai peršalu. Ar galėtumėte pasakyti, kas tai galėtų būti? Iš anksto labai dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nesupratau ar 'gumbas' burnos ertmėje? Bet kokiu atveju reikalinga pakartotinė apžiūra, o gal ir nauja nuotrauka, pagal aprašymą sunku spręsti ar tas darinys susijęs su konkrečiu dantimi, jei kaltas dantis, tai priežastinis dantis gali būti ir kaimyninis.

2013.10.14 15:26
Sveiki, mano vaikutis zaisdamas krito ir virsutini - priekini (d. puses) dantuka "prarado". Dantukas , pajuodavo ir ko gero yra negyvas. Sunui 4,5metu, skausmo, nejaucia, bent jau taip sako.Kas jo laukia toliau? Kaip mes turetume elgtis,ka daryti? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikia pasirodyti pas gyd. odontologą, jis pašalins danties pulpą ir užplombuos dantį ir kanalą, tokiu atveju dantukas užlaikys vietą nuolatiniams dantukams- taip jūs išsaugosit kiek galima ilgiau pieninį dantuką.

2013.10.04 13:32
Laba diena,
noreciau paklausti, ar atauga dantenos po lopo operacijos.
Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, ataugti neturėtų , turėtų gerai sugyti.

2013.09.28 08:39
Sveiki,noreciau informacijos,mano mergaite miega naktimis issiziojus ar tik del to galejo susiformuot netaisiklingas sakandis,per didelis apatinis zandikaulis,Pas mus seimoje nera tokiu anomaliju visiskai,ar vistiek tai gali but genetika.jai 8 metai mes per velai atkreipem demesi kad ji miega issiziojus,ar mes dar galim ka pakeisti,juk dabar tik prasideda intensyvus zandikaulio augimas?aciu jums

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, miegojimas išsižiojus gali turėti įtakos žandikaulių formavimuisi , svarbu nustatyti ,kodėl mergaitė miega kvėpuodama per burną. Patarčiau kreiptis pirmiausia į LOR specialistą ir gydytoją ortodontą , jie galės jums padėti.

2013.09.16 19:55
norejimas sukasti zandikauli, skauda issiziojant, negaliu nusiziovaut, skauda valgant,
nesioju nakti dantu karsta, nepadeda, bandziau daryt zandikaulio nuotrauka, nieko nemate, nebezinau ka daryt

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, sunku iš aprašymo suprasti, kokie jūsų nusiskundimai konkrečiai, kiek supratau jūs turite apatinio žandikaulio-smilkininio sąnario ir(ar) kramtomųjų raumenų problemų. Patarčiau kreiptis į VU Žalgirio ligoninės gydytojus, konkrečiai gyd.M.Basecką.

2013.09.12 19:04
Labas vakaras. Gydytojau, man niekaip neišdygsta protinis dantis kairėje pusėje, na yra tik truputį prasikalęs. Dažnai vargina tos pusės žandikaulio, ausies skausmas, patinimai ir pan. Buvau pas savo odontologą, tai patarė kreiptis į chirurgą, kad jį ištrauktų, nes dygsta kreivai ir sakė jam vietos nėra. Skausmą tam kartui palengvinu, skalaudama druskos tirpalu, ramunėlių nuoviru ir kt. Ką Jūs patartumėte? Gal yra ir neintervencinių metodų, nes baisiai bijau tos procedūros ir galimų komplikacijų po visko. Man 32m. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Jeigu 'protinis 'dantis neišdygęs ir dygsta kreivai, tai čia nieko nepadarysi, reikia jį šalinti. Galiu tik palinkėti jums susikaupti ir nusiteikti atlikti tą procedūrą, o bijoti komplikacijų neverta, patyręs chirurgas neleis tam įvykti.

Video