Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: Fabrica Dentis, UAB

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2013.10.23 13:17
laba diena , man jau kury laika atsirade ant liezuvio prie gerkles toki kaip raudoni guzelei ar tai liga ? ar kas tai yra ..

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jei ilgai tai nepraeina, patarčiau kreiptis į gyd.odontologą ,gyd. periodontologą ar LOR specialistą.

2013.10.22 00:39
Sveiki,turiu beda burnoje atsirado pusle, atrodo lig tai butu nudegimas,bet nepamenu ,kad buciau apsideginus.
Pusle yra vidineje apatines lupos dalije. Pas gydytoja siuo metu nueiti negaliu,nes esu Anglijoje,o cia su tokiais reikalais laukti reikia ilgai.
Jausmas tikrai nera malonus,temperaturos neturiu,pusle atrodo dkaidri lig matosi lig butu kraujo nepratruksta,zirnio dydzio.Ka galetumete patarti? Busiu labai dekinga uz atsakyma. Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jei pūslelė skaidri ,gali būti seilių liaukutės cista ar kraujosruva , tokiu atveju nėra ko jaudintis, tačiau gali būti ir virusinis ar kitoks burnos gleivinės pažeidimas .Bet kokiu atveju, jei tai ilgą laiką nepraeis, reikėtų pasirodyti odontologui.

2013.10.17 13:19
Laba diena. Po žandikauliu kairėje pusėje po krūminiu dantimi jaučiu gumbą. Odontologė darė nuotrauką, bet nieko nemato, dantis, po kuriuo šis gumbas, sveikas, šaknis irgi sveika. Kai kada tas gumbas mažesnis ir neskauda, o būna, kad skauda ir tada darosi didesnis, ypač kai peršalu. Ar galėtumėte pasakyti, kas tai galėtų būti? Iš anksto labai dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, nesupratau ar 'gumbas' burnos ertmėje? Bet kokiu atveju reikalinga pakartotinė apžiūra, o gal ir nauja nuotrauka, pagal aprašymą sunku spręsti ar tas darinys susijęs su konkrečiu dantimi, jei kaltas dantis, tai priežastinis dantis gali būti ir kaimyninis.

2013.10.14 15:26
Sveiki, mano vaikutis zaisdamas krito ir virsutini - priekini (d. puses) dantuka "prarado". Dantukas , pajuodavo ir ko gero yra negyvas. Sunui 4,5metu, skausmo, nejaucia, bent jau taip sako.Kas jo laukia toliau? Kaip mes turetume elgtis,ka daryti? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikia pasirodyti pas gyd. odontologą, jis pašalins danties pulpą ir užplombuos dantį ir kanalą, tokiu atveju dantukas užlaikys vietą nuolatiniams dantukams- taip jūs išsaugosit kiek galima ilgiau pieninį dantuką.

2013.10.04 13:32
Laba diena,
noreciau paklausti, ar atauga dantenos po lopo operacijos.
Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, ataugti neturėtų , turėtų gerai sugyti.

2013.09.28 08:39
Sveiki,noreciau informacijos,mano mergaite miega naktimis issiziojus ar tik del to galejo susiformuot netaisiklingas sakandis,per didelis apatinis zandikaulis,Pas mus seimoje nera tokiu anomaliju visiskai,ar vistiek tai gali but genetika.jai 8 metai mes per velai atkreipem demesi kad ji miega issiziojus,ar mes dar galim ka pakeisti,juk dabar tik prasideda intensyvus zandikaulio augimas?aciu jums

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, miegojimas išsižiojus gali turėti įtakos žandikaulių formavimuisi , svarbu nustatyti ,kodėl mergaitė miega kvėpuodama per burną. Patarčiau kreiptis pirmiausia į LOR specialistą ir gydytoją ortodontą , jie galės jums padėti.

2013.09.16 19:55
norejimas sukasti zandikauli, skauda issiziojant, negaliu nusiziovaut, skauda valgant,
nesioju nakti dantu karsta, nepadeda, bandziau daryt zandikaulio nuotrauka, nieko nemate, nebezinau ka daryt

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, sunku iš aprašymo suprasti, kokie jūsų nusiskundimai konkrečiai, kiek supratau jūs turite apatinio žandikaulio-smilkininio sąnario ir(ar) kramtomųjų raumenų problemų. Patarčiau kreiptis į VU Žalgirio ligoninės gydytojus, konkrečiai gyd.M.Basecką.

2013.09.12 19:04
Labas vakaras. Gydytojau, man niekaip neišdygsta protinis dantis kairėje pusėje, na yra tik truputį prasikalęs. Dažnai vargina tos pusės žandikaulio, ausies skausmas, patinimai ir pan. Buvau pas savo odontologą, tai patarė kreiptis į chirurgą, kad jį ištrauktų, nes dygsta kreivai ir sakė jam vietos nėra. Skausmą tam kartui palengvinu, skalaudama druskos tirpalu, ramunėlių nuoviru ir kt. Ką Jūs patartumėte? Gal yra ir neintervencinių metodų, nes baisiai bijau tos procedūros ir galimų komplikacijų po visko. Man 32m. Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki. Jeigu 'protinis 'dantis neišdygęs ir dygsta kreivai, tai čia nieko nepadarysi, reikia jį šalinti. Galiu tik palinkėti jums susikaupti ir nusiteikti atlikti tą procedūrą, o bijoti komplikacijų neverta, patyręs chirurgas neleis tam įvykti.

2013.08.05 20:57
Laba diena. Nuo vaikystės turiu problemą- kreivus dantis bei netaisyklingą sukandimą. Prieš 4 metus pradėjau nešioti korekcinę plokštelę - sukandimas susitvarkė, dantys irgi daug gražesni pasidarė. Tik liko viena problema... Viršutiniai priekiniai dantys liko tarsi "zuikio". Ar nešiojant plokštelę kiti dantys susilygins su jais, ar jau be šansų? Man 16 metų :) Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, viskas priklauso nuo to, kokią plokštelę ir kiek laiko nešiojate, kokia buvo pradinė situacija ,kaip sekėsi gydymas ir tt. Patarčiau pasikonsultuoti su gydytoju -ortodontu , jis jums tikrai galės atsakyti į visus klausimus.

2013.07.25 02:47
Labas vakaras, gyd. Dainiau. Turbūt žinote, kad lietuviai yra prasčiausiai prižiūrintys dantis ir tokius turintys visoje Europoje, deja,aš ne išimtis. Intensyviai saugoti ir prižiūrėti dantis pradėjau tik nuo 16 m. o iki tol dantukai buvo labai daug kartų plombuoti ir kitaip gydyti. nors man tik 22m. tačiau jau neturiu 2 dantukų dėl per mažo rūpinimosi jais. taip pat turiu bėdą su priekiniais dantimis, vienas jų (arčiau priekinio dantuko prie iltinio viršuje) yra kreivas ir išsikišęs į priekį, todėl gvildenu mintį susitvarkyti šypseną estetiniu plombavimu. tačiau pamenu kaip odontologė aiškino, kad mano vienas iš priekinių dantų viršuje turi bėdą - jis kraujuoja į vidų ir yra patamsėjęs. domėjausi tuo ir įtariu sau pulpa. Todėl iškilo klausimas, ar norint atlikti estetinį plombavimą viršutiniams dantims, man reikės rauti priekinį dantį jei paaiškėtų, kad ten ne pulpa o tiesiog nebegyvas dantis? Beje, jūsų nuomonė apie estetinį plombavimą kaip specialisto būtų kokia?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jūsų priekinis dantis greičiausiai jau nebeturi pulpos(nervo) t.y. negyvas.Gali būti kad, jis turi vidinį šaknies tirpimą(rezorbciją) ar šanis dėl įvairių priežaščių nesandari, bet aš tik spėju.Jei taip ir yra, tuomet pirma reikia išspręsti šią problemą. Mano subjektyvia nuomone, estitinis plombavimas pasiteisina, kai reikia atstatyti nedidelius dantų defektus ,ar dantų formos pakeitimus ir kai dantys yra gyvi. Kai dantys negyvi ir reikia atstatyti daug prarasto danties ar stipriai keisti danties spalvą,formą , geriau tuos dantis protezuoti.

Video