Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: FABRICA DENTIS, odontologijos klinika

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2015.04.24 19:10
Sveiki,pasidare dantys jautrus salciui,silumai,ziema iejus i patalpa. Saugausi salto ir karsto maisto,naudoju dantu pasta jautriem dantims.Kraujo tyrimai geri.Prasau labai patarimo,aciu labai

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, labai gerai būtų, jei Jus apžiūrėtų gydytojas-odontologas, kad tiksliai nustatytų dantų jautrumo priežastį . Nuo to priklauso gydymo taktika, kuri gali būti labai įvairi - nuo plombavimo, kai kada chirurginių procedūrų iki paprastų profilaktikos priemonių , dantų dengimo nujautrintojais.
2015.03.30 15:16
Laba diena,
pastebėjau paradantozės požymius, atlikau burnos higieną, pradėjau naudoti daugiau burnos ir dantų higienos priemonių. Tačiau dantenos jau šiek tiek sumažėję ir tarp dantų šviečiasi nelabai gražūs tarpai. Kilo klausimas ar dantenos atsistato, ar bent kažkiek atauga?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, Jūsų atveju būtų gerai apsilankyti pas gydytoją-periodontologą. Prie periodonto ligų dažnai nutirpsta kaulas negrįžtamai, po gydymo, dantenos gali ir nesugrižti į buvusią padėtį.

2015.03.17 00:29
Sveiki,
Mano visi dantukai sugede, kas 1 metus turiu valyti kanalus ir jie pradeda dar labiau gesti ar yra kokia isseitis tai pristabdyti? Man 20

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, Jūsų atveju įtakos gali turėti paveldimumas, higieniniai įpročiai, bei tai , kad negyvi dantys yra trapesni už gyvus. Padėti Jums galėtų reguliarūs vizitai pas odontologą , burnos higienistą, bei dantų profilaktikos priemonių, tokių, kaip turinčių fluoro, naudojimas.

2015.03.15 16:52
laba diena, norėčiau paklausti kaip keičiasi ligonių sergančių alzheimerio liga burnos buklė? kaip jiems palaikyti geresnę burnos higieną? aciū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, mano patirtis su tokiais pacientais nėra didelė, bet manyčiau labai svarbi artimųjų pabalba namuose prižiūrint dantis, bei reguliarūs vizitai pas odontologą bei burnos higienistą

2015.02.16 00:38
sunui 14 metu.vienas dantukas zandikaulio apacioje liko pieninis.padarius nuotrauka motosi,kad kito dantuko nebus. ar galima dantuka istaisyti estetiniu plombavimu o gal lieka tik inplantacija? kiek tai kainuotu?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, galite bandyti dantuką estetiskai plombuoti, kol dantukas stovės ir jeigu jus tenkina rezultatas .Sunui, sukakus 18 metų, jau galėsite pagalvoti apie implantaciją .

2015.01.24 18:27
sveiki,noreciau paklausti kur reikia kreiptis braskant kaires puses zandikauliui,pradejo trasketi pries metus laiko kai buvau pas odontologa,reikejo labai isizioti ,nes dejaus proteza,man 56 m.ar cia dar pagydoma?,operaciju nenoreciau,pas ta pacia gydytoja taip pat grizti nenoreciau,gal patartumet kur dar galeciau kreiptis.Aciu uz atsakyma gydytojau,

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, patarčiau kreiptis į Universitetinę Žalgirio Ligoninę , pas gydytoją odontologą ortopedą.Jei gydymas bus reikalingas, dažniausiai pradedama nuo nechirurginių metodų .

2015.01.02 16:38
sveiki.noreciau pasiteirauti.lankausi pas dantu gydytojus reguliarei.paskutinis vizitas buvo buvo pries 6men.akmenys nuvalyti skylutes visos uzblionbuotos.pries 2 dienas pastebejau kad 2 priekinei dantys prie dantenu lyg nuskile lyg isgramdyti spalva sv.rusva.labai jaudinuosi gal cia pirmi pozymei pariodantita.ka galeciau skubei daryti,nes gyvenu anglijoje ir grysti y lietuva tik galesiu vasara.o cia gydytojai nepatikimi.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki .Jei jūs nejaučiate skausmo, dantys nejautrūs , dantenos valant nekraujuoja ,nerimauti stipriai neverta .Tai greiciausiai danties emalio pažeidimas, toks kaip kariesas, pleištinis defektas ar panašiai .Jei dėl estetinių priežasčių jums neskubu, susitvarkyti galėsite grįžusi iLietuvą .

2014.12.28 02:18
Sveiki. Norėčiau paklausti apie dantų balinimą kapomis namuose su peroksido geliu ar tai nėra pavojinga ir niekaip nepakenks emaliui? taip pat noriu paklausti apie treinerius, odontologė rekomendavo juos naudoti, nes turiu blogą sukandimą. Kur juos galima įsigyti ir ar tikrai jie veiksmingi ir būtini, kokios problemos gali būti netvarkant sukandimo? ir kaip pašalinti ant dantų susikaupusius akmenis, nes per burnos higieną man jų nepašalino? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki .Dantų balinimas kapomis namuose yra vienas iš saugiausių ir mažiausiai pašalinių efektųturinčių balinimo būdų ,tik trunka ilgiau.Treineriai yra riboto naudojimo ir tinka tik tam tikroms situacijoms, bet toli gražu ne visada padeda .Susikaupusius akmenis galima pašalinti ultragarsiniais bei rankiniais periodontologiniais instumentais, tą gali atlikti odontologas, burnos higienistas, periodontologas.

2014.12.07 14:31
Sveiki.mano sūneliui metukai. Turime aštuonis dantukus. Pastebėjau, kad vienas dantukas viršuje ir apačioje pradėjo geltonuoti. Po kiekvieno valgymo stengiuosi nuvalyti su šepetuku ant piršto užsimovusi jo dantis, tačiau ne visada leidžiasi, o ir kaip ten nuvalau, nematau. Geria tik vandenį, tik neseniai kokią savaite daviau arbatų, taip pat pati maitinu, dažniausiai naktį, nes taip nusiramina ir užmiega, kokius 3 kartus per naktį pavalgo. Greičiausiai tai tik apnačos, bet kaip jas panaikinti ir ką daryti, kad užkirstume kelią rimtesnėm bėdom?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jeigu su šepetėliu tos geltonos dėmės nusivalo ,tai yra apnašos , ir nėra ko bijoti ,tik stenkitės jas pagal galimybes nuvalyti .Jeigu jos nenusivalo , gerai būtų , kad jus apžiūrėtų jūsų odontologas.

2014.11.28 10:56
Sveiki,šiuo metu yra vykdomas paprastas dantų protezavimas Anglijoje.Norėčiau sužinoti,kiek vizitų pas jus prireiktų,norint įsidėti mini implantus ir kiek,maždaug tai kainuotų?Ačiū.Irena

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki ,man labai sunku atsakyti į šį jūsų klausimą, nežinant situacijos , nemačius paciento ir nuotraukų .

Video