Dainius Mockaitis

Sritis:Odontologija
Darbovietės: FABRICA DENTIS, odontologijos klinika

Papildoma informacija:

Adresas:S. Žukausko g. 17, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2789178
El. paštas:

Specializacija:

1998 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą, Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete baigė antrinės rezidentūros studijas, įgijo gydytojo odontologo ortopedo kvalifikaciją. Atlieka visas odontologijos paslaugas, dantų protezavimą visų rūšių protezais


Užduoti klausimą

2014.10.02 15:16
laba diena,turim suneli kuriam dar tik metukai laiko. Bet va pries geras dvi savaites pastebejom,kad jo dantukai trupa ir prie dantenu yra kaip murzinos demeles. Turim 12 dantuku,bet kol kas trupa tik priekiniai dantukai,nebezinom ka daryti :( gyvenam anglijoje,ka galetumem padaryt,kad sustabdyt dantuku gedima?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , tai galėtų būti vadinamasis buteliuko kariesas. Įtakos jo išsivystymui turi vaiko mitybos ypatumai , tokie, kaip dažnas vaiko maitinimas, ypač saldžiais gėrimais, apnašo kaupimasis ant dantų , paveldimumas. Gali būti ir kitos dantų nekariesogeninės ligos

2014.09.30 21:27
Laba diena, ar galite trumpai apibūdinti stiklo pluošto tiltu privalumus ir trūkumus. Kuo jie geresni, blogesni už kitus?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , privalumai -salyginai pigūs, greitai gaminami , trūkumai- tvirtumas, nerekomenduojami galinių dantų srityje, dideliems defektams atstatyti .

2014.09.17 18:01
Laba diena,pries du metus daryta operacija,prapjauta dantena virs 12 -13 ir pasalintas infekcijos zidinys,teko net salinti sakni,gramdyti kaulini aud. Gal mediciniskai tai skambetu kitaip. Dabar ties tais dantimis iskilo fistule,gydziusi gyd.pataria salinti danti ir galbut,jei bus pakankamai kaulinio aud.deti implanta. Noreciau jusu nuomones siuo atveju, ar yra galimybe issaugoti danti.Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, gali būti, kad gydymas nepavyko, infekcija liko danties šaknyje arba šaknis yra skilusi. Tokiais atvejais danties išsaugoti nepavyksta, jį reikia traukti ir sukti implantą .

2014.08.06 20:20
Sveiki,

Norėčiau pasikonsultuoti dėl iškilusios problemos. Prieš savaitę man buvo taisyti keli šalia esantys dantys: gręžtos ir valytos skylės (viena iš jų, pasak gydytojos, buvo gana gili, „einanti“ link šaknų) ir dėtos plombos. Po plombavimo praėjus kelioms dienoms pajutau nemalonius pakitimus - neįprastą, nemalonų skonį burnoje. Apžiūrėjau dantis (kiek mato mano neprofesionali akis) ir didelių pokyčių nepastebėjau. Užkliuvo tik kiek paburkusi, šalia taisytų dantų esanti dantena. Pasirodė, kad pastaroji yra kiek „pavažiavusi“ į apačią ir labiau slepianti dantis (lyginau su priešingos pusės tais pačiais dantimis ir dantena). Problema su dantenomis gali būti kiek hiperbolizuota ar įsivaizduota, tačiau nemalonus skonis neišnyksta. Liežuvio pagalba traukiant, sudarant siurbimo efektą iš taisytų dantų zonos nuolat juntu nemalonų skonį. Bijau, kad tai gali reikšti ir nemalonų burnos kvapą. Dantis prižiūriu (2-3 rimti valymai per dieną). Bandžiau kelias dienas šalia taisytų dantų esančią danteną tepti „Kamistad“ tepalu, tačiau jokių teigiamų pokyčių nepastebėjau. Pas odontologę lankiausi ne pirmą kartą, anksčiau panašių problemų nebūdavo. Jokio skausmo (kramtant irgi) nejaučiu. Noriu paklausti: ką gali reikšti nemalonus skonis iš taisytų dantų zonos, ar vertėtų sunerimti? Problema dar ir ta, kad mano odontologė mėnesį atostogaus ir nežinau ką turėčiau daryti: bandyti laukti ar ieškoti kito odontologo pagalbos. Viskas kiek remiasi ir į pinigus (jeigu tai prasto plombavimo pasekmė, gydytoja lyg ir turėtų ištaisyti savo klaidą), tačiau pirmoje vietoje - nerimas ir didžiulis diskomfortas. Labai tikiuosi, kad galėsite ką nors patarti. Ačiū už Jūsų laiką ir atsakymą.

Pagarbiai,
Kristupas

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, aš pilnai suprantu jūsų nerimą , tačiau patarimas būtų paprastas- jums reiktų kreiptis pas odontologą, kuris nustatytų, ar problema rimta ir reikalinga skubi pagalba, ar galite laukti savo odontologo .

2014.06.04 12:38
Laba diena gydytojau, man skauda visas dantenas atrodo kad juos geltu, kramtyt nieko neina, ryt taip pat, zandikaulius skauda isizioti neina, ar gali but kiaulytes pozymiai? Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jums reiketų nedelsiant kreiptis pas gydytoją odontologą , kuris patars ką daryti toliau.

2014.05.17 16:20
Laba diena, gerb. gydytojau,
Norėjau paklausti kas geriau ar dantų balinimas pas odontologą ar balinamosios juostelės?
p.s dantys nėra labai praradę baltumą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, manau dantų balinimas pas odontologą efektyvesnis būdas .

2014.05.11 17:30
Sveiki, neseniai paskaudejo danti, kurio likus tik viena sienele ir dar truputi kitos sieneles saknies, Buvo patinusi dantena is isores, bet veliau viduje istino kazkoks minkstas gumbuliukas, kuris krapstant kraujuoja, o siaip neskauda nei tos vietos, nei danties. Pas gydytoja neuzilgo, bet butu idomu kas tai,,

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , reikėtų pamatyti situaciją ir rentgeno nuotrauką , bet gali būti ir infekcija kanale , šaknies lūžis arba ne tokios rimtos problemos .

2014.05.02 18:51
laba diena,mano drauguj yra luzes zandikaulis, luzis nepalankus nes zandikaulis nukrito zemyn... jis yra nedirbantis, kiek kainuotu persviesti, kazkaip jy pritvirtinti ir paskirti gydyma?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki , tai yra gydytojo-chirurgo sritis , jūsų atveju rekomenduoju Universitetinę Žalgirio Ligoninę, ten rasit visą reikalingą pagalbą .

2014.05.01 16:40
Laba diena gerb. gydytojau, mano priekiniai dantys nežymiai aptrupėję, truputį peršviečiami, iltiniai - gana gelsvo atspalvio. Apačioje preikiniai dantys nevienodo aukščio. Ar galima šiuos trūkumus koreguoti laminatėmis? Ar rezultatas būtų ilgalaikis? Mano sąkandis netaisyklingas, tiek viršutiniai tiek apatiniai priekiniai dantys nebuvo plombuoti.

Dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, greičiausiai galima , bet dėl konkretaus gydymo plano sudarymo reikalinga jūsų sąkandžio detali analizė .Protezavimas laminatėmis yra ilgalaikis , jei yra kruopsčiai suplanuotas gydymas .

2014.04.08 18:03
Sveiki daktare, norėjau paklausti, kas gali būti ant vienos rankos yra už odos spalvą vos vos šviesesnės dėmelės ir tokios lyg apipleiskanojusios, jeigu reikia galiu atsiusti nuotrauką

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, aš nesispecializuoju odos ligų gydyme .

Video