Antanas Balvočius

Sritis:Urologija
Darbovietės: UROLOGO ANTANO BALVOČIAUS KABINETAS

Papildoma informacija:

Adresas:Sėlių g. 13, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2425914
El. paštas:

Specializacija:

Prostatos, šlapimo pūslės, šlaplės, apyvarpės uždegimų ir lytiškai plintančių ligų diagnostika ir gydymas; asnkstyvoji prostatos vėžio diagnostika; lytinių disfunkcijų diagnostika ir gydymas.


Užduoti klausimą

2017.01.18 13:29
Sveiki, esu astunti metai neigalus ir per ta laika nebuvo jokio sekso ar masturbacijos. Ar galetu tokiu atveju buti kokios pasekmes ar neigiami dalykai mano organizmui, nes jauciu lyg kazkoki skausma ties litinias organais. Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, neaišku dėl ko turite negalę.

2017.01.17 18:04
Sveiki,
Man70m.kartais sutrinka šlapinimasis. Ryte bėga labai maža srovėje.Gyd.nustatė,kad yra padidėjusi viena prostatos pusė.psa 1,8.vartoju prostatos nuo.ar būtinas kitas gydymas.
Ačiū.
Su Pagarba.
Viktoras

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikėtų išmatuoti liekamajį šlapimą ir po to spęsti kokį gydymo būdą pasirinkti.

2017.01.14 13:51
noreciau paklausti kas man yra? nuo rugpjucio men prasidejo slapimo pusles uzdegimas,geriau furodonina ir kitus slapimo takams skirtus papildus. trumpam praeina ir vel tas pats. urologas nieko nepasake,liepe arbatas gerti,ginekologe paeme tepinely del infekciju irgi nieko nerado. dariaus slapimo paselio tyrima,ten taippat viskas tvarkoje. nebezinau kur dar galiu kreiptis,nes uzeina dideli nugaros skausmai kai pradedu skaudziai slapintis. geriu nuo skausmo stiprius vaistus. padekite,aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sv eiki, neparašėte kokie simptomai jūs vargina.......... galima įtarti intersticinį cystitą galimą kreiptis į mane, manau, kad galiu jums padėti.,

2016.12.30 15:03
Laba diena,ar po apipjaustymo slankios odelė ar ji būs priaugusi prie galvutės ir neslankios?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tai priklauso , koks apipjaustymas bus atliktas (pilnas,- neslankios: dalinis, - slankios. ir tt. ).

2016.12.30 10:39
Ar per didelis vandens kiekio suvartojimas nekenkia inkstams,šlapimo pūslei, ar "nepašalina" iš organizmo reikalingų mineralų.
Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

SVEIKI, didesnis vandens kiekio vartojimas šapimo pūslei nekenkia. Mineralus iš organizmo išvaro įvairios arbatžolės (arbatos), šlapimą varantys medikamentai.

2016.12.29 15:22
Dėl per dažno šlapinimosi?,kai išvarža ,kuriai jau
7 metai,nes buvo atlikta apendikso operacija,o
dabar išvarža deš.kirkšnyje ir žarnos jau sulenda į kapšelį!,todėl bendravardžio prašau
informacijos?

Peržiūrėti atsakymą

SVEIKI, IŠVARA ŠLAPIMO VARYMUI NETURĖTŲ TURĖTI ĮTAKOS, O REIKIA KREIPTIS ĮPAS UROLOGA , KAD NUSTATYTŲ PRIEŽASTĮ IR GYDYTI.

2016.12.29 13:01
Laba diena,mano desine seklide buna gerokai auskciau nei kaire,katais tiesiog pakimba auskciau,as nuleidziu ja ipacia tada buna normaliai.
Ar cia normalu daktare dekui

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, t.y. normalu.

2016.12.18 21:22
Sveiki. Turiu tokia nemalione bėda... I s varpos beveikbesustojimo bega dvokiancios išskyros. Labai daznai po nusislapinimo išbėga keli lašeliai šlapimo ir nuolatos tas šlapimas ar dvokas tas bega vis bega... Yra paraudes kapšelis kartais labai uzniezti varpos galvute. Kaip manote ar tai galetu buti kokia nors liga? Jei taip manote kiek galetu užtrukti gydymas ir kiek jis kainuotu? Ar galbut butu galima išsigydyti nereceptiniais vaistais?

Peržiūrėti atsakymą

SVEIKI, galima įtarti lytiškai plintančią infekciją, būtina kuo skubiau gydytii, gali komplikuotis nevaisingumu.

2016.12.18 20:19
Labas vakaras, turiu problemą. Prieš porą dienų mėginau pasimylėti su viena mergina, tačiau mano varpa pakankamai nesukėtėjo, jog galėtume atlikti lytinį aktą, todėl ryte atlikau masturbaciją, jog varpa grįžtų į įprastinę būseną. Tačiau po masturbacijos jaučiu, jog varpa nėra įprastinėje būsenoje, taip pat sutriko erekcija, varpa nebesukėtėja, kas tai galėtų būti? Ką reikėtų daryti?

Peržiūrėti atsakymą

SVEIKI, SUNKU PASAKYTI AR TAI PSICHOLOGINĖ BŪSENA AR YRA KITOS PRIEŽASTIS EREKCIJOS SUTRIKIMUI, BŪTINI TYRIMAI.

2016.12.18 16:57
Laba diena. Noriu Jūsų paklausti kiek laiko ilgiausia galima vartoti vaistą Furadoniną. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jei nėra pašalinių reiškinių galima vartoti ilgai nedidelėmis dozemis iki 3 mėn.

Video