Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2017.03.19 11:17
ar galima isgydyti reumatoidini artrita?sergu nuo 2008 metu.RF150-290.ar galima pas jus kreiptis?esu 74metu.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, išgydyti greičiausiai -ne. Tačiau galim sumažinti naudojamų vaistų kiekį ir pagerinti savijauta.

2017.03.10 20:17
Norėčiau sužinoti kokiais homeopatinias galima gydyti citomegalos(teigiamas1,1) virusą ir laimo ligą (teigiamas 5,9)- tai rodo kraujo tyrimas,nors erkės išorinių įkandimo požymių mes nepastebėjome.Tai rasta vienu metu pas tą patį asmenį.Prieš tai naudota daug antibiotikų dėl mycoplasma pneumoniae. Dabar ji ribinė(11.5) Hemoglobinas - 18 Dėkoju.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kad galėtum rasti tinkama gydymą, reikalinga išsami konsultacija.

2017.03.07 09:43
Laba diena .skauda skrandžio.kasos srityje.stiprus pjaunantis skausmas.raižo pilvą.ko būtų galima imtis prieš patenkant pas gydytoją ? Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, ūmiais atvejais neakivaizdžiai, nematant žmogaus, paskirti gydymą neįmanoma,

2017.03.03 22:13
Po kelio traumos, buvo kaulų člulpų infarktas. 2.6*1.5*3.7cm.cista. po 4 mėn. Čiurnos raiščių patempimas ir kelio atsinaujinimas. Dirbu fizinį darbą. Šlubuoju, naktį nerandu kojai vietos. Pradėjo skaudėti kitas kelias.leukocitozė?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, neradau jūsų klausimo. Bet kurio atveju- po traumų reikia kreiptis į traumatologą.

2017.03.03 21:10
Laba diena. Ar yra homeopatinis gydymas nuo neseniai (apie menesi laiko) pasireiskusio hemorojaus, esnt isoriniams nedideliems mazgams ir stipriam niezuliui ?Maitinuosi gan sveikai(daug darzoviu ,vandens,vaisiu,vartoju semenis ir selenas,juoda rupia duona ),tustinuosi kasdien,viduriu uzkietejimo zymesnio nera buve ir nera .Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu hemorojus atsirado pirmą kartą ir neseniai, didele tikimybe, kad prisilaikant tam tikro režimo- išnyks lengvai. Venkite aštraus (prieskoniais turtingo), karšto, gazuoto maisto, po tualeto apsiprauskite vėsių vandenių, naudokite šviežių bulvių ar alijošiaus "žvakutės".

2017.02.25 17:38
Ką galite pasakyti apie neva 2016 metų didįjį lietuvių išradimą-vaistą nuo parazitų,,Detoxic"?Kažkodėl platinamas tik internetu ir kaina-39 eurai(pasak jų,nedidelė...). Ar tik ne akių dūmimas?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, deja, neteko girdėti apie tokį ir įvedus google paieškoje tokį pavadinimą nieko neradau, tad ir pakomentuoti nieko negaliu.

2017.02.23 10:53
Sveiki. Norėčiau sužinoti apie galimą natūralų policistinių kiaušidžių gydymo būdą. Ginekologė skyrė kontraceptikų, tačiau esu nusiteikusi prieš tokių vaistų vartojimą, tad kyla klausimas, kokie vaistai (šiuo metu pradėjau gerti Agnucaston) ir mityba padėtų nuslopinti ligos simptomus, tokius kaip sutrikęs menstruacijų ciklas ir padidėjęs plaukuotumas? Ar homeopatija gali tai išspręsti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kiekvienu atvejų gydymas ir mityba aptariami individualiai.

2017.02.22 17:27
kaip gydyti viduriavima? tyrimai geri: endoskopija pilvo magnetas, choskopija ir kraujo bei slapimo tyrimai, onkologiniai zymenys normos ribose.Matosi daug gleiviu. Pasalinta kylancioji ir akloji zarna.Smekta, angliukai, maistas nepadeda.Uzvalgius pradeda skaudeti pilva ir viduriavimas 4-5 kartai per diena.Aciu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, norit patarti, turėčiau žinoti dėl kokios priežasties pašalintas žarnynas, kokie medikamentai nuolat naudojami ir kokia jūsų mitybą. Kadangi klausimų daug, be akivaizdinės konsultacijos, deja, atsakyti neįmanoma.

2017.02.22 10:19
Laba diena,norėjau paklausti,kas tai galėtų būti per liga.Jau prieš savaitę vis paraižo skrarndį,o viskas prasidėjo po gėdulingų pietų(maistą valgau naminį).Po tokio maisto pavalgius kitą dieną skaudėjo,vakar prastai pasijaučiau ,pakilo temperatūra 37,6,raižė skrandį ir labai skaudėjo pilva.Šiandieną dar laikosi temperatūra ir skauda pilvą.Gulint neskauda ir sėdint,vaikštant ir liečiant skauda.Vos palietus skauda per visą pilvą ir skrandį kažkur negiliai.
Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, greičiausiai turite ūminį skrandžio uždegimą. Jeigu iki šiol skausmas dar nepraėjo, kreipkitės į gydytoją apžiūrai ir tyrimams.

2017.02.22 08:03
Sveiki,Gerb.Gydytoja,sūnus nuo 2 metu amžiaus vos pabegiojęs būna visas šlapias nuo prakaito,plaukai šlapi,net ir plonai aprengtas vos pajudėjus jį pila prakaitas,dabar jam jau 8 metai,vitamino D yra norma,endokrininiu ligų Klaipėdos vaikų konsultacineje nerado,daryta pilvo ehoskopija sulinkus tulžis.Kokia galėtu būti tokio gausaus prakaitavimo priežastis ir ar tai galėtu but susiję su kepenų darbu.Pagarbiai,Alina

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, oda dalyvauja organizmo valymo procesuose. Jūsų atveju reikia tirti ir įvertinti visų "valymo" organų veiklą- žarnyną, inkstus, kepenys.

Video