Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2019 birž. 28 23:51
Sveiki. Prieš kelias dienas mano liezuvyje atsirado itrukymas per vidurį. Kas tai galėtų būti?persti,nera malonu. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, įtrūkimą gali sukelti įvairūs sutrikimai- netinkamas maistas (labai karštas arba aštrus), alergizuojantys produktai (jeigu turite alergiją), grybeliniai susirgimai, virškinimo trakto disbakteriozę (pvz.po antibiotikų naudojimo) ar kiti veiksniai.

2019 birž. 10 23:36
Sveiki. Pradėjau laikytis protarpinio badavimo ir pastebėjau, kad sutriko virškinimas. Viduriai pradėjo kietėti. Tuštinantis pasirodo kraujo ir taip gana nemažai. Tačiau jokių pilvo skausmų nejaučiu. Ar tai gali būti nuo per stipraus stenėjimo ? Ar tai hemarojus?? Ar tai nuo pasikeitusios mitybos? Kas tai gali būti? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kiek supratau, jus vargina vidurių užkietėjimas. Dėl to gali būti hemorojus ar įplėša, kurie kraujuoja po tuštinimosi. Tačiau toks simptomas gali būti ir dėl kitu, rimtesniu žarnyno negalavimu, tad tikrai rekomenduočiau išsitirti- nuvykti proktologo apžiūrai.
Iki tol pasistenkit gerti daugiau skysčių ir naudoti daug ląstelienos turinčių produktų, kad palengvėtu tuštinimasis.

2019 birž. 7 18:40
Kaip galėčiau natūraliomis priemonėmis išsigydyti skrandžio negalavimus?Jaučiu paaštrėjusį skausmà,kai nepavalgau.Atrodo,kad visas žarnynas yra susijęs su šiuo negalavimu.Turbut bus opaligē.Patarkite kuo gydyti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kadangi visiškai neaiški diagnoze- gydymą paskirti neįmanoma. Tikrai patarčiau atlikti visus būtinus virškinimo sistemos tyrimus ir tik tada kreiptis konsultacijai.

2019 bal. 12 08:38
Sveiki. Gal galite patarti? Man nustate burnos gleivines ploksciaja kerplige. Kaip ja gydyti ir kaip su ta liga gyventi. Labai jums aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kadangi ligos kilmė neaiški- ir gydymas paprastai tik simptominis. Natūralioji medicina gali pasiūlyti gyvenimo būdo korekciją, mitybos pasikeitimus, imunitetą koreguojančius preparatus, pvz.ciberžolė. Detalūs paskyrimai galimi tik konsultqacijos metu.

2019 bal. 12 01:19
Sveiki,noreciau suzinoti,ar galima kazkaip pristabdyti gausu prakaitavima.pastoviai jauciu diskomforta.turiu bedu su skydliauke.dekui.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pirmiausiai reikia išsiaiškinti prakaitavimo priežastis. Galbūt tai ir skydliaukės problema. Tuomet reikalingas specifinis gydymas būtent jai. Norint ką nors konkrečiai rekomenduoti, reikalinga išsami konsultacija.

2019 bal. 4 22:18
Sveiki. Ar homeopatija padėtų, jei daktarai nustatytų vaikui augino hormonų trūkumą (diagnozė dar nepatvirtinta) ir dėl to turimą žemaugiškumą (mažiau nei 3 procentilės)?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, homeopatiniai preparatai šiuo atveju galėtu padėti.

2019 bal. 2 22:03
Labas vakaras, dukra ką tik sirgo monunukleoze, kaip atsistatyti po ligos, kokiu būdu pastiprinti organizmą? Kokie galimi tolimesni padariniai? Ačiū už atsakymą

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, atsistatymas po ligos priklauso nuo to- ką reikia atstatyti? Kokie nusiskundimai likę po susirgimo?
Mononukleozę sukeliantis virusas paprastai pasilieka organizme ir gali paveiktį imuninę sistemą, todėl reikėtu naudoti homeopatinus preparatus jo palaikymui ir koregavimui.

2019 kov. 29 11:30
Sveiki, ką rekomenduotumete gerti sergant depresija 19 m. jaunuoliui? Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jokiu preparatų, nemačius pacientą, rekomenduoti negaliu.
Rekomenduočiau pirmiausiai kreiptis į psichologą.

2019 kov. 28 15:28
Sveiki
Kasdien mane krečia šaltis, galūnės - ledinės, kartais trūksta energijos. Patarė man padidinti kcal kiekį - padidinau, jau nemažai svorio priaugau. Bet negalavimai nepraėjo.
Kokios bėdos? Ką patartumėte daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,
Norint pasakyti kokios bėdos- reikalinga išsami konsultacija.
Pvz. minejote, jog trūko svorio. Neaišku, ar jūsų svoris šiuo metu jau normalus, kokie jūsų kraujo tyrimu rodikliai, kokie mitybos ir elgsenos įpročiai? Net nežinoma- kokios jus lyties ir amžiaus?

2019 kov. 25 13:13
Sveiki.gera men atgal persalau,kankiko silpnas sasas kosulys.jam prarjus kokoa savaite kuteno gerkle.dakatrasvisrase vaistu reguliuojanciu rugstnguma.nea buvo oradeje kilti rugstys.kutenimas praejo.tada patino kaire gerkles puse is ant kaklo atsirafo keletas limfmazgiu.vienas is ju paraudes.ir skauda kada lieti taip pat ir antra.kas tai gali buti?ar gali but kad tai gerkles uzdegimas koks?nejauciu siaip persalimo pozymiu.aciu uz atsakyma

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, jeigu turit padidinta, paraudusi limfmazgį, rekomenduočiau kreiptis gydytojo apžiūrai.