Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2018 birž. 19 09:46
Laba diena. Pastoviai sergu lietiniu faringitu. Vienodai tiek žiemą, tiek vasarą esant šaltam ir šiltam orui. Norėčiau paklausti ar šiai ligai gydyti yra kokių natūralių vaistų be čiulpiamų ar purškiamų vaistų parduodamų vaistinėse. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, svarbu išsiaiškinti jūsų farngito priežastis. Tai gali būti tiek virusinė, tiek bakterinė infekcija, refliuksas ar rūkymo pasekme. Kiekvienu atveju gydymas skirtingas.

2018 geg. 25 23:26
Laba diena, man vakar uzejo kosulys ir galvos skausmas, o siandien kosiju labai daug ir skauda plaucius giliai ikvepiant ir kositint, skauda peciu raumenis, krecia saltis ir jauciu silpnuma. Esu Anglijoje ir neturiu galimybes nueiti pas gydytoja, baisu delsti laika nes jauciu kaip sparciai dideja skausmas krutineja po kiekvieno atsikosejimo. Gal galetume ka nors patarti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tikrai reikėtu kreiptis į gydytoją. Iš natūralių preparatų, randamu vaistinėse, galit naudoti Cordyceps 3xd, PaudArco 3xd, islandinės kerpenos, debesylo šaknų bei liepų žiedų arbatas.

2018 geg. 25 14:06
Laba diena.Norėčiau pasikonsultuoti.Mergaitės priekinė dalis nuo sauskelnių begalo iššutusi.Visa raudona,kaip nudeginta atrodo.Niekas nepadeda.Nei sudocremas,nei krakmolas niekas.Odele visa sausa nešlapuoja bet tas raudonumas niekaip nedingsta.Įtariu jog netinka tos firmos pampersai.Pakeičiau šiandieną.Bet kaip išgydyti tą raudonumą? Dėkoju

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, galima parinkti homeopatinius vaistus, tačiau tam reikėtu atvykti individualiai konsultacijai. Jeigu gyvenate užsienyje, ieškokite artimiausio homeopato.

2018 geg. 22 10:58
Sveiki, jau kelinta karta butent ant koju atsikelus ryte pajauciu tokias puslytes, paraufusias, vandeningas. Jason niesti truputi. Jos sprusios gyja lanai sunkiai ir liek randas didziulis. Kartojasi po puslytes kas puse metu mazdaug. Kas Tai galetum but I? Isanksto aciu us pagalba.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, nemačius pasakyti sudėtinga, pagal aprašymą tai galėtu būti herpetinis bėrimas. Esant išbėrimui, kreipkites į šeimos gydytoją.

2018 geg. 9 15:35
Laba diena norėjau paklausti kokios reikia homeopatijos kas tinkamiausia gydant depresija,paranojdine šizofrenija,vėžį,tinka geriausiai imunitetui,protinei veiklai,kas geriausiai iš organizmo pasalina,toksinus,parazitus ,šlakus,bakterijas?ačiū už atsakyma,lauksiu savo elektroniniu paštu.viso gero.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, homeopatinis gydymas nepaskiriamas remiantis diagnoze, ligų pavadinimais. Tai individuali medicina, kuri parenkama remiantis kiekvieno paciento konkrečiais nusiskundimais, simptomais,gyvenimo istoriją.

2018 bal. 27 19:53
Sveiki,

Gal žinote ar yra kas lietuvoje labai gerai būtų susipažinęs kas yra chroniško nuovargio sindromas ir galėtų prisidėti prie gydymo ?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, manau, kad daugelis šeimos gydytoju.

2018 bal. 19 03:13
sveiki. mazdaug pries 8menesius turejau akmenlige. Buvo atlikta operacija kurios metu pasalino akmenis, kelis menesius jauciausi puikiai, bet pamazu skausmas gryzo ir jis vis stipreja. Skausmas lyg ir tose paciose vietose kaip ir su akmenlige turejau, bet pajutau , kad prisidejo skausmas ties kirksnimis. Gyvenu Anglijoje, kreipiausi pas daktarus liepe laikytis dietos ir paskyre kita vizita tik po menesio atlikti tyrimus. Gal galite pasakyti koke yra tikimybe kad atsinaujino man akmenlige? Kaip daznai pasikartoja ji ir po kiek laiko ji gali atsinaujinti?
Aciu uz atsakyma!

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, iš jūsų laiškelio neaišku, kokio organo akmenligę turėjote- inkstų ar tulžies pūslės? Bet kurio atveju, jeigu neprisilaikote sveikos mitybos taisyklių, akmenligė gali kartotis, ir ne kartą. Norint tai išvengti, reikia radiklaiai keisti gyvenimo būdą.

2018 bal. 16 12:28
Sveiki. Mes lankomes pas gydytoja A. Vaivariene dėl sūnaus problemų dėl alergijų. Turime vizita 2ieju mėnesių bėgyje . Norėtumėme paklausti patarimo. Vaikas 2metų sunkiai susirgo virusine liga kuri perėjo į komplikacijas, teko naudoti pirmąjį kartą antibiotikus. Dviejų rušių antibiotikus, vienus namie, o kitus leido ligoninėje, kadangi pirmieji nepadėjo. Kaip išsivalyti organizmą ,ka vartoti po antibiotikų, kad greičiau atstatyti organizmą ir imunine sistemą? Vaikas labai nevalgus šiuo metu, bet skysčius geria ir dėl alergijų turime gan siauroką maisto asortimentą. Kaip mums pasielgti? Ačiū!

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu esate mūsų pacientai, patogiausiai būtu krieptis tiesiogiai tel. 8 68292261 darbo valandomis. Visada ilgesniam naudojimui rekomenduojami probiotikai, pvz. Biokult.

2018 kov. 29 19:09
Sveiki,

man 40m. turiu "degančios burnos sindromą", atsirado tiesiog iš niekur, pamaniau, kad nusiplikiau arbata, bet tas deginimas jau antri metai. Tyrimai atlikti įvairus ir jie geri. (Skydliaukė, viršk sistema, dantys, infektologo,candidos nėra, b12 normoj, psichiatro) elektoencefalograma parode smegenų impulsus pakitusius, tai neurologė išrašė Pregabalin, traktuodama mano būseną kaip epilepsiją, nors jokių traukulių man nėra. Gal esate susidūrusi su tokia situacija ir turi ką patarti.
Ačiū

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, tai turėjau pora pacientu su šia diagnozė. Kiekvienu atveju gydymas individualus. Reikėtu atvykti konsultacijai tiesiogiai.

2018 vas. 19 21:55
Laba diena,
1. Apie 5 metus turiu nosies polypus. Pastoviai naudoju hormoninius purškiamus vaistus, tačiau paskutiniu laiku beveik nebejaučiu kvapo ir skonio. Ar galima homeopatiniais vaistais išgydyti nosies polypus, išvengiant operacijos? Bijau visai prarasti uoslę.
2.Bendras holestirolio kiekis 11 mool/l, blogojo - 7.5 mmol/l. Gydytoja išrašė statinų. Ar esant tokiems skaičiams galima gydytis hemeopatiniais vaistais ir reguliuojant mitybą, ar pirmiausia reikėtų kurį laiką panaudoti statinus.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, deja, hormoninių vaistų šalutinis poveikis gali sunaikinti jūsų uoslę, sukelti nosies gleivinės atrofiją bei skątinti polipų augimą. Tad juos nutraukti bei pakeisti natūraliais preparatais būtu tiesiog būtina.
Aukštas cholesterolio lygis VISADA pirmiausiai koreguojamas mitybą, o medikamentai skįriami tik kaip papildomą priemonę esant reikalui. Jūsų atvejų (jeigu jau naudojate statinus)- reikia labai rimtai susiimti ir peržiūrėti maisto racioną.

Video