Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2017.09.30 10:25
Sveiki, herpes pusleline atsirado ant lupos dar vasara, kaip ir pagijo bet liko randas kad ir kaip bandau jo nepanaikinu jau antras menuo , ka daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, patarčiau kreiptis į grožio specialistus.

2017.09.28 21:35
Kokios dar zoles dera su jonazole? Turiu omeny migdancias? Ar dera melatonino papildai?kokia jonazoles papildu saugi vartojimo trukme?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, geriau žolės (migdančias) nemaišyti, nes po 1,5-2 mėn jonažolės naudojimo reikia daryti nors mėnesio pertrauka. Tuomet galėsite naudoti kitus augalus arba melatonina.

2017.09.13 07:47
Su kokiais preparatais derinama jonazole? Ar tinka valerijono ir pasifloros papildai nakciai? Jonazoles papildus vartoju ryte. Taciau miegui kartais nepakanka.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jonažole geriau nederinti su daugeli cheminiu preparatu, tačiau su kitais augalais dažniausiai "draugauja". Nakčiai naudoti pasiflorą ir/ar valerijona kartu su jonažole galite.

2017.09.08 18:17
Ka daryti jei vartoju jonazoles preparata ir reikia gerti vaistus nuo skausmo ( skaiciau kad gali neveikti)? Ar visu vaistu poveiki jonazole mazina ar jie neveiks visai? Gal gerti didesne doze? Skausmo iskesti neimanoma...

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, geriausiai išsiaiškinti skausmo priežastį ir ją šalinti, o nuskausminamuosius naudoti kuo trumpiau.

2017.09.04 09:03
Vartoju jonazole laif 600 nuo depresijos. Gydytoja skyre dufaston issaukti menesinems. Ar jonazole galima vartoti kartu? Nutraukti butu negerai taciau ar nesumazes vaistu efektyvumas?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, jonažolė gali sumažinti vaisto efektyvumą. Geriau vienu metu nenaudoti.

2017.08.30 18:29
Laba. Turejau stipru sukretima gyvenime. Po jo seke stiprus nerimas kelis menesius. Dingo menesines. Jos veluoja savaite. Tyre echo.Ovuliacija vyko yra geltinkunis ir gleivine bet neiskraujuoja. Ar verta provokuoti dufastonu? Ar laukti kol atsistatys psichine busena. Siuo metu gydausi jonazoles preparatais. Man 34 metai.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu jums šiuo metu nėra aktualus vaisingumas, tikrai galite palaukti ir padirbėti su nervų sistemą. Menesinės turėtu atsistatyti savaime.

2017.08.22 21:50
Sveiki,manu jog sergu skleroze.kokius tyrimus reiktu atlikti? Ar jie skausmingi?ir ar tai galetu paveikti mano sirdute?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, dauguma tyrimu neskausmingi. Kreipkites į savo šeimos gydytoją, kuris jums paskirs visus reikiamus tyrimus.

2017.08.15 13:42
Laba diena, noriu paklausti kas man gali būti ir ką reiktu daryt, jau apie mėnesį man niežti gerklę iš vidaus, yra paraudimas, kutenimas, dilkčiojimas, dažnai čiaudau ir kartais yra sunku nuryti, net kartais jaučiu dusinimą. Nerūkau ir nevartoju jokių vaistų, kurie turėtu kažkokios įtakos. Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, labai panašu, kad turite alergija kokiems tai maisto produktams. Reikėtu atlikti
alergenų tyrimus.

2017.08.12 15:51
Laba diena. Kovoju su labai nemalonia problema. Jau baigiu issekti emociskai,vengiu zmoniu, apeme apatija, nebesinori nieko daryt. Prasidejo gal pries metus, atsirado stiprus burnos kvapas lyg is kanalizacijos, ne siaip kvapelis, o itin stiprus. as ji uzuodziu ir pati, uzuodzia ir kiti. Dariausi skrandzio endoskopija, kraujo slapimo tyrimus. Kaip ir nieko nerado. Bet tai tikrai nera normalu sveikam zmogui toks stiprus kvapas, kad net geda prazioti burna. Turiu itarimu kad tai gali buti su virskinimu,zarnynu ar pan. Nes paskutiniu metu uzskieteje viduriai, ir ismatos tokios mazais gabaleliais o ne vientisos, pavalgius sunkumas pilve, kaupiasi daug duju. Kartais paskauda desini sona.Nebezinau kur kreiptis ir kur ieskoti problemos, taip ir depresija galima isivaryti.. Prasau padekite.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, be abejo, būtinai reikia sutvarkyti vidurių/žarnyno veiklą. Galite atvykite konsultacijai ir žarnyno valymo procedūroms.

2017.07.10 15:18
Laba diena,

Kokia jūsų nuomonė dėl skiepų? Ką manote apie trivalentį MMR skiepą? Domėjomės poliklinikoje ar įmanoma skipeyti atskirai vienos ligos skiepu, gavome atsakymą jog ne. Dukrą skiepijome šiuo skiepu beveik 2 m , bet revakcinacijos nedarėme. Dabar jai beveik 9 , nežinome kaip teisingiau pasielgti, esame linkę pamiršti tą revakcinaciją, tačiau medikai tikina, kad elgiamės neteisingai.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, atsakomybę už savo vaiką, jo sveikatą nešate jus, sprendimai turi būti jūsų. Jeigu labai bijote tymų, raudonukės, kiaulytės, teks kas keli metai visą likusi gyvenimą skiepytis. Be to- skiepytis reikėtu ir jums patiems, ( seneliams taipogi), nes vaikystėjė atlikti skiepai jau seniai "nebegalioja".
Arba galite, kaip iki šiol, pasikliauti tik savo (vaiko atveju- tik jo asmeniniu imunitetu, kas pagal oficialia nuomone, yra labai nepakankamai. :)

Video