Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2019 vas. 21 11:54
Sveiki. Kokius tyrimus reikia atlikti diagnozuoti difilobotrioze? Grizusi is svedijos, buvau pastebėjus nareli ant ismatu. Bet buvau isgerus vermox ir buvau viesajam tualete ir nesurinkau tyrimui. Dabar 5 kartus nesiau tirti ryte ismatas, bet nieko neranda. Kasdien pykina, viduriavimas, silpnumas, sukasi galva ir t.t...

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, diagnoze patvirtinama tik radus kiaušinėlius išmatų tyrime. Tai iš tiesu nelengva, tenka tyrimus daryti keleta dienu iš eilės, nes kiaušinėliai gali patekti ne į visus mėginėlius.

2019 vas. 15 21:31
Laba diena turiu klausima kuris mane neramina. Man skauda (oda)krūtines lastoje kaireja pusėje nuo širdies (iš abieju pusiu tiek iš nugaros tiek ir iš krugines.taipat ir kairės rankos oda nuo alkunes iki pažasties. Pažasty taip pat.!
Apibūdinsiu skausma( skausmas yra tokis lyg butu nutirmia,fiziškai judant maudžia, palietus su ranka ta puse laibai skauda pačia oda ir nemalonus jausmas.
Prašau atsakyti i mano klausima?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jus, deja, neuždavėt klausimą, tik šiek tiek apibūdinot pojūčius. Jeigu norėjote paklausti, dėl ko taip galėtu būt, patarčiau kreiptis į gydytoją apžiūrai. Nes yra dar daug svarbiu dalyku, kurios nepapasakojot ir kurios galima išsiaiškinti tik akivaizdinės konsultacijos metu.

2019 vas. 11 10:10
Laba diena. Mano sūnui (7 metai) yra naktinė neurazė. Šlapininasi praktiškai kiekvieną naktį. Noriu paklausti ar konsultuojate dėl tokio nusiskundimo? Jei taip, užsiregistruosiu konsultacijai.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tikrai taip. Naktinis šlapinimasis homeopatiniais preparatais gydomas sekmingai.

2019 vas. 7 20:19
Labas vakaras. Norėčiau jus patrukdyti, pasikonsultuoti telefonu. 8-620 12094. AČIŪ!

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, telefonu konsultuojame tik mūsų centro pacientus ūminių susirgimų atvejais.

2019 vas. 7 15:54
Sveiki reikia vaistuku pavirsutiniam odos grybeliui gydyti,naujagimui atsirado galvyteje,as pati turiu grybeli sita

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, dėl vaistų išrašymo prašau kreipkitės į šeimos gydytoją.

2019 vas. 4 13:11
Laba diena, sūnui 2,8 metų, yra raidos sulėtėjimas, reiškiasi autizmo požymiai, bet labai nežymiai, ir tu požymių nėra daug, jau kurį laiką dirbame tiek individualiai, tiek su specialistais, viskas gerėja, toks jausmas kad kažkas blokuotų smegenų veiklą, nes palaipsniui pradeda daryti viską ką daro mažesni vaikai, tik vėliau Yra gavęs visus skiepus, kokius tyrimus geriausiai atlikti kad suzinotume kas stabdo raidą? Kaip geriausiai ištirti kiek organizmas apnuodytas sunkiaisiais metalais? Ar toksinais? Kokius patartumete kraujo tyrimus pasidaryti, kad nustatytų kokių vitaminų truksta? Ka galetumete rekomenduoti?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kas stabdo raidos sulėtėjimą, ne visada pavyksta sužinot. Rekomenduočiau atlikti plaukų tyrimą dėl mikroelementų ir sunkiųjų metalų, nes kraujas atspindi tik kelis procentus nuo jų kiekio organizme. Deja, kraujo tyrimų dėl smegenų veiklai svarbiausiu- B grupės vitaminų- tiesiog nėra.

2019 vas. 2 13:34
Turiu daug nusiskundimu. Po gimdymo pradejo 2.5 metu. Jauciuosi stress,panikos priepuoliai, negaliu susikoncentrupti. Daznai kosciu sausai atrodo Kad negaliu issikoseti. Be to jauciuosi sunkuma prie nosies ( Kai laukiausi turejau sinusita ir dar viena karta po gimdymo,gydziau naturaliai). Be to pastaruoju metu nuolatine pykina, jauciuosi sunkuma pilve ir kairej bei desineje puseje po soboauliais. Ties bamba visada iaitempe. Be to tureiu problemu su kryzkaulip,nugaros ir klubo skaumu. Buvau Pas homeopate issitirti folio metodu, jis Parise Kad patiriu per daug streso. Bet AR Gali tiek daug visokio skausmai ir negalacimu buti tik streso pasekme o ne kokiu rimtu ligu?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, stresas gali sukelti labai daug įvairiu pojūčių- skausmą, pykinimą, svaigimą, pūtimą ir kt. Ar jūsų atveju tai tik stresas, pasakyti negaliu. Jeigu atlikote bendrus sveikatos tyrimus ir viskas tvarkoj, rekomenduočiau kreiptis į psichologą.

2019 saus. 30 07:19
Sveiki mama ir sūnus serga NF. Mergytei spa 54...yra buvus pas hematologus dėl kepenų ir inkstų ligų. Nieko blogo nerado. Bet neramina tai, kad vaikui užeina silpnumai suglemba ir temperatūra iki 38 su virš, kartais vemia. Tai trunka 1para retais atvejais paras. Kur dar galėčiau kreiptis.? Nes kai taip atsitinka visada esam guldo I į ligoninę vietine ir pompuoja tada antibiotikus.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, jeigu norite rinktis natūralius sprendimus įvairiu ūminiu susirgimu atvejais, galit keiptis į gydytoją- homeopatą. Dažniausiai "peršalimo" ligas įveikiamos be antibiotiku.

2019 saus. 24 18:08
Sveiki, norėčiau paklausti ar atlikus kraujo tyrimo testa būtu geriausias sprendimas norint sužinoti būklę sveikatos, lyties organu ir t.t.? Ar tai jau reikia atskirai tirtis?
Dėkoju.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, vien tik kraujo tyrimas atsakymą apie sveikatos būklę nesuteikia. Visada reikia kreiptis į specialistą, kad paskirtu reikiamus tyrimus- kraujo, ultragarsinius, rentgeno ar kitus.

2019 saus. 10 15:27
Laba diena norejau paklausti kaip gydyti letiny pankretita:skausmas plinta I krutine ir I nugara :gyvenu anglijoje pagalvok jau laukiu is daktaru 6menesius gal lietuvoja patartimete specelista tikrai aciu

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, sergant lėtiniu pankreatitu ypatingai svarbi dieta. Jos nesilaikant, pasekmes gali būti labai sunkios. Griežtai draudžiami bet kokie alkoholiniai gėrimai, gazuoti gėrimai, riebaluose kepti (pvz. čipsai), rūkyti, marinuoti produktai, greitas maistas, ribojami saldumynai.
Kokius tai preparatus, net augalinius, galima paskirti tik atlikus kraujo tyrimus dėl kepenų, kasos fermentu ir po pilvo organų echoskopijos.
Jeigu nesulaukiat pagalbos UK, būtinai kreipkitės pas gydytoją Lietuvoje.

Video