Aiva Vaivarienė

Sritis:Homeopatija
Darbovietės: NATŪRALAUS GYDYMO CENTRAS

Papildoma informacija:

Adresas:Savanorių pr. 284, Kaunas
Telefonai:(8 37) 710602
El. paštas:

Specializacija:

Gydytoja homeopatė


Užduoti klausimą

2017.04.13 21:50
Sveiki, įdrėskė katinas, ranka patino, skauda. Ar jau kreiptis į gydytoją, ar galima kuo patepti? Skaičiau, kad bartoneliozė praeina savaime, bet...

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, bet kurio ūmaus susirgimo ar traumos atveju būtina kreiptis į gydytoją,o ne ieškoti pagalbos internete.

2017.04.12 17:39
Labas vakaras
Kraujo tyrymai geri. Niekas nieko neranda kaip visada.
Miniau dviratį pas daktarą ir po kelių min. nebeturėjau jėgų. Pasidarė sunku minti. Kojose ir rankose sunkumas kažkoks pasidarė. Galva irgi atrodo,kad vatis "pridėta". Ar tai normalu,daktare?
Kas tai galėtu būti?
Skaičiau,kad vienam vyriškiui irgi tokie panašus symptomai buvo,tai jis susirado gerą neurologę ir ta jam nustatė vitamino b6 trūkumą. Gali taip but.
Dėkoju už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena,taip gali būti dėl įvairių priežasčių- tiek latentinio virusinio susirgimo, tiek vitaminų ar mineralų trūkumo, tiek dėl lėtinio streso. Norint atsakyti, reikalinga išsami konsultacija.

2017.04.06 10:29
Sveiki,norėjau paklaust ar galima išgydyti dažnai psikartojančią slogą 2,5 metų vaikui? Nesenai dėl slogos komplikacijų turėjom plaučių uždegimą,po
1,5mėnesio sirgom bronchitu.Dabar vėl pradėjom sloguoti bijau kad vėl teks gultis į ligoninę.Visas gydymas padeda trumpai bet po kiek laiko vėl atsiranda sloga.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, sloga tikrai nėra sunkiausias susirgimas ir dėl jos stacionarinio gydymo nereikia. Kodėl vaikas taip dažnai serga, reikėtu aiškintis individualios konsultacijos metu.

2017.04.01 13:11
Laba diena.aciu uz atsakyma.ir dar noriu paklausti.koks tai yra naturalus gydymas issetinei sklerozei gyditi.kaip gyditis?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, kiekvienu atveju gydymas individualus- priklausomai nuo paciento amžiaus, bendros būklės, ligos eigos, senumo, aktyvumo. Naudojami tiek homeopatiniai preparatai, tiek vaistiniai augalai, tiek vitaminai, mineralai, antioksidantai ir kitos medžiagos.

2017.03.30 23:48
kaip gydyti suriebejusias kepenis?

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, tai priklauso nuo priežasties (alkoholis,ar kitos toksinės medžiagos, virusinis hepatitas,metabolini sindromas). Bet kurio atveju būtina laikytis sveikos mitybos ir naudoti kepenų veiklą gerinančius augalinius preparatus (arbatas ar kapsulės), vitaminus, mineralus.

2017.03.30 12:26
Laba diena noreciau paklausti aktyvinta anglis sanitas 20 ar tinkamas vaikams

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip tikrai galima.

2017.03.25 11:19
Sveiki, daktare. Ar įmanoma palengvinti kraurozę? Pagarbiai.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, taip, įmanoma.Reikėtu atvykti konsultacijai.

2017.03.24 13:17
Turiu dideli zaibuojanti nervini skausma prie noses ka galetumet patarti .Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, pirmiausiai reikėtu kreiptis į odontologą ir patikrinti dantų būklę.

2017.03.21 19:08
ar galima naturaliai isgyditi Issetine skleroze.kas per vaistas yra REBIF 44.ar nepakenks mano sveikatai kitaip?su pagarba.lauksiu atsakymo

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, išsėtines sklerozės atvejai labai skirtingi ir gydymo sekmė priklauso nuo ligos senumo, išplitimo, eigos aktyvumo.
Apie interferonus- tai naujos kartos preparatai. Kaip ir visi vaistai- jie turi šalutinį poveikį. Kaip paveiks jus asmeniškai-nežinoma.
Tačiau visada galimas ir rekomenduojamas gydymas natūraliomis priemonėmis. Ar jus bus pagrindinis ar tik papildomas- kiekvienu atveju sprendžiama individualiai.

2017.03.19 11:17
ar galima isgydyti reumatoidini artrita?sergu nuo 2008 metu.RF150-290.ar galima pas jus kreiptis?esu 74metu.

Peržiūrėti atsakymą

Laba diena, išgydyti greičiausiai -ne. Tačiau galim sumažinti naudojamų vaistų kiekį ir pagerinti savijauta.

Video