Sunkiai sergant padės sisteminė enzimų terapija

Teksto dydis:

Sunkiai sergant padės sisteminė enzimų terapija

2017 saus. 31 16:56

Prieš 7 m. krūties vėžio diagnozę išgirdusi vilnietė net neįsivaizdavo, kokia ilga ir varginanti kova su liga jos laukia. Ne paslaptis, kad kartais vėžio sunaikinimui pasitelkiama chemoterapija ir radioterapija yra sunkiai toleruojamas gydymas ir sergantieji stengiasi kaip įmanoma sumažinti šalutines jo reakcijas. Savo istoriją pasakojanti moteris dalinasi vienu iš atradimų – sistemine enzimų terapija. Savo išbandymą įveikiau, bet puikiai žinau kaip visą organizmą pažeidžia vėžys, todėl noriu pasidalinti patirtimi, nes gerai jaustis galima jau dabar, - šypteli moteris.

Slogūs prisiminimai

Prisimindama dieną, kai sužinojo krūties vėžio diagnozę, Ingrida nejučia persimaino, bet kantriai pasakoja savo istoriją. Viskas per keletą minučių apvirto aukštyn kojomis ir mano interesai pasikeitė kardinaliai. Nenoriu net prisiminti tų įvykių. Viskas vyko tarsi per miglą. Kai prevencinės krūties vėžio programos akcijos metu autobusiuke mane apžiūrėjusi gydytoja aptiko naviką ir įtarė onkologinę ligą aš buvau šokiruota, nes šeimoje sergančių onkologinėmis ligomis nebuvo, tėvai ir seneliai ilgaamžiai, o ir aš pati iki tol sirgau tik peršalimu. Vizitai pas gydytojus būdavo reti, deja ir atidžiau stebėti savo organizmo pokyčius nemačiau reikalo.

Sulaukusi 45 m. moteris susidūrė su nerimą keliančia diagnoze, ilgu gydymu, 2 chemoterapijos kursais, sunkumais asmeniniame gyvenime ir psichologinėmis problemomis. Didžiausiu iššūkiu moteriai tapo po kiekvieno gydymo kurso sparčiai silpstanti sveikata. Nors ji stengėsi kaip įmanoma ilgiau dirbti bei gyventi įprastą gyvenimą, dažnas pykinimas, galvos skausmas ir svaigimas, nuolatos blogėjantys kraujo tyrimų rezultatai bei dažnėjantys peršalimai dėl nusilpusios imuninės sistemos privertė trumpam sustoti.

Išgelbėjo netikėta pažintis

Po pirmosios operacijos ir chemoterapijos kurso praėjus 2 metams gydymą teko kartoti. Dar kartą nualintam kūnui tekusi cheminių preparatų dozė buvo sunkiai pakeliama, todėl neilgai trukus Ingrida su vyru išvyko atostogauti į Kroatiją kur atsitiktinai susipažino su iš Vokietijos atvykusia poilsiautoja. Moterims išsikalbėjus paaiškėjo, kad Vokietijoje, gydant bet kokį onkologinį susirgimą jau daugybę metų yra įprasta kartu su pagrindiniu gydymu skirti ir alternatyvų, kuris padėtų greičiau įveikti šalutinius cheminių vaistų poveikius. Sutiktos moters seseriai, kuri kaip ir Ingrida kovojo su krūties vėžiu, sveikatą padėjo atgauti sisteminė enzimų terapija. Norėjau kuo greičiau pasijausti geriau, būti darbinga todėl pradėjau domėtis sistemine enzimų terapija ir ieškoti daugiau informacijos Lietuvoje.

Pagrindinį gydymą papildo alternatyvus

Pacientė apgailestauja, kad mūsų šalyje retai skiriamas alternatyvus gydymas šalia gydytojo paskirto pagrindinio gydymo. Tai gali būti enzimų ar kita alternatyvi terapija, joga, pilatesas ir pan. Deja, paklausus medikų, ką galiu daryti, kad greičiau atgaučiau jėgas ir galėčiau geriau jaustis, sulaukiau labai siauro spektro patarimų, bet nepasidaviau ir stengiausi ieškoti mane tenkinančios pagalbos

Lietuvoje Ingridai pavyko rasti rekomenduotos vokiečių įmonės „Mucos Pharma“ preparatą. Labiausiai ją sužavėjo jo natūrali sudėtis ir tai, kad jis klasifikuojamas ne kaip maisto papildas, o vaistas. Jį vartojusi 3 mėn. sužinojo, kad galima tai daryti ir ilgiau, todėl du kartus per metus darydama pertraukas, sisteminę enzimų terapiją mažomis dozėmis ji sėkmingai naudoja kaip profilaktinę priemonę ir dabar. „Pirmuosius pagerėjimo ženklus pastebėjau jau po 2 savaičių! Nebejaučiau pykinimo, pagerėjo mano kraujo rodikliai. Galėjau grįžti į darbus, išvykti su šeima pramogauti. Jaučiausi tarsi naujai gimusi. Dabar esu pasiekusi remisiją ir jaučiuosi geriau nei bet kada anksčiau“, - džiaugiasi moteris.

Žinių stygius

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro krūtų onkochirurgės ir medicinos mokslų daktarės Vidos Petraitienės teigimu, vis mažiau moterų pačios tikrina savo krūtis. „Moterys pačios turėtų stebėti pokyčius savo krūtyse nuo pat pirmųjų menstruacijų. Rekomenduojama atkreipti dėmesį ar nėra guzelių, išskyrų iš spenelių, skausmo ir kt. tai ypač aktualu neseniai pagimdžiusioms ar baigusioms maitinti moterims. Kuo anksčiau pastebimas gerybinis auglys, tuo didesnė galimybė išvengti vėžio. Tikrinantis laiku vėžys neišsivystys“, - sako gydytoja.

44 m. šioje srityje dirbanti medikė pastebi, kad visame pasaulyje didžiausią sergančiųjų grupę sudaro 50 – 60 m. sulaukusios moterys. „Gydant onkologines ligas taikomas itin agresyvus gydymas, švitinimas, chemoterapija, bet nesirūpinama pašaliniais reiškiniais, kurie dažnai būna labai sunkūs. Blogėja ne tik bendra savijauta, bet ir tyrimų rodikliai. Dėl to sisteminė enzimų terapija yra puiki išeitis, padedanti įveikti tuos šalutinius poveikius“.

Pasiteiravus, kaip greitai pacientas turėtų pajusti teigiamą poveikį gydytoja atskleidžia, kad pirmieji teigiami požymiai gali pasirodyti jau po 10 d., o po 2 savaičių pokyčiai bus daug ryškesni. „Tai itin efektyvi pagalba sergant, nes padeda jaustis gerai, stiprina imuninę sistemą ir neturi beveik jokių šalutinių poveikių. Juk imuninė sistema yra labai svarbi, o vaistas, kuris padeda reabilituoti ją yra nepamainomas. Kartu jis ir detoksikuoja, greitina tuštinimąsi, padeda sparčiau išvalyti organizmą nuo toksinų, aktyvina imuninių ląstelių gamybą ir turi dar daugiau teigiamų savybių“, - dėstė gydytoja.

Kas yra sisteminė enzimų terapija?

Daugeliui onkologinių ligonių padėjusi sisteminė enzimų terapija yra laikoma efektyvia priemone. Ją taikyti patariama 2 d. iki chemoterapijos seanso, viso gydymo metu ir bent savaitę po jo. Terapijos veikimas pagrįstas tuo, kad kovojant su sunkia liga organizme didėja kokio nors fermento, kitaip tariant enzimo poreikis ir todėl nebelieka fermentų kitoms organizme vykstančioms reakcijoms. Tai ištaisyti gali preparatai, kuriuose gausu enzimų. Garsus medicinos mokslų daktaras Hiromi Shinya enzimus vadina jaunystės fermentais, būtina maisto medžiaga organizmui. Pasak autoriaus, visos organizme vykstančios funkcijos priklauso nuo fermentų (enzimų), nes jie yra visų organizme vykstančių reakcijų tarpininkai.

Daugiau info www.enzimuterapija.lt

Gamintojas MUCOS Emulsionsgesellschaft mbH,  Malvenweg 2, D - 82538 Geretsried, Vokietija Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą. MucosPharma atstovas Lietuvoje

Verslo centras “1000” Taikos pr.88A, Kaunas LT-51501 Tel. +370 615 64849

Komentuoti

Video