Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (68)

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Rumah Klasik Modern Tingkir, Salatiga 50744 2022 bal. 8 18:54

HARGA PROMO! WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Rumah Klasik Modern Tingkir, Salatiga 50744 ~ #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Ruang Keluarga Mewah Tingkir, Salatiga 50744 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Dapur Minimalis Modern Argomulyo, Salatiga 50732 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Toko Murah Tingkir, Salatiga 50746 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Usaha Sidomukti, Salatiga 50723 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Lebar 5 Meter Sidomukti, Salatiga 50722

Jasa Pembuatan Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Salatiga.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Salatiga dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Tingkir, Salatiga 50744.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Ahli Design Interior Rumah Klasik Modern, Ahli Desain Interior Ruang Keluarga Mewah, Ahli Desain Interior Dapur Minimalis Modern, Jasa Desain Interior Toko Murah, Ahli Desain Interior Usaha, Ahli Desain Interior Rumah Lebar 5 Meter


WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Apartemen Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Tidur Rumah Kayu Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Cafe Mini Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Interior Design Bedroom Pinterest Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Studio Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Tidur Utama Minimalis Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Kamar Anak Remaja Masa Kini Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Harga Furnish Rumah Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Minimalis Pdf Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Tidur Lantai 2 Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Rak Tv Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Baby Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Dan Exterior Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Jawa Klasik Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Taman Dalam Rumah Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Ruang Bawah Tangga Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Ruang Rumah Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Tidur Remaja Simple Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Teras Rumah Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Di Kota Tingkir, Salatiga 50744
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Toko Kelontong Tingkir, Salatiga 50744

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Analisa Epoxy Lantai Kedung Banteng, Tegal 52472 2022 bal. 8 18:54

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Analisa Epoxy Lantai Kedung Banteng, Tegal 52472 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Anti Bocor Tegal Timur, Tegal 52124 #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Flake Slawi, Tegal 52414 #WA 0813 2744 6997 Pelapis Lantai Epoxy Slawi, Tegal 52415 #WA 0813 2744 6997 Aplikasi Cat Epoxy Lantai Tegal Barat, Tegal 52112 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Cat Talang, Tegal 52193

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Handal Dan Profesional Yang Melayani Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : Garasi, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Hall, Arena Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy 3d Lantai Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Rumah Epoxy Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Lantai Kamar Mandi Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Langkah Epoxy Lantai Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai 2021 Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Cat Lantai Epoxy Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Cat Epoxy Lantai Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Hitam Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Pemborong Epoxy Coating Lantai Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Adalah Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Pemborong Cat Epoxy Lantai Transparan Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Cara Merawat Lantai Epoxy Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Coating Lantai Adalah Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Cara Pemakaian Epoxy Lantai Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Untuk Keramik Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Murah Berkualitas Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bilik Air Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Cara Menggunakan Cat Epoxy Lantai Kedung Banteng, Tegal 52472
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai 3d Kedung Banteng, Tegal 52472

#AnalisaEpoxyLantai #HargaMembranBakarAntiBocor #LantaiEpoxyFlake #PelapisLantaiEpoxy #AplikasiCatEpoxyLantai #HargaEpoxyCat

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Dan Eksterior Rumah Cilacap Selatan, Cilacap 53212 2022 bal. 8 18:53

KINI HADIR! WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Dan Eksterior Rumah Cilacap Selatan, Cilacap 53212 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Konsultan Desain Interior Cilacap Utara, Cilacap 53232 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Tidur Utama Minimalis Binangun, Cilacap 53281 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Bar Kesugihan, Cilacap 53274 #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Toko Cilacap Tengah, Cilacap 53221 #WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Butik Kecil Wanareja, Cilacap 53265

Jasa Desain Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Cilacap.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Rapih.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Cilacap dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Cilacap Selatan, Cilacap 53212.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Ongkos Desain Interior Dan Eksterior Rumah, Jasa Konsultan Desain Interior, Ongkos Desain Interior Kamar Tidur Utama Minimalis, Ongkos Desain Interior Bar, Harga Interior Toko, Ongkos Desain Interior Butik Kecil


WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Dan Eksterior Modern Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kantor Di Rumah Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Khas Jepang Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Praktek Dokter Gigi Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kelas Sma Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Kecil Bertingkat Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Lemari Kamar Tidur Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kantor Di Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Kamar Tidur Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Apartemen Di Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Apartemen Tipe Studio Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Kecil Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Kamar Tidur Pria Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Minimalis Modern Type 45 Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Rumah Type 46 Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Kamar Anak Kembar Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Karaoke Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Kamar Anak Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Design Interior Rumah Hook Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruang Tamu Minimalis Klasik Cilacap Selatan, Cilacap 53212
WA 0813 2744 6997 Ongkos Desain Interior Ruangan Distro Cilacap Selatan, Cilacap 53212