Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8243)

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Apartemen Studio Wonosobo, Wonosobo 56317 2022 birž. 12 00:15

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Apartemen Studio Wonosobo, Wonosobo 56317 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dapur Per Meter Selomerto, Wonosobo 56361 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Sederhana 2022 2023 2024 Kaliwiro, Wonosobo 56364 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Warni Wonosobo, Wonosobo 56315 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Mini Bar Garung, Wonosobo 56353 #WA 0813 2744 6997 Tukang Service Kitchen Set Kejajar, Wonosobo 56354

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Wonosobo dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Wonosobo, Wonosobo 56317.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Jual Uniform Kitchen Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Murah Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Per Meter HPL Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Lemari Kitchen Set Minimalis Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Portable Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Perlengkapan Kitchen Set Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dari Kayu Mahoni Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Arga Kitchen Set Kecil Murah Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Apartemen Tipe 36 Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Duco Atau HPL Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Treasure Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Yg Murah Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Pasang Kitchen Set Di Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Warna Coklat Muda Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Modern Minimalist Interior Kitchen Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Bahan Kayu Jati Belanda Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Jati Belanda Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Gantung Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Jasa Buat Kitchen Set Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Pembuatan Kitchen Set Per Meter Wonosobo, Wonosobo 56317
WA 0813 2744 6997 Warna Keramik Kitchen Set Wonosobo, Wonosobo 56317

Kitchen Set Untuk Apartemen Studio, Harga Kitchen Set Dapur Per Meter, Harga Kitchen Set Sederhana 2022 2023 2024, Kitchen Set Warna Warni, Kitchen Set Minimalis Mini Bar, Tukang Service Kitchen Set

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Jati Belanda Karanganyar, Karanganyar 57712 2022 birž. 12 00:15

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Jati Belanda Karanganyar, Karanganyar 57712 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Kayu Colomadu, Karanganyar 57178 #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Hijau Jumantono, Karanganyar 57782 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Bar Minimalis Kerjo, Karanganyar 57753 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Modern Minimalis Matesih, Karanganyar 57781 #WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Karanganyar, Karanganyar 57715 Murah Karanganyar, Karanganyar 57715

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Karanganyar dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Karanganyar, Karanganyar 57712.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Type 36 Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Karanganyar, Karanganyar 57712 Murah Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set September 2022 2023 2024 Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Ongkos Tukang Kitchen Set Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Aluminium Murah Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dari Stainless Steel Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Stocking A Minimalist Kitchen Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Engsel Lemari Dapur Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Terpisah Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Putih Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Tukang Ahli Kitchen Set Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Second Di Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Contoh Lemari Dapur Minimalis Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Foto Dan Harga Kitchen Set Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Untuk Dapur Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Untuk Dapur Kecil Dan Sempit Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Leter U Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Murah Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Simple Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Kecil Minimalis Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Lengkap Murah Karanganyar, Karanganyar 57712

Kitchen Set Minimalis Jati Belanda, Desain Kitchen Set Kayu, Lemari Dapur Hijau, Kitchen Set Bar Minimalis, Harga Kitchen Set Modern Minimalis, Harga Kitchen Set Murah

MURAH! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Nan Mewah Mojogedang, Karanganyar 57752 2022 birž. 12 00:15

MURAH! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Nan Mewah Mojogedang, Karanganyar 57752 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 2 Lantai Ukuran 6x7 Colomadu, Karanganyar 57171 #WA 0813 2744 6997 Gambar Denah Rumah 2 Lantai Dan Tampak Depan Mojogedang, Karanganyar 57716 #WA 0813 2744 6997 Gambar Denah Atap Rumah Colomadu, Karanganyar 57174 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Type 36 Standar Tasikmadu, Karanganyar 57722 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Sederhana 8 X 15 Meter Karanganyar, Karanganyar 57716

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun langsung di Mojogedang, Karanganyar 57752 serta lokasi lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa desain di seluruh daerah Mojogedang, Karanganyar 57752 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibangun dari nol secara custom, kami juga menyiapkan jasa desain rumah siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Mojogedang, Karanganyar 57752 juga melayani gambar desain lengkap dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Konsultan Design Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Jasa Desain Private Villa
Jasa Gambar Bangunan Kompleks Villa
Jasa Gambar Bangunan Perumahan / Cluster
Konsultan Rancang Bangun Bungalow
Konsultan Design Resort
Jasa Desain Hotel / Mini Hotel
Jasa Gambar Bangunan Ruko / Pertokoan
Arsitek Desain Apartemen
Arsitek Rancang Bangun Kost-Kostan
Arsitek Gambar Bangunan Guest House
Arsitek Desain Penginapan
Jasa Design Kantor
Jasa Desain Mess / Asrama
Konsultan Gambar Sekolah / Kampus
Arsitek Design Masjid / Musholla
Jasa Desain Gereja
Arsitek Design Restauran / Cafe
Arsitek Design Pondok
Konsultan Desain Rumah Liburan
Konsultan Design Mall
Jasa Rancang Bangun Salon / Spa
Jasa Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Anda berada di daerah Mojogedang, Karanganyar 57752 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan was-was pengeluaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Denah Rumah 2 Lantai Ukuran Kecil Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Gambar Dan Denah Rumah Kecil Sederhana Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ala Pedesaan Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Sketsa Denah Rumah 4 Kamar Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Exterior Rumah Dengan Batu Alam Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mewah Nan Megah Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Konsultan Teknik Arsitektur Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Memanjang Ke Belakang 1 Lantai Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Tumbuh Type 36 Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Hadap Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Denah Rumah Minimalis 2 Kamar Tidur Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kos Memanjang Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Gaya Betawi Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Arsitektur Rumah Elegan Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Sakit Hewan Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Gambar Rumah Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Lengkap Dengan Gambarnya Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Elegan Minimalis Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Eksterior Rumah Klasik Modern Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Dan Ruko Minimalis Mojogedang, Karanganyar 57752
WA 0813 2744 6997 Desain Atap Rumah Mewah 1 Lantai Mojogedang, Karanganyar 57752

#DesainRumahMinimalisNanMewah #DesainRumah2LantaiUkuran6x7 #GambarDenahRumah2LantaiDanTampakDepan #GambarDenahAtapRumah #DesainRumahType36Standar #DesainRumahSederhana8X15Meter