Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (68)

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Classic Bathrooms Tambakromo, Pati 59174 2022 bal. 8 18:55

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Classic Bathrooms Tambakromo, Pati 59174 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Apartemen Pati, Pati 59117 #WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Apartment Pati, Pati 59115 #WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Hotel Case Study Margorejo, Pati 59163 #WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Etnik Jawa Jaken, Pati 59184 #WA 0813 2744 6997 Harga Paket Interior Rumah Minimalis Gunungwungkal, Pati 59156

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Pati.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami menerima segala macam Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Pati dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Tambakromo, Pati 59174.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Jasa Interior Design Classic Bathrooms, Biaya Interior Apartemen, Jasa Design Interior Apartment, Jasa Interior Design Hotel Case Study, Jasa Desain Interior Etnik Jawa, Harga Paket Interior Rumah Minimalis


WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Bedroom Indian Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Minimalis Type 36 2 Lantai Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Kecil Sederhana Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Tidur Tanpa Jendela Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Boutique Hotel Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Klasik Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Snavian Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Rumah Baru Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Club Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Small One Bedroom Apartment Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Atap Rumah Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Pengerjaan Interior Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Rumah Minimalis Type 36 Lantai 2 Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Toko Batik Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Tidur Feminin Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Fee Jasa Interior Design Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kost Minimalis Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Wallpaper Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Eclectic Interior Design India Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Interior Kamar Tidur Biasa Tambakromo, Pati 59174
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Cafe Tambakromo, Pati 59174

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Pintu Kaca Lipat Harga Serengan, Surakarta 57156 2022 bal. 8 18:54

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Pintu Kaca Lipat Harga Serengan, Surakarta 57156 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Jendela Aluminium 4 Inch Laweyan, Solo 57143 #WA 0813 2744 6997 Pintu Kaca Fitting Pasar Kliwon, Surakarta 57116 #WA 0813 2744 6997 Harga Partisi Aluminium Per Meter Jebres, Surakarta 57121 #WA 0813 2744 6997 Variasi Jendela Aluminium Serengan, Surakarta 57153 #WA 0813 2744 6997 Cara Pemasangan Kusen Jendela Aluminium Serengan, Solo 57152

Jasa kontraktor almunium dan ahli mengerjakan segala macam pekerjaan dari Kaca,Kusen alumunium seperti : partisi kaca, kusen, pintu, jendela, kaca tempered (frameless), alucopan (ACP) jalusi ventilasi, rollling door, pintu lipat (folding door), powder coating, seni sunblast, recest/ befelt, lovera, docoprofile doors untuk exterior dan interior proyek perkantoran, gedung, sekolah maupun rumah pribadi. Didukung dengan tenaga teknisi yang berpengalaman dan profesional. Kami memiliki komitmen untuk memberikan pelayanan yang baik terhadap kebutuhan akan produk kami.

Disamping jenis produk di atas, kami juga menerima pesanan produk-produk berikut ini:

Pintu sliding dan swing frame almunium (warna silver, hitam, coklat , warna coating juga tersedia)
Pintu kaca frameless tempered
Pintu kaca fifting
Pintu kasa nyamuk /exspanda (fiber dan Miniflex)
Pintu PVC folding door
Jendela castment dan jendela sliding (warna silver, hitam, coklat , warna coating juga tersedia)
Kusen / frame
UPVC
aluminium frame (warna silver, hitam, coklat , dan warna coating)
Sintetis
Partisi Kaca
Kaca frameless tempered
Kaca dan aluminium frame
Kaca polos maupun warna (tinctone/glasstone).
Showerscreen
Canopy alumunium dan kaca
Plafon akustik


Melayani pekerjaan lainnya :
# Plafon dan partisi gypsum
# Pembuatan rangka atap Galvalum (baja ringan)
# Wood partisi (melamine) back drop, cat duco dan HPL
# Lambersherink (wooden plafon) kayu sungkai, jati dll
# Instalasi Listrik, termasuk kabel, lampu, fitting, saklar, NCB dan stop kontak
# Pemasangan wall paper dan stiker billboard
# Pemasangan alucopan, granit dan branding Billboard
# Pembuatan meubel atau furniture kayu / almari
# Renovasi rumah dan kantor dll.

Syarat pembayaran pekerjaan :
1. Harga sewaktu-waktu berubah tanpa pemberitahuan
2. Harga menyesuaikan dengan spek material yang diinginkan
3. Uang muka (DP) 50% dibayar setelah perjanjian (PO) diterima
4. Pelunasan 50% setelah pekerjaan selesai

Kami siap membantu mengerjakan interior rumah/kantor anda dengan tampilan artistik dengan tetap mengedepankan kualitas pekerjaan yang memuaskan. Budget minimal hasil maksimal karena didukung tenaga ahli dan berpengalaman melayani seluruh Wilayah kecamatan di Daerah Karanganyar Jawa Tengah.

Biaya murah dan terjangkau!
=================================
Segera Telpon sekarang !
Informasi Katalog, Booking dan Detail Produk Hub :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Pintu Kaca Lipat Harga, Harga Jendela Aluminium 4 Inch, Pintu Kaca Fitting, Harga Partisi Aluminium Per Meter, Variasi Jendela Aluminium, Cara Pemasangan Kusen Jendela Aluminium

WA 0813 2744 6997 Pintu Kaca Office Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Detail Kusen Aluminium Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Jual Partisi Kaca Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Finishing Kusen Aluminium Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Kusen Aluminium Serengan, Surakarta 57156 Kota Serengan, Surakarta 57156 Serengan, Surakarta 57156 60178
WA 0813 2744 6997 Harga Jendela Kamar Tidur Aluminium Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Kusen Aluminium Dengan Pintu Kayu
WA 0813 2744 6997 Model Kusen Pintu Kupu Tarung Aluminium Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Pesan Pintu Kaca Otomatis Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Tukang Pintu Aluminium Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Partisi Kaca Es Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Cara Menghitung Volume Kusen Pintu Aluminium Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Pintu Exona Aluminium Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Analisa Sni Jendela Aluminium Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Pintu Aluminium Powder Coating Putih Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Ukuran Pintu Kaca Frameless Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kusen Aluminium Kaca Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Partisi Kaca Aluminium Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Harga Partisi Kaca Rumah Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Harga Partisi Aluminium Kaca Serengan, Surakarta 57156
WA 0813 2744 6997 Kusen Aluminium Murah Serengan, Surakarta 57156

RAPI! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai Di Lahan Sempit Patimuan, Cilacap 53264 2022 bal. 8 18:54

RAPI! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai Di Lahan Sempit Patimuan, Cilacap 53264 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis 1 Lantai Ukuran 5x12 Cilacap Selatan, Cilacap 53215 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Unik Dan Minimalis Sampang, Cilacap 53273 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Gaya Korea Terbaik Di Tahun 2022 2023 2024 Karangpucung, Cilacap 53255 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 2 Lantai 10 X 15 Cilacap Utara, Cilacap 53235 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Lantai 1 Tiga Kamar Kampung Laut, Cilacap 53253

Perusahaan konsultan berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun offline di Patimuan, Cilacap 53264 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa desain di seluruh area Patimuan, Cilacap 53264 dan akan semakin meluas. Tak hanya membuat jasa desain bangunan pribadi maupun publik yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun melayani jasa design hunian siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Patimuan, Cilacap 53264 juga terima order gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Arsitek Rancang Bangun Rumah Mewah
Arsitek Desain Rumah Minimalis
Jasa Design Private Villa
Arsitek Design Kompleks Villa
Konsultan Gambar Perumahan / Cluster
Arsitek Rancang Bangun Bungalow
Arsitek Design Resort
Arsitek Gambar Hotel / Mini Hotel
Jasa Desain Ruko / Pertokoan
Arsitek Gambar Apartemen
Jasa Gambar Bangunan Kost-Kostan
Konsultan Rancang Bangun Guest House
Jasa Desain Penginapan
Arsitek Rancang Bangun Kantor
Arsitek Design Mess / Asrama
Konsultan Gambar Sekolah / Kampus
Konsultan Desain Masjid / Musholla
Jasa Design Gereja
Konsultan Gambar Bangunan Restauran / Cafe
Arsitek Desain Pondok
Arsitek Desain Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Jasa Desain Salon / Spa
Jasa Design Bangunan Lainnya

Anda ada di wilayah Patimuan, Cilacap 53264 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu kerepotan mengatur tukang dan was-was anggaran membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Denah Rumah Minimalis Type 36 Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Petakan Minimalis Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Bagian Depan Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tingkat Hook Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Dan Harga Pembangunan Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Sederhana 1 Lantai 3 Kamar Tidur Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Gambar Pondasi Rumah Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Kecil Yang Bagus Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Type 45.dwg Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Model Rumah Letter L Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Taman Rumah Jepang Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Cad Desain Rumah Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Ukuran 4x15 Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Bentuk Leter L Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tampak Depan Minimalis 1 Lantai Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Taman Di Dalam Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Model Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Type 45 Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Tipe 6 X 12 Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Lebar 4 Meter 2 Lantai Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Www.desain Rumah Minimalis Patimuan, Cilacap 53264
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kontrakan 6 Pintu Patimuan, Cilacap 53264

#BiayaDesainRumah2LantaiDiLahanSempit #BiayaDesainRumahMinimalis1LantaiUkuran5x12 #BiayaDesainRumahUnikDanMinimalis #BiayaDesainRumahMinimalisGayaKoreaTerbaikDiTahun202220232024 #BiayaDesainRumah2Lantai10X15 #BiayaDenahRumahLantai1TigaKamar