Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8243)

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Desain Denah Rumah Minimalis Type 70 Laweyan, Surakarta 57143 2022 birž. 12 00:21

TERBAIK! WA 0813 2744 6997 Desain Denah Rumah Minimalis Type 70 Laweyan, Surakarta 57143 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kecil Dan Simple Banjarsari, Solo 57132 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Walet Kecil Banjarsari, Solo 57138 #WA 0813 2744 6997 Www Cara Membangun Rumah Murah Serengan, Surakarta 57154 #WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis Bergarasi Jebres, Surakarta 57128 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Yg Sehat Pasar Kliwon, Solo 57144

Usaha konsultan handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun langsung di Laweyan, Surakarta 57143 serta lokasi lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa design di seluruh wilayah Laweyan, Surakarta 57143 dan akan semakin meluas. Bukan cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun menyediakan paket design hunian siap bangun dan jasa gambar interior. Jasa Arsitek Laweyan, Surakarta 57143 juga terima order gambar desain menyeluruh meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Jasa Desain Rumah Mewah
Konsultan Gambar Bangunan Rumah Minimalis
Arsitek Desain Private Villa
Jasa Desain Kompleks Villa
Jasa Design Perumahan / Cluster
Konsultan Desain Bungalow
Arsitek Rancang Bangun Resort
Konsultan Design Hotel / Mini Hotel
Arsitek Desain Ruko / Pertokoan
Jasa Rancang Bangun Apartemen
Konsultan Desain Kost-Kostan
Jasa Gambar Guest House
Jasa Rancang Bangun Penginapan
Arsitek Gambar Kantor
Jasa Design Mess / Asrama
Arsitek Desain Sekolah / Kampus
Konsultan Gambar Masjid / Musholla
Konsultan Design Gereja
Jasa Gambar Restauran / Cafe
Arsitek Gambar Bangunan Pondok
Konsultan Desain Rumah Liburan
Jasa Design Mall
Konsultan Rancang Bangun Salon / Spa
Arsitek Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Apakah Anda ada di area Laweyan, Surakarta 57143 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan takut dana membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Type Melebar Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Pojok Satu Lantai Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Sangat Besar Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kost Berhadapan Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Tangga Unik Rumah Minimalis Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Klasik Lantai 1 Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 6x12 3 Kamar Tidur Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Pribadi Yang Mewah Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Dengan Luas Tanah 72m2 Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Sederhana Jepang Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Arsitektur Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Biro Arsitektur Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis Keren Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Kamar Rumah Minimalis Type 36 Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah 2 Lantai Autocad Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Bagus Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah 1 Lantai Modern Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mediterania Elegan Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Online 3d Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Desain Pintu Utama Rumah Mewah Laweyan, Surakarta 57143
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Laweyan, Surakarta 57143

#DesainDenahRumahMinimalisType70 #DesainRumahKecilDanSimple #DesainRumahWaletKecil #WwwCaraMembangunRumahMurah #DenahRumahMinimalisBergarasi #DesainRumahYgSehat

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Dapur Minimalis Rumah Btn Wonogiri, Wonogiri 57615 2022 birž. 12 00:21

CEPAT! WA 0813 2744 6997 Dapur Minimalis Rumah Btn Wonogiri, Wonogiri 57615 ~ #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Jati Minimalis Paranggupito, Wonogiri 57678 #WA 0813 2744 6997 Pembuatan Kitchen Set Murah Wonogiri, Wonogiri 57615 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Untuk Dapur Kecil Pracimantoro, Wonogiri 57664 #WA 0813 2744 6997 Harga Desain Kitchen Set Wonogiri, Wonogiri 57613 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Kayu Baturetno, Wonogiri 57673

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Wonogiri dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Wonogiri, Wonogiri 57615.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Gambar Dapur Rumah Minimalis Type 36 Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Ukuran 1 Meter Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Toko Mebel Kitchen Set Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Minimalis Murah Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Murah Jati Belanda Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Biaya Pasang Kitchen Set Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kitchen Set Modern Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Harga Multi Kitchen Set Dari Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Promo Kitchen Set Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Jadi Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Rumah Kecil Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Kaca Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Contoh Dapur Rumah Minimalis Type 36 Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Jual Electronic Kitchen Scale Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Minimalist No Kitchen Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Modern Minimalist Interior Kitchen Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Pro Design Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Harga Buat Kitchen Set Per Meter Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Basics Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Bittman Minimalist Kitchen Wonogiri, Wonogiri 57615
WA 0813 2744 6997 Biaya Kitchen Set 2022 2023 2024 Wonogiri, Wonogiri 57615

Dapur Minimalis Rumah Btn, Lemari Dapur Jati Minimalis, Pembuatan Kitchen Set Murah, Kitchen Set Murah Untuk Dapur Kecil, Harga Desain Kitchen Set, Kitchen Set Minimalis Kayu

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mewah Jepang Siwalan, Pekalongan 51137 2022 birž. 12 00:20

HUBUNGI KAMI! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mewah Jepang Siwalan, Pekalongan 51137 ~ #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 2 Lantai Ukuran 7x17 Paninggaran, Pekalongan 51164 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Murah Meriah Tirto, Pekalongan 51151 #WA 0813 2744 6997 Konsultan Arsitek Terbaik Di Pekalongan Barat, Pekalongan 51113 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kost Sederhana 2 Lantai Kedungwuni, Pekalongan 51173 #WA 0813 2744 6997 Gambar Desain Rumah Modern 2 Lantai Pekalongan Selatan, Pekalongan 51138

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan dengan online maupun langsung di Siwalan, Pekalongan 51137 serta lokasi lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami terima order jasa desain di seluruh daerah Siwalan, Pekalongan 51137 dan akan semakin meluas. Bukan hanya melayani jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari nol secara custom, kami pun menyiapkan jasa gambar hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Siwalan, Pekalongan 51137 juga terima order gambar desain komplit meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Jasa Design Rumah Mewah
Arsitek Gambar Rumah Minimalis
Jasa Rancang Bangun Private Villa
Konsultan Rancang Bangun Kompleks Villa
Arsitek Gambar Bangunan Perumahan / Cluster
Konsultan Gambar Bungalow
Konsultan Design Resort
Konsultan Desain Hotel / Mini Hotel
Jasa Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Jasa Rancang Bangun Apartemen
Jasa Desain Kost-Kostan
Konsultan Desain Guest House
Jasa Gambar Bangunan Penginapan
Arsitek Gambar Kantor
Arsitek Rancang Bangun Mess / Asrama
Arsitek Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Arsitek Rancang Bangun Masjid / Musholla
Konsultan Rancang Bangun Gereja
Arsitek Rancang Bangun Restauran / Cafe
Konsultan Desain Pondok
Konsultan Rancang Bangun Rumah Liburan
Arsitek Gambar Bangunan Mall
Konsultan Desain Salon / Spa
Konsultan Desain Bangunan Lainnya

Apakah Anda ada di area Siwalan, Pekalongan 51137 dan ingin membangun atau merenovasi bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan khawatir dana membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Perusahaan Arsitektur Lanskap Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Terbaru Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Download Desain Rumah 2 Lantai Autocad Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah 2 Kamar Tidur Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Mewah Eropa Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kontrakan 2 Petak Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah 2 Lantai Ukuran 10x10 Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Foto Denah Rumah Minimalis 1 Lantai Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Couple Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Hook Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Murah Minimalis Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Dengan Batu Alam Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis 3 Kamar Sederhana Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah 6 X 15 Meter Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Jepang Modern Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Www.desain Rumah Mewah Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Gambar Rumah Irit Biaya Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Desain Atap Rumah 1 Lantai Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Minimalis Kayu Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Desain Keramik Dinding Depan Rumah Siwalan, Pekalongan 51137
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Dengan Taman Didalam Rumah Siwalan, Pekalongan 51137

#DesainRumahMewahJepang #DesainRumah2LantaiUkuran7x17 #DesainRumahMurahMeriah #KonsultanArsitekTerbaikDi #DesainRumahKostSederhana2Lantai #GambarDesainRumahModern2Lantai