Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8243)

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Harga Interior Dinding Kamar Banyuputih, Batang 51281 2022 birž. 12 00:22

HARGA MURAH! WA 0813 2744 6997 Harga Interior Dinding Kamar Banyuputih, Batang 51281 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Interior Rumah Kecil Bandar, Batang 51254 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Minimalis Pdf Batang, Batang 51211 #WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Apartemen Minimalis Kandeman, Batang 51261 #WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Rumah Di Reban, Batang 51273 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Toko Retail Tulis, Batang 51261

Jasa Desain Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Batang.
# GRATIS Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Bagus.
# Kami menerima segala macam Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Batang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Banyuputih, Batang 51281.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Harga Interior Dinding Kamar, Harga Interior Rumah Kecil, Biaya Desain Interior Rumah Minimalis Pdf, Biaya Design Interior Apartemen Minimalis, Jasa Design Interior Rumah Di, Biaya Desain Interior Toko Retail


WA 0813 2744 6997 Harga Interior Rumah Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Kamar Tidur Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Lantai 2 Minimalis Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Ruang Tamu Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Ongkos Jasa Desain Interior Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Butik Kecil Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Bengkel Motor Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Per M2 Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Klasik Modern Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Minimalis Unik Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Ruangan Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Kafe Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Rumah Petakan Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Joglo Klasik Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Minimalis Apartemen Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Online Gratis Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Banyuputih, Batang 51281 Modern Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Awards Bedroom Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Unik Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Dapur Dan Ruang Makan Minimalis Banyuputih, Batang 51281
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Perawatan Anak Banyuputih, Batang 51281

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Membrane Bakar Sidomukti, Salatiga 50721 2022 birž. 12 00:22

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Membrane Bakar Sidomukti, Salatiga 50721 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Cat Epoxy Lantai Tingkir, Salatiga 50746 #WA 0813 2744 6997 Fungsi Cat Epoxy Lantai Argomulyo, Salatiga 50733 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Untuk Lantai Sidomukti, Salatiga 50723 #WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Lapangan Argomulyo, Salatiga 50732 #WA 0813 2744 6997 Jasa Mengecat Lantai Pakai Epoxy Sidorejo, Salatiga 50711

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Memberikan Layanan Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Pribadi : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Hall, Lapangan Olahraga ( Arena Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Warung Makan : Lantai Dapur.
# Pltu : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Video Epoxy Lantai Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Per Meter Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Beton Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Untuk Lantai 3d Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Jasa Perawatan Lantai Epoxy Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Di Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Untuk Apa Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Primer Untuk Lantai Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Coating Lantai Bilik Air Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Jasa Trowel Lantai Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Granit Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Avian Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Di Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Coating Lantai Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Flake Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Marmer Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Harga Waterproofing Dinding Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Pusat Membran Bakar Terlengkap Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai 1 Liter Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Ultrachem Sidomukti, Salatiga 50721
WA 0813 2744 6997 Jasa Pekerjaan Epoxy Lantai Sidomukti, Salatiga 50721

#JasaPemasanganMembraneBakar #HargaJasaCatEpoxyLantai #FungsiCatEpoxyLantai #HargaCatEpoxyUntukLantai #JasaCoatingLantaiLapangan #JasaMengecatLantaiPakaiEpoxy

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Www.desain Interior Rumah Purwosari, Gunung Kidul 55872 2022 birž. 12 00:21

HANYA DISINI! WA 0813 2744 6997 Www.desain Interior Rumah Purwosari, Gunung Kidul 55872 ~ #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Bangunan Rumah Wates, Kulon Progo 55651 #WA 0813 2744 6997 Hotel Resort Interior Design Tepus, Gunung Kidul 55881 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Tidur Anak Minimalis Wonosari, Gunung Kidul 55811 #WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Kamar Tidur Warna Biru Sapto Sari, Gunung Kidul 55871 #WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Ruang Tamu Menyatu Dengan Ruang Keluarga Gunung Kidul, Yogyakarta

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Gunung Kidul.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Bagus.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa pembuatan Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Gunung Kidul dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Purwosari, Gunung Kidul 55872.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Www.desain Interior Rumah, Ahli Desain Interior Bangunan Rumah, Hotel Resort Interior Design, Ahli Desain Interior Kamar Tidur Anak Minimalis, Ahli Design Interior Kamar Tidur Warna Biru, Ahli Desain Interior Ruang Tamu Menyatu Dengan Ruang Keluarga


WA 0813 2744 6997 Kontraktor Interior Mall Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Portfolio Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Kamar Anak Laki-laki Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Dapur Dan Ruang Makan Minimalis Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Ala Korea Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Elegant Industrial Interior Design Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Lampu Rumah Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Interior Design Bedroom Pink Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Ruang Tamu Keren Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Apartemen Dua Kamar Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Dinding Tv Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Type 36 Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Ala Apartemen Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Warna Warni Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Interior Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Masjid Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Kamar Anak Muda Simpel Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Rumah Type 45 Minimalis Modern Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Desain Interior Ruang Pameran Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Design Interior Hpl Purwosari, Gunung Kidul 55872
WA 0813 2744 6997 Ahli Eclectic Chic Interior Design Purwosari, Gunung Kidul 55872