Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (68)

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 2 Lantai Luas Tanah 80m2 Purwokerto Utara, Banyumas 53124 2022 bal. 8 18:56

ORDER DISINI! WA 0813 2744 6997 Desain Rumah 2 Lantai Luas Tanah 80m2 Purwokerto Utara, Banyumas 53124 ~ #WA 0813 2744 6997 Gambar Denah Rumah Desa Sederhana Purwokerto Selatan, Banyumas 53144 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Modern 1 Lantai 4 Kamar Wangon, Banyumas 53176 #WA 0813 2744 6997 Desain Kaca Untuk Rumah Minimalis Purwokerto Timur, Banyumas 53111 #WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Bambu Jatnika Pekuncen, Banyumas 53164 #WA 0813 2744 6997 Desain Ruang Tamu Tradisional Sumbang, Banyumas 53183

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa arsitek secara online maupun offline di Purwokerto Utara, Banyumas 53124 serta area lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa gambar di seluruh zona Purwokerto Utara, Banyumas 53124 dan akan semakin meluas. Bukan hanya melayani jasa desain bangunan pribadi maupun umum yang dibangun dari dari awal secara custom, kami juga melayani jasa gambar rumah siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Purwokerto Utara, Banyumas 53124 juga melayani gambar desain lengkap meliputi gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami layani :
Jasa Design Rumah Mewah
Jasa Rancang Bangun Rumah Minimalis
Konsultan Design Private Villa
Konsultan Rancang Bangun Kompleks Villa
Konsultan Desain Perumahan / Cluster
Arsitek Gambar Bangunan Bungalow
Konsultan Rancang Bangun Resort
Konsultan Gambar Hotel / Mini Hotel
Arsitek Design Ruko / Pertokoan
Arsitek Desain Apartemen
Jasa Design Kost-Kostan
Konsultan Rancang Bangun Guest House
Jasa Gambar Penginapan
Jasa Design Kantor
Arsitek Desain Mess / Asrama
Jasa Design Sekolah / Kampus
Arsitek Gambar Masjid / Musholla
Konsultan Gambar Bangunan Gereja
Arsitek Design Restauran / Cafe
Arsitek Rancang Bangun Pondok
Konsultan Design Rumah Liburan
Konsultan Gambar Bangunan Mall
Konsultan Gambar Salon / Spa
Arsitek Gambar Bangunan Bangunan Lainnya

Anda ada di daerah Purwokerto Utara, Banyumas 53124 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus repot mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Kelebihan memakai jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Desain Cat Rumah Minimalis Type 36 Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Ukuran 10x12 Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Biaya Pembuatan Desain Rumah Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Dengan Tanah Bentuk L Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Ruang Tamu Sempit Memanjang Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Model Denah Rumah Minimalis Sederhana Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Contoh Desain Rumah Type 60 Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Terbaru 2011 Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Elegan Dan Minimalis Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Ruang Keluarga Rumah Mungil Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ukuran Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Eksplorasi Desain Rumah Hijau Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Bergaya Resort Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Denah Rumah Mini 2 Lantai Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Eksterior Rumah Minimalis Sederhana Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Gambar Denah Rumah 3d Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Eksterior Rumah Minimalis Type 36 Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Gambar Desain Rumah Minimalis Tampak Depan Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Sketchup Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Ukuran 8x10 Purwokerto Utara, Banyumas 53124
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Minimalis Jasa Desain Rumah Purwokerto Utara, Banyumas 53124

#DesainRumah2LantaiLuasTanah80m2 #GambarDenahRumahDesaSederhana #DesainRumahMinimalisModern1Lantai4Kamar #DesainKacaUntukRumahMinimalis #DesainRumahBambuJatnika #DesainRuangTamuTradisional

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Di Banyumanik, Semarang 50267 2022 bal. 8 18:56

EXCLUSIVE! WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Di Banyumanik, Semarang 50267 ~ #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Bilik Air Gunungpati, Semarang 50221 #WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Kamar Mandi Semarang Barat, Semarang 50146 #WA 0813 2744 6997 Pelapis Lantai Epoxy Pedurungan, Semarang 50197 #WA 0813 2744 6997 Ketahanan Epoxy Lantai Semarang Selatan, Semarang 50249 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Floor Coating Ngaliyan, Semarang 50183

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Coating Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Melayani Jasa Coating Lantai Dengan Tarif Terjangkau Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Di Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Kami Siap Membantu Anda Untuk Jasa Epoxy Lantai Sebagai Berikut :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Aula, Arena Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Area Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Genset, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Ultrachem Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Murah Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per Meter Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Bahan Dan Cara Membuat Lantai Epoxy Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Cara Coating Lantai Beton Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Per M2 Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Epoxy Lantai 3d Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Kegunaan Epoxy Lantai Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Untuk Rumah Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Harga Resin Epoxy Lantai Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Lantai Epoxy Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Floor Hardener Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Jasa Harga Epoxy Lantai Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Metode Pekerjaan Lantai Epoxy Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Per Kg Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Cara Mencampur Cat Epoxy Lantai Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Epoxy Lantai Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Coating Untuk Lantai Keramik Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Untuk Lantai Keramik Banyumanik, Semarang 50267
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Murah Di Banyumanik, Semarang 50267

#JasaEpoxyLantaiDi #HargaEpoxyLantaiBilikAir #CatEpoxyKamarMandi #PelapisLantaiEpoxy #KetahananEpoxyLantai #HargaEpoxyFloorCoating

RAPI! WA 0813 2744 6997 Jasa Harga Epoxy Lantai Banjarsari, Solo 57135 2022 bal. 8 18:55

RAPI! WA 0813 2744 6997 Jasa Harga Epoxy Lantai Banjarsari, Solo 57135 ~ #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Sakit Laweyan, Solo 57144 #WA 0813 2744 6997 Cara Epoxy Lantai Yang Benar Laweyan, Surakarta 57147 #WA 0813 2744 6997 Cara Aplikasi Cat Epoxy Lantai Pasar Kliwon, Solo 57122 #WA 0813 2744 6997 Pelapis Lantai Epoxy Banjarsari, Solo 57137 #WA 0813 2744 6997 Cara Pekerjaan Epoxy Lantai Laweyan, Solo 57141

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Menerima Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Unggul. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Selain Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Mengerjakan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda Untuk Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Untuk :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolah : Aula, Gelanggang Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkir, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Rumah Makan : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Genset, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Untuk Lantai Kayu Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Luar Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Cara Coating Lantai Vinyl Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Propan Epoxy Resin Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Putih Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Waterproofing Coating Lantai Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Lantai Polyurethane Coating Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Jenis Cat Epoxy Lantai Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Cat Coating Lantai Keramik Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Rumah Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Sendiri Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Coating Untuk Lantai Keramik Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Cat Epoxy Lantai Outdoor Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Epoxy Lantai Propan Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Di Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Cara Epoxy Lantai Rumah Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Coating Lantai Batu Alam Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Harga Borongan Cat Epoxy Lantai Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Murah Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Lantai Di Coating Banjarsari, Solo 57135
WA 0813 2744 6997 Cara Cat Epoxy Lantai Banjarsari, Solo 57135

#JasaHargaEpoxyLantai #LantaiEpoxyRumahSakit #CaraEpoxyLantaiYangBenar #CaraAplikasiCatEpoxyLantai #PelapisLantaiEpoxy #CaraPekerjaanEpoxyLantai