Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

PROMO! WA 0813 2744 6997 Desain Interior Warnet Game Online Sleman, Sleman 55511 2022 geg. 24 17:24

PROMO! WA 0813 2744 6997 Desain Interior Warnet Game Online Sleman, Sleman 55511 ~ #WA 0813 2744 6997 Design Interior Apartemen 35m2 Sleman, Yogyakarta #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Salon Kecil Minimalis Gamping, Sleman 55294 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Tidur Pasutri Prambanan, Sleman 55572 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Anak Frozen Sleman, Sleman 55511 #WA 0813 2744 6997 Desain Interior Toko Emas Turi, Sleman 55551

Jasa Pemborong Interior Terbaik Dan Terpercaya Di area Sleman.
# FREE Biaya Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Rapih.
# Kami menerima berbagai macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Sleman dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Bebas Biaya konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Sleman, Sleman 55511.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Desain Interior Warnet Game Online, Design Interior Apartemen 35m2, Desain Interior Salon Kecil Minimalis, Desain Interior Kamar Tidur Pasutri, Desain Interior Kamar Anak Frozen, Desain Interior Toko Emas


WA 0813 2744 6997 Design Interior Small Cafe Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Elegant Interior Design Style Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Klasik Jawa Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Warung Makan Minimalis Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Design Interior Rumah Lantai 2 Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Ala Villa Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Www.desain Interior Rumah Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Design Interior Pagar Rumah Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Makan Sunda Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Tidur Dengan Wallpaper Sederhana Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Klasik Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Amerika Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Tidur Liverpool Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Type 36 Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Ala Eropa Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Harga Interior Lemari Tv Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Fast Food Cafe Interior Design Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Rumah Type 36/72 Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis Type 36 Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kantor Pos Sleman, Sleman 55511
WA 0813 2744 6997 Desain Interior Kamar Tidur Barbie Sleman, Sleman 55511

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Cara Epoxy Lantai Bilik Air Tegal, Jawa Tengah 2022 geg. 24 17:21

TERJANGKAU! WA 0813 2744 6997 Cara Epoxy Lantai Bilik Air Tegal, Jawa Tengah ~ #WA 0813 2744 6997 Cara Aplikasi Coating Lantai Slawi, Tegal 52412 #WA 0813 2744 6997 Biaya Cat Epoxy Untuk Lantai Rumah Adiwerna, Tegal 52194 #WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Gudang Tegal Timur, Tegal 52121 #WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Cat Epoxy Lantai Tegal Selatan, Tegal 52135 #WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Adalah Tegal Barat, Tegal 52115

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Handal Dan Terpercaya Yang Menerima Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Untuk :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Industri Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang Perlu Lantai Tahan Chemical, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Pabrik Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Air, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Sekolahan : Hall, Gelanggang Olahraga ( Lapangan Basket, Volly, Badminton, Futsal), Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# RS : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Area Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Area Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Ruang Kontrol Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Cara Epoxy Lantai Sendiri Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Bening Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Coating Lantai Adalah Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Cara Mencampur Epoxy Lantai Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Propan Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Motif Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Membrane Bakar Bostik Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Aplikasi Cat Epoxy Lantai Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Terpasang Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Beton Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Gudang Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Harga Epoxy Lantai Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Propan Epoxy Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Lantai Jotun Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Pengecatan Epoxy Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai Propan 1 Pail Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Kamar Mandi Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Biaya Coating Lantai Vinyl Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Http://epoxy-lantai.com Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai Tegal, Jawa Tengah

#CaraEpoxyLantaiBilikAir #CaraAplikasiCoatingLantai #BiayaCatEpoxyUntukLantaiRumah #BiayaEpoxyGudang #DaftarHargaCatEpoxyLantai #MembranBakarAdalah

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Propan Argomulyo, Salatiga 50736 2022 geg. 24 17:19

SPESIAL! WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Propan Argomulyo, Salatiga 50736 ~ #WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Coating Sidorejo, Salatiga 50715 #WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Propan Sidomukti, Salatiga 50722 #WA 0813 2744 6997 Jual Cat Epoxy Lantai Murah Sidorejo, Salatiga 50713 #WA 0813 2744 6997 Harga Membran Bakar Per Roll Salatiga, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Bahan Dasar Epoxy Lantai Tingkir, Salatiga 50745

Kami Adalah Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoxy Lantai Terbaik Dan Terpercaya Yang Memberikan Layanan Jasa Coating Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Profesional Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Juga Melayani Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar dan Injeksi Beton.

Kami Siap Melayani Anda yaitu Jasa Epoxy Lantai Untuk :
# Production Plant : Lantai Industri, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Industri.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : carport, Lantai Rumah Dengan Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Gelanggang Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Zona Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Industri Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Klinik : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pltu : Zona Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Area Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Cat Dasar Epoxy Lantai Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Kekurangan Membran Bakar Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Perusahaan Kontraktor Epoxy Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai 2022 2023 2024 Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Anti Slip Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Epoxy Lantai 2022 2023 2024 Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Kamar Mandi Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Cara Coating Lantai Kayu Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Kolam Renang Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Kayu Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Diy Epoxy Lantai Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Cara Epoxy Lantai Acian Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Cara Merawat Lantai Epoxy Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Biaya Epoxy Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Aplikasi Cat Epoxy Lantai Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Primer Lantai Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Harga Coating Lantai Parket Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Jasa Coating Lantai Vinyl Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Untuk Lantai Rumah Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Lem Epoxy Lantai Argomulyo, Salatiga 50736
WA 0813 2744 6997 Tebal Epoxy Lantai Argomulyo, Salatiga 50736

#HargaEpoxyPropan #LantaiEpoxyCoating #CatLantaiEpoxyPropan #JualCatEpoxyLantaiMurah #HargaMembranBakarPerRoll #BahanDasarEpoxyLantai