Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

MURAH! WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Upox Danapaint Banjarnegara, Banjarnegara 53418 2022 geg. 24 17:39

MURAH! WA 0813 2744 6997 Cat Lantai Epoxy Upox Danapaint Banjarnegara, Banjarnegara 53418 ~ #WA 0813 2744 6997 Diy Epoxy Lantai Banjarnegara, Banjarnegara 53414 #WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Lantai Batur, Banjarnegara 53456 #WA 0813 2744 6997 Harga Cat Coating Lantai Rakit, Banjarnegara 53463 #WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Untuk Lantai Purworejo Klampok, Banjarnegara 53474 #WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Rumah Banjarnegara, Banjarnegara 53418

Kami Kontraktor Dan Aplikator Cat Epoksi Lantai Terbaik Dan Profesional Yang Menerima Jasa Epoxy Lantai Dengan Biaya Kompetitif Dengan Kualitas Terbaik. Tim Kami Terdiri Dari Para Pekerja Yang Telah Berpengalaman Pada Bidangnya.
Disamping Kontraktor Epoxy Lantai, Kami Pun Membuka Layanan Floor Hardener, Waterproofing, Membran Bakar serta Injeksi Beton.

Jasa Pengecatan Epoxy Lantai Kami meliputi :
# Production Plant : Lantai Pabrik, Lantai Gudang, Lantai Produksi
# Pabrik Herbal Makanan : Lantai Ruang Produksi Yang Harus Epoxy Food Grade (Tidak Berbau, Water Based) Dan Ecogreen. Ruang Lab, Ruangan Limbah Yang memerlukan Lantai Tahan Kimia, Pipa, Tangki, Atap Pabrik.
# Industri Farmasi : Area Produksi, Lab, Gudang, Perpipaan, Tangki, Ruangan Limbah Dengan Spesifikasi Tahan Chemical
# Rumah Tinggal : Garasi, Lantai Rumah Epoxy 3d, Kolam Renang, Waterproofing Bak Mandi, Waterproofing Dak Lantai Atas
# Kampus : Aula, Gelanggang Olahraga ( Gelanggang Basket, Volly, Badminton, Futsal), Lapangan Parkiran, Kantin, Laboratorium, Lantai Ruangan Kelas.
# Area Galangan Kapal : Lantai Kapal, Lambung Kapal, Dinding Kapal, Sistem Perpipaan, Tangki
# Rumah Sakit : Parkiran, Ruang Operasi, Ruangan Lab, Ruangan Tunggu Pasien, Zona Parkiran, Ram Parkiran, Tangki, Perpipaan, Dan Lainnya.
# Restoran : Lantai Dapur.
# Pembangkit Listrik : Lapangan Parkiran, Perpipaan, Cerobong Asap, Lantai Ruang Mesin
# Gedung : Ruangan Generator, Control Room Dan Ruang Lainnya.
# Water And Waste Water Tank.
# Gudang
# Bandar Udara : Hanggar Pesawat, Landasan Pacu Pesawat
# Industri Otomotif : Lantai Produksi, Gudang.
# Mall , Hotel, Apartemen : Lantai Basement, Lantai Parkir Dll.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Coating Lantai Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Membran Bakar Dak Beton Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Epoxy Lantai Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Floor Coating Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Kamar Mandi Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Cara Mengecat Lantai Epoxy Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Keburukan Lantai Epoxy Flake Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Jasa Cat Epoxy Lantai Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Spesialis Epoxy Lantai Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Harga Cat Coating Lantai Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Kelebihan Dan Kekurangan Epoxy Lantai Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Flake Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Epoxy Lantai Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Rumah Sakit Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Lantai Di Epoxy Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Lantai Epoxy Vs Keramik Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Pabrik Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Lantai Resin Bening Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Epoxy Lantai 2021 Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Harga Epoxy Lantai Pabrik Banjarnegara, Banjarnegara 53418
WA 0813 2744 6997 Jasa Epoxy Lantai Sendiri Banjarnegara, Banjarnegara 53418

#CatLantaiEpoxyUpoxDanapaint #DiyEpoxyLantai #JasaCatEpoxyLantai #HargaCatCoatingLantai #JasaEpoxyUntukLantai #HargaEpoxyLantaiRumah

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Butik Kerjo, Karanganyar 57711 2022 geg. 24 17:36

KONTRAKTOR TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Butik Kerjo, Karanganyar 57711 ~ #WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Matesih, Karanganyar 57781 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Type 70 Jumantono, Karanganyar 57782 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ruang Tamu Lesehan Karanganyar, Karanganyar 57713 #WA 0813 2744 6997 Jasa Design Interior Butik Tasikmadu, Karanganyar 57722 #WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Bedroom Bohemian Kerjo, Karanganyar 57753

Jasa Kontraktor Interior Terbaik Dan Terpercaya Di kota Karanganyar.
# FREE Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Cepat dan Rapih.
# Kami menerima beragam macam Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen kota Karanganyar dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di sekitar Kerjo, Karanganyar 57711.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Biaya Desain Interior Ruang Butik, Kontraktor Desain Interior, Biaya Desain Interior Rumah Type 70, Biaya Desain Interior Ruang Tamu Lesehan, Jasa Design Interior Butik, Biaya Interior Design Bedroom Bohemian


WA 0813 2744 6997 Jasa Interior Design Apartment Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Kamar Anak Remaja Perempuan Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Hook Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Minimalis Type 70 Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Set Minimalis Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Konsultan Desain Interior Rumah Minimalis Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Kamar Anak Laki Minimalis Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Interior Design Your Own Apartment Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Apartemen 1 Kamar Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Harga Satuan Pekerjaan Interior 2022 2023 2024 Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Toko Distro Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Halaman Belakang Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Ala Korea Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Dapur Yang Minimalis Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior American Classic Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Kamar Cowok Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Rumah Luas 90 Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Inovasi Kontraktor Interior Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Rumah Type 36/72 Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Interior Toko Kerudung Kerjo, Karanganyar 57711
WA 0813 2744 6997 Jasa Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Kerjo, Karanganyar 57711

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Desain Rumah 8 X 10 Karanganyar, Karanganyar 57712 2022 geg. 24 17:35

JASA TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Desain Rumah 8 X 10 Karanganyar, Karanganyar 57712 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 3d Minimalis Sederhana Jumapolo, Karanganyar 57783 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Depan Rumah Batu Alam Colomadu, Karanganyar 57176 #WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Pabrik Tasikmadu, Karanganyar 57722 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Sederhana Satu Lantai Mojogedang, Karanganyar 57716 #WA 0813 2744 6997 Biaya Design Rumah Minimalis Warna Orange Tawangmangu, Karanganyar 57792

Arsitek berpengalaman dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun langsung di Karanganyar, Karanganyar 57712 serta zona lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami melayani jasa desain di seluruh wilayah Karanganyar, Karanganyar 57712 dan akan semakin meluas. Bukan hanya membuat jasa desain bangunan privat maupun publik yang dibuat dari dari awal secara custom, kami pun melayani jasa design hunian siap bangun dan jasa desain interior. Jasa Arsitek Karanganyar, Karanganyar 57712 juga terima order gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Jasa yang kami sediakan :
Konsultan Rancang Bangun Rumah Mewah
Arsitek Design Rumah Minimalis
Konsultan Design Private Villa
Jasa Desain Kompleks Villa
Jasa Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Jasa Design Bungalow
Konsultan Rancang Bangun Resort
Konsultan Design Hotel / Mini Hotel
Jasa Rancang Bangun Ruko / Pertokoan
Arsitek Desain Apartemen
Arsitek Rancang Bangun Kost-Kostan
Jasa Gambar Bangunan Guest House
Konsultan Rancang Bangun Penginapan
Konsultan Rancang Bangun Kantor
Jasa Design Mess / Asrama
Arsitek Desain Sekolah / Kampus
Arsitek Rancang Bangun Masjid / Musholla
Konsultan Desain Gereja
Konsultan Desain Restauran / Cafe
Konsultan Gambar Pondok
Konsultan Rancang Bangun Rumah Liburan
Konsultan Rancang Bangun Mall
Jasa Desain Salon / Spa
Arsitek Rancang Bangun Bangunan Lainnya

Anda berada di area Karanganyar, Karanganyar 57712 dan ingin membangun atau memugar bangunan Anda tanpa harus kerepotan mengatur tukang dan takut pengeluaran membengkak?

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Tukang yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Jawa Kolonial Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis 1 Lantai Type 21 Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kos Dan Toko Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Dalam Rumah Minimalis Type 45 Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Terbaru Tampak Depan Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Biro Arsitek Terbaik Di Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Lebar 4 Meter Karanganyar, Karanganyar 57712 12 Meter
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis 6 X 15 Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Sewa Arsitek Rumah Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 3d Mudah Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Cantik 2 Lantai Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Lebar 8 Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Untuk Rumah Kecil Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Dengan Lahan Sempit Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Sangat Sederhana Sekali Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Harga Jasa Gambar Denah Rumah Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Jasa Gambar Layout Rumah Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Sederhana 6 X 10 Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Di Lahan 150 M2 Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Mungil 2 Kamar Karanganyar, Karanganyar 57712
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Type 100 Lengkap Karanganyar, Karanganyar 57712

#BiayaGambarDesainRumah8X10 #BiayaDesainRumah3dMinimalisSederhana #BiayaDesainDepanRumahBatuAlam #JasaArsitekPabrik #BiayaDesainRumahMinimalisSederhanaSatuLantai #BiayaDesignRumahMinimalisWarnaOrange