Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

RAPI! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Type 36 90 2 Lantai Wanasari, Brebes 52252 2022 geg. 24 17:48

RAPI! WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Type 36 90 2 Lantai Wanasari, Brebes 52252 ~ #WA 0813 2744 6997 Biaya Kumpulan Desain Rumah Minimalis 2 Lantai Kersana, Brebes 52264 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Kost Dan Rumah Tinggal Sirampog, Brebes 52272 #WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Luas Tanah 6 X 15 Wanasari, Brebes 52221 #WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Pondasi Rumah Lantai 2 Brebes, Brebes 52215 #WA 0813 2744 6997 Biaya Design Interior Rumah Di Songgom, Brebes 52266

Arsitek handal dan profesional yang melayani jasa gambar bangunan secara online maupun langsung di Wanasari, Brebes 52252 serta daerah lainnya di Indonesia untuk mendesain rumah mewah, desain perumahan, rumah minimalis, privat villa, rumah liburan, guesthouse, klinik, apotik, kost-kostan, pertokoan, butik, bangunan peribadatan, restauran, mall, apartemen, kantor, hotel, resort, bungalow, sekolah, kampus dan lain sebagainya.

Kami menerima jasa design di seluruh daerah Wanasari, Brebes 52252 dan akan semakin meluas. Tak cuma melayani jasa desain bangunan privat maupun umum yang dibangun dari nol secara custom, kami pun menyiapkan paket design hunian siap bangun dan jasa design interior. Jasa Arsitek Wanasari, Brebes 52252 juga melayani gambar desain menyeluruh dari gambar arsitektural, struktural, MEP hingga interior.

Layanan yang kami layani :
Konsultan Design Rumah Mewah
Jasa Desain Rumah Minimalis
Jasa Desain Private Villa
Arsitek Gambar Bangunan Kompleks Villa
Jasa Rancang Bangun Perumahan / Cluster
Arsitek Gambar Bangunan Bungalow
Konsultan Desain Resort
Jasa Desain Hotel / Mini Hotel
Arsitek Desain Ruko / Pertokoan
Jasa Desain Apartemen
Konsultan Gambar Kost-Kostan
Arsitek Design Guest House
Jasa Rancang Bangun Penginapan
Konsultan Rancang Bangun Kantor
Arsitek Design Mess / Asrama
Arsitek Rancang Bangun Sekolah / Kampus
Arsitek Gambar Bangunan Masjid / Musholla
Konsultan Gambar Gereja
Arsitek Desain Restauran / Cafe
Jasa Desain Pondok
Arsitek Gambar Rumah Liburan
Jasa Gambar Mall
Jasa Gambar Salon / Spa
Konsultan Design Bangunan Lainnya

Anda penduduk di wilayah Wanasari, Brebes 52252 dan mau membangun atau renovasi bangunan Anda tanpa perlu repot mengatur tukang dan takut dana membengkak?

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
Telp. WA 0813 2744 6997
=================================

WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Pojok Minimalis 1 Lantai Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Mewah 2 Lantai Dengan Kolam Renang Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Mewah Youtube Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Luas Tanah 200 M2 Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Sederhana Satu Kamar Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Kamar 4 3d Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Gambar Denah Rumah Tingkat 2 Minimalis Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Tempat Usaha Di Rumah Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Design Rumah Tipe 36/60 Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Modern 2 Lantai 60m2 Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Harga Dan Gambar Rumah Mewah Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Gaya Mediterania Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Minimalis Plus Kolam Renang Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Rekomendasi Arsitek Rumah Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah 1 Lantai Luas Tanah 300m2 Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Gratis Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Ukuran 7x15 Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Desain Rumah Minimalis Satu Lantai 2022 2023 2024 Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Cara Membangun Rumah Murah Kemenpera Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Jasa Arsitek Kota Wanasari, Brebes 52252
WA 0813 2744 6997 Biaya Denah Rumah Lebar 7 Meter Wanasari, Brebes 52252 25 Meter

#BiayaDesainRumahMinimalisType36902Lantai #BiayaKumpulanDesainRumahMinimalis2Lantai #BiayaDesainRumahKostDanRumahTinggal #BiayaDesainRumahLuasTanah6X15 #BiayaDenahPondasiRumahLantai2 #BiayaDesignInteriorRumahDi

MURAH! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Barbie Bae, Kudus 59327 2022 geg. 24 17:45

MURAH! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Barbie Bae, Kudus 59327 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Reparasi Kitchen Set Jati, Kudus 59348 #WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Hello Kitty Murah Jati, Kudus 59348 #WA 0813 2744 6997 Toko Peralatan Kitchen Bae, Kudus 59325 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Recipes Jati, Kudus 59341 #WA 0813 2744 6997 Biaya Buat Kitchen Set Per Meter Kudus Kota, Kudus 59313

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen area Kudus dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan pesanan;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Kelebihan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Bebas Biaya survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di wilayah Bae, Kudus 59327.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Rak Piring Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Gambar Dan Daftar Harga Kitchen Set Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Isi Kitchen Set Minimalis Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur HPL Minimalis Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Counter Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Blog Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Murah Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Bekas Murah Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Modern Minimalis Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Modern Minimalist Kitchen Faucets Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Kayu Kamper Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Set Aluminium Di Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Bahan Kitchen Set HPL Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Dapur Minimalis Rumah Kayu Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen And Dining Room Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Untuk Dapur Kecil Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Atas Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Warna Pink Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Jual Lemari Kitchen Set Murah Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Minimalist White Kitchen Pinterest Bae, Kudus 59327
WA 0813 2744 6997 Design Kitchen Set Klasik Bae, Kudus 59327

Harga Kitchen Set Barbie, Jasa Reparasi Kitchen Set, Jual Kitchen Set Hello Kitty Murah, Toko Peralatan Kitchen, Minimalist Kitchen Recipes, Biaya Buat Kitchen Set Per Meter

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Aluminium Hitam Tegal, Jawa Tengah 2022 geg. 24 17:42

KONTAK KAMI! WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Aluminium Hitam Tegal, Jawa Tengah ~ #WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Yg Bagus Tegal Selatan, Tegal 52132 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Modern Minimalist Design Margadana, Tegal 52144 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Apartemen Kecil Slawi, Tegal 52413 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Super Murah Dukuhwaru, Tegal 52451 #WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Kitchen Set Sederhana Tegal Selatan, Tegal 52137

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen wilayah Tegal dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom berdasarkan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan memakai jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi.
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Tegal, Jawa Tengah.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Tutorial Kitchen Set Design Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Finishing Cat Duco Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Methven Minimalist Kitchen Tap Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Bawah Minimalis Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Info Harga Kitchen Set Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Review Kitchen Set Bagus Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Bahan Aluminium Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Minimalis Kecil Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Pembuatan Kitchen Set Aluminium Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Desain Rumah Kitchen Set Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Paling Murah Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Dari Triplek Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Dari Kaca Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Pintu Kaca Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Jadi Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Contoh Gambar Kitchen Set Rumah Minimalis Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Berapa Harga Kitchen Set Per Meter Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Model Lemari Dapur Yang Kecil Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Interiors Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuat Kitchen Set Tegal, Jawa Tengah
WA 0813 2744 6997 White Kitchen Minimalist Tegal, Jawa Tengah

Lemari Dapur Aluminium Hitam, Lemari Dapur Yg Bagus, Kitchen Modern Minimalist Design, Kitchen Set Apartemen Kecil, Kitchen Set Super Murah, Berapa Harga Kitchen Set Sederhana