Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

Teksto dydis:

Izraelis ir Jungtinė Karalystė grįžta į gyvenimą po COVID-19: vienintelis kelias – aktyvus skiepijimas

2021 bal. 23 12:24

Šalys, kuriose skiepijimas nuo COVID-19 tik įsibėgėja, turi puikią progą pamatyti, ko galima tikėtis, kai skiepijimas taps masinis. Izraelis, viena pirmaujančių šalių pagal skiepijimą nuo COVID-19, jau grįžta į įprastą gyvenimą – atidaryti verslai, galima susiburti šeimomis. Jungtinė Karalystė taip pat rengiasi grįžti į įprastą gyvenimą. Tikimasi, kad birželį galės veikti pasilinksminimo vietos, vykti festivaliai. Šiose šalyse pradėjus masinį skiepijimą nuo COVID-19, sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų. Kartu taikant ir karantino priemones, krito užsikrėtimų skaičiai. Vis dėlto, nors vakcinos – bilietas į laisvę, iššūkių kelia galimos naujos koronaviruso atmainos.

 

Kviečia grįžti į normalų gyvenimą

Izraelis neseniai atšventė vieną didžiausių metų švenčių – Paschą. Šių metų šventė Izraelio gyventojams ypatinga, nes ji yra ir laisvės nuo viruso šventė. Po metų leista susirinkti šeimoms iki 20 žmonių. „Izraelyje šventės švenčiamos šeimos susibūrime – susirenka ne tik tėvai, seneliai, bet ir broliai, sesės, visi vaikai, būna 20–30 žmonių. Ši šventė buvo pirmoji po metų, kai dideli šeimos būriai galėjo susirinkti ir švęsti. Labai geras jausmas, kai galime būti visi kartu, ramiau, kai žmonės pasiskiepiję arba pasidarę testą. Galimybė būti kartu suteikė daug džiaugsmo“, – pasakoja Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth.

 

Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė Ieva Vebraitė-Adereth. Asmeninio archyvo nuotr.

Galimybę grįžti į įprastą gyvenimą Izraelyje suteikė karantinas ir aktyvi skiepijimo kampanija. „Pasiskiepijo labai daug žmonių, pradėjo galioti „žaliasis pasas“. Restoranai, kultūros centrai, muziejai gali veikti „žaliojo paso“ principu – gali lankytis tie, kas pasiskiepijo, yra persirgę, turi neigiamą testą. Vėl gali eiti į restoranus, keliauti į parkus, miestuose matai daug žmonių, jaučiasi, kad beveik sugrįžome į normalų gyvenimą“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Izraelis pirmauja pasaulyje pagal paskiepytų nuo COVID-19 žmonių dalį. Iš 9 mln. šalies gyventojų beveik 5 mln. jau paskiepyti dvejomis „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“) vakcinos dozėmis. Kaip Izraelio vyriausybei pavyko pakviesti tiek daug žmonių skiepytis nuo COVID-19?

 

Pasak I. Vebraitės-Adereth, skiepijimo procesą paskatino galimybė gauti vakciną anksčiau laiko, laukiant gyvose eilėse prie skiepijimo centrų. „Daug žmonių sakė, kad nebus pirmieji, kurie lėks skiepytis. Bet kai paskiepijo daugiau žmonių, aš ir mano vyras po kelių savaičių vakarais važiuodavome į skiepijimo centrus laukti, galbūt bus likusi ta viena vakcina ir galėsime gauti ją anksčiau laiko. Jei dienos gale likdavo vakcinos dozių, jas galėjo atiduoti. Labai daug kas laukė tos liekančios vakcinos, eilės būdavo visur“, – teigia Izraelio lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Pasak jos, Izraelis aktyviai kvietė skiepytis su šūkiu „Grįžkime į normalų gyvenimą“, didelis darbas atliktas, kovojant su melagienomis, antivakserių propaganda. Na, o, pavyzdžiui, jaunimą Tel Avive kvietė skiepytis, dalindami kuponus picai.

 

Vis dėlto, I.Vebraitės-Adereth teigimu, labiausiai suveikė tai, kad Izraelio gyventojai tiesiog pavargę nuo karantino: „Man atrodo, kad žmonės nebegali kentėti sėdėjimo namuose, karantinavimas įgriso. Be to, žmonės nenori susirgti, nes nežinai, kaip sirgsi – sunkiai ar lengvai.“

 

Paskiepyti devyni iš dešimties senyvo amžiaus žmonių

Į įprastą gyvenimą po truputį grįžta ir Jungtinė Karalystė. Šalyje, kurioje gyvena 66,65 mln. žmonių, daugiau kaip 31,8 mln. žmonių gavo pirmąją vakcinos dozę, daugiau kaip 6 mln. – dvi dozes.

 

Pasak Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkės Alvijos Černiauskaitės, šalies vyriausybė yra paskelbusi ribojimų laisvinimų planą etapais su konkrečiomis datomis. Pirmasis laisvinimas įvyko kovo 8 dieną, kai vaikai sugrįžo į mokyklas, o nuo balandžio 12 dienos atidarytos parduotuvės, lauko kavinės ir barai, grožio salonai, sporto klubai. Visa tai pasiekti leido krentantys COVID-19 užsikrėtimų skaičiai, pradėjus aktyvią skiepijimo kampaniją ir taikant karantino ribojimus. Birželį, jei COVID-19 statistika neblogės, numatomas paskutinis laisvinimų etapas, kuomet socialiniai kontaktai nebebus ribojami, tikimasi, kad galės veikti naktiniai klubai, vykti festivaliai.

 

Pasak A. Černiauskaitės, Jungtinės Karalystės vyriausybė, kviesdama skiepytis, taip pat akcentuoja grįžimą į įprastą gyvenimą: „Žmonės pavargę ir matyt žinutė labai aiški – norint išsaugoti gyvybes ir grįžti į normalų gyvenimą, skiepai yra vienintelė išeitis.“

 

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

Sklandžiai vyksta ir registravimosi skiepams procesas: „Žmonės, kurie prisiregistravę prie bendrosios praktikos gydytojo, gauna žinutę į telefoną, laišką paštu, kvietimą elektroniniu paštu, kad jiems atėjo eilė ir jie gali skiepytis. Tada registruojasi internetu – pasirenka tinkamą dieną, laiką. Dėl to nėra daug žmonių, kurie neateina. Nes tie, kurie nenori skiepytis, automatiškai nesiregistruoja.“

 

Jungtinėje Karalystėje labai aukštos skiepijimosi nuo COVID-19 apimtys tarp vyresnio amžiaus žmonių. Balandžio pradžioje skirtingų senyvo amžiaus žmonių grupių paskiepyta net 90–95 proc. „Buvo tokios akcijos: savanoriai, padedantys socialiai remtiniems žmonėms, dar ir skleidė informaciją apie skiepus – kokia nauda, ką būtina žinoti, kokie šalutiniai poveikiai. Jeigu buvo vyresnio amžiaus žmonių, kurių ta informacija nepasiekė plačiai, per socialinės apsaugos savanorius buvo bandoma perteikti tą žinutę, kad kuo daugiau žmonių būtų pritraukta“, – pasakoja A. Černiauskaitė.

 

Be to, pasak Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės, britų visuomenė apskritai yra palankiai nusiteikusi skiepų atžvilgiu, mažiau yra abejojančių mokslo pasiekimais. „Jungtinėje Karalystėje ir nuo gripo labai intensyviai skiepijasi. Priešprieša tarp skiepų šalininkų ir priešininkų ne tokia ryški kaip Lietuvoje. Yra žmonių, kurie nusistatę prieš skiepus apskritai, bet turbūt jie taip garsiai nepasisako kaip Lietuvoje, neturi daug sąjungininkų arba ne tokiais kanalais veikia“, – sako lietuvių bendruomenės pirmininkė.

 

Sumažėjo mirčių ir sunkios ligos atvejų

VU Gyvybės mokslų mokslų centro mokslininkė prof. dr. Aurelija Žvirblienė sako, kad tų šalių, paskiepijusių didelį skaičių žmonių, patirtis yra nepaprastai svarbi, o aktyvios vakcinacijos rezultatai tose šalyse nuteikia optimistiškai – reikšmingai sumažėjo mirčių, sunkios ligos atvejų, kai pacientą reikia gydyti ligoninėje.

 

Nuo pat vakcinų kūrimo pradžios buvo svarstoma, ar vakcinos nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkesnės ligos, ar ir nuo infekcijos. Jei vakcinos apsaugotų ir nuo apsikrėtimo, suvaldyti viruso plitimą būtų kur kas lengviau.

 

Pasak prof. dr. A. Žvirblienės, šis klausimas iš dalies atsakytas. „Tokių tyrimų yra gana riboti duomenys. Vienas tyrimas buvo atliktas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pacientams, patenkantiems į ligonines dėl bet kokių priežasčių, pavyzdžiui, gulantis planinei operacijai, buvo atliekamas PGR testas. Tada lygino, kiek tarp tų žmonių buvo paskiepytų „Comirnaty“ (gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ ) vakcina ir kiek neskiepytų, ir koks procentas besimptomių koronaviruso nešiotojų. Duomenys iš kelių tūkstančių tiriamųjų rodo, kad besimptomių nešiotojų skaičius buvo apie 70 proc. mažesnis toje grupėje, kuri yra paskiepyta. Izraelis skelbia didesnius skaičius, kad 95 proc. paskiepytų žmonių apsaugoti nuo infekcijos, tačiau neradau aiškios metodikos, kaip tai buvo įvertinta. Kitose šalyse tokių tyrimų nebuvo atlikta, taigi, galime vertinti, kad 70 proc. „Comirnaty“ vakcinos suteikiama apsauga būtų tikrai geras skaičius“, – sako VU Gyvybės mokslų centro mokslininkė A. Žvirblienė.

 

VU Gyvybės mokslų centro imunologė prof. dr. Aurelija Žvirblienė. Asmeninio archyvo nuotr.

Iššūkis – naujos atmainos

Pasak mokslininkės, net ir įsibėgėjant skiepijimui nuo COVID-19, iššūkių pandemijos valdymui kelia tai, kad nėra tiksliai žinoma, kiek vakcinos dabar saugo ir ateityje saugos nuo naujų koronaviruso variantų. „Intensyvus keliavimas, sienų atidarymas sukuria riziką, kad tie variantai intensyviai maišysis. Iš to, ką žinome apie vakcinų sukuriamą apsaugą, panašu, kol yra aukštas antikūnų lygis, apsauga net ir nuo tų naujų variantų yra gana efektyvi. Pavyzdžiui, „Comirnaty“ vakcina sukuria gerą antikūnų susidarymą, dėl to ji apsaugo nuo naujų variantų, prieš PAR variantą yra tikrai efektyvus atsakas. Koronaviruso variantai skiriasi pagal tai, kiek yra mutacijų, ir, jeigu jų yra daugiau toje dalyje, kuri atsakinga už viruso patekimą į ląstelę, tada vakcinų efektyvumas gali sumažėti. Bet jeigu vakcina sukuria pakankamai gerą antikūnų atsaką, tai ta apsauga yra gana efektyvi“, – sako prof. dr. A. Žvirblienė.

 

Jos teigimu, vakcinų gamintojai galvoja apie adaptuotų, prieš naujus variantus nukreiptų vakcinų kūrimą. Taip pat svarstoma būtinybė po pusės metų ar metų skiepyti papildomai, ypač vyresnio amžiaus žmones, kuriems imuninis atsakas ne taip efektyviai susiformuoja. Nepaisant galimų naujų koronaviruso atmainų grėsmės, aktyvus skiepijimasis nuo COVID-19 yra pagrindinis kelias norint suvaldyti pandemiją ir grįžti į įprastą gyvenimą.


Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Socialinė informacinė kampanija „Rinkis gyvenimą“


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (229)

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Terbaru Purworejo, Purworejo 54151 2022 geg. 24 17:56

TERPERCAYA! WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Terbaru Purworejo, Purworejo 54151 ~ #WA 0813 2744 6997 Cara Membuat Kitchen Set Flanel Purwodadi, Purworejo 54173 #WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Dinnerware Bayan, Purworejo 54222 #WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Wall Sticker Bayan, Purworejo 54222 #WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Set DiPurworejo, Purworejo 54151 #WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Di Dapur Sempit Bruno, Purworejo 54261

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Purworejo dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom sesuai dengan order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Gratis survei lokasi.
-Gratis konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di area Purworejo, Purworejo 54151.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Jati Belanda Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Harga Kitchen Set Minimalis Per M2 Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Sederhana Untuk Dapur Kecil Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Marble Kitchen Set Kota Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Terbaru HPL Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Designs Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Desain Kitchen Set Modern Kecil Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Lemari Dapur Aluminium Rumah Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Stainless Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Jasa Pembuatan Kitchen Set Per Meter Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Model Lemari Kitchen Set Minimalis Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Daftar Harga Kitchen Set Minimalis 2022 2023 2024 Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Dan Meja Bar Minimalis Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Set DiPurworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Minimalist Kitchen Tap Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Jasa Kitchen Set Daerah Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Harga Buat Kitchen Set Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Kitchen Set Rumah Type 30 Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Toko Kitchen Set Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Jual Kitchen Set Second Bekas Purworejo, Purworejo 54151
WA 0813 2744 6997 Gambar Lemari Dapur Yg Terbaru Purworejo, Purworejo 54151

Harga Kitchen Set Terbaru, Cara Membuat Kitchen Set Flanel, Minimalist Kitchen Dinnerware, Jual Kitchen Wall Sticker, Toko Kitchen Set DiPurworejo, Purworejo 54151, Kitchen Set Di Dapur Sempit

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Model Plafon PVC Motif Kayu Prambanan, Klaten 57454 2022 geg. 24 17:53

PESAN SEKARANG! WA 0813 2744 6997 Model Plafon PVC Motif Kayu Prambanan, Klaten 57454 ~ #WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Shunda Plafon Kota Ngawen, Klaten 57466 #WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Elite Kebonarum, Klaten 57486 #WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Plafon Flat Klaten, Jawa Tengah #WA 0813 2744 6997 Harga Eternit Plafon Asbes Trucuk, Klaten 57473 #WA 0813 2744 6997 Katalog PVC Plafon Prambanan, Klaten 57454

Pembuatan Plafon Terbaik Dan Terpercaya Di daerah Klaten.
Melayani pasang plafon Gypsum, PVC, GRC, Eternit dengan berbagai ukuran, type menyesuaikan model rumah, Kantor, Masjid, Hotel, Musholla, Aula, Toko, Salon, Restoran, Cucian Mobil, Pabrik, Ruko, Sekolah, Pondok Pesantren, Kantor Pemerintah, Apartemen maupun Gudang

Pengertian Plafon PVC?
Plafon PVC terbuat dari bahan yang sama untuk pembuatan pipa air, yaitu Polyvinyl Chloride. Material PVC ini sudah terkenal sangat awet sebab mempunyai ketahanan yang tinggi terhadap air, api, dan juga serangan rayap.
1. Bebas Rayap
Salah satu faktor ketahanan dari plafon pvc yaitu anti terhadap rayap, sehingga plafon awet. Apabila musim hujan datang, tentu kita tidak akan khawatir dengan kebocoran plafon karena sudah keropos dimakan rayap sehingga plafon pvc ini dapat awet dan bisa bertahan digunakan hingga bertahun-tahun.
2. Lebih Ringan & Kuat
3. Tahan Api
Terbuat dari bahan PVC yang lebih tahan api daripada bahan bahan lainnya
4. Tanpa Pengelasan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
5. Minim Pemeliharaan
6. Hemat Waktu Pemasangan
Bahan Pvc tidak mudah pecah, sehingga lebih cepat dan mudah dalam proses instalasi pemasangannya. Lebih mudah dibentuk sesuai dengan selera yang diinginkan. Keuntungan lainnya adalah tidak perlu dicat sehingga lebih hemat biaya jika dibandingkan dengan plafon bahan lain.
7. Ramah Lingkungan
8. Harga Hemat
9. Desainnya Lebih Menarik serta Banyak Pilihan Warna
Keunggulan lain dari plafon PVC adalah bagian luarnya yang telah diberi finishing warna dan berbagai varian motif, sehingga tak perlu lagi mengecat ulang dan membuat berbagai macam motif pada langit-langit. Plafon yang terbuat dari PVC punya banyak pilihan warna, corak, dan juga bentuk. Cukup pilih warna plafon PVC yang cocok dengan desain rumah atau bangunan.

Metode order layanan pasang plafon PVC, Gypsum, GRC, Tripleks, akustik daerah $namakota dan sekitarnya sangat mudah:
1. Pelanggan mengontak Kami bisa lewat Telepon, WA, SMS.
2. Atur jadwal waktunya untuk kami bisa Survey Lokasi.
3. Dari hasil survey kami buatkan perhitungan Biaya Keseluruhan pasang plafon PVC
4. Apabila disepakati, pekerjaan bisa Segera kami kerjakan.
Semoga Bermanfaat.

Berapa harga memasang plafon PVC?
Untuk rata-rata biaya pasang plafon PVC berkisar Rp150.000 hingga Rp350.000 per meter persegi untuk merek Shunda. Namun, biaya tersebut tergantung model dan merek plafon PVC serta belum termasuk ongkos tukang

Apabila Anda membutuhkan layanan Kami di Prambanan, Klaten 57454, segera hubungi Kami, Layanan Kami siap membantu Anda jika ada yang mau di tanyakan.

Kami memiliki personel pemasangan plafon yg mumpuni dan profesional.

Layanan Jasa kami
1. Produk Plafon PVC
2. Desain Plafon PVC
3. Instalasi Plafon PVC
4. Harga Plafon PVC
5. PVC Panel
6. PVC Wallboard
7. PVC Flooring

=================================
Segera Telpon sekarang !
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Model Plafon PVC Motif Kayu, Jasa Pemasangan Shunda Plafon Kota, Harga Plafon PVC Elite, Jasa Pemasangan Plafon Flat, Harga Eternit Plafon Asbes, Katalog PVC Plafon

WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Asbes 2022 2023 2024 Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Plafon Kamar Karakter Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Menghitung Biaya Plafon GRC Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Per Dus Di Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Plafon Hello Kitty Terbaru Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Conwood Per Meter Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Kantor Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Plafon PVC Datar Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Motif Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Harga Lis Plafon Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Termurah Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Contoh Plafon GRC Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Biaya Bikin Plafon Rumah Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Jasa Borong Pasang Plafon Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Plafon Sederhana Bagus Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Harga Conwood Terpasang Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Plafon Dapur Mewah Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Biaya Pasang Plafon PVC Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon PVC Mozart Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Jasa Pemasangan Plafon Fiber Plat Prambanan, Klaten 57454
WA 0813 2744 6997 Harga Plafon Triplek Per Meter Persegi Prambanan, Klaten 57454

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Adat Lasem, Rembang 59271 2022 geg. 24 17:49

TERBARU! WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Adat Lasem, Rembang 59271 ~ #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Klasik Modern Rembang, Rembang 59219 #WA 0813 2744 6997 Vendor Interior Design For Tiny Studio Apartment Sluke, Rembang 59272 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Baca Pamotan, Rembang 59261 #WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Luas Kaliori, Rembang 59252 #WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Kamar 3 X 3 Rembang, Rembang 59215

Jasa Desain Interior Terbaik Dan Terpercaya Di wilayah Rembang.
# GRATIS Ongkos Desain dan Konsultasi!
# Pengerjaan Tepat Waktu dan Rapih.
# Kami melayani berbagai jenis Jasa desain Interior

Kami melayani Jasa Desain dan Kontraktor Interior Rumah; Toko; Kantor; Kafe; Ruko; Kost; Hotel; Restoran; Booth Pameran, Studio TV, Kapal dan Apartemen daerah Rembang dan sekitarnya.
Jasa Pembuatan Furniture Meubel Interior Custom menurut order;
Kitchen set;
Wardrobe;
Cabinet;
Nakas;
Bedframe;
Furniture Set Kamar Tidur;
Furniture Kamar Tamu;
Credenza
Plafon

Keunggulan menggunakan jasa kami:
-Tenaga Ahli profesional yang telah berpengalaman.
-Free survei lokasi. (Wilayah Tertentu)
-Free konsultasi.
-Bergaransi.
-Cara Bayar Fleksibel.

Kami melayani segala macam kebutuhan desain interior untuk di daerah Lasem, Rembang 59271.

=================================
Untuk Informasi Lebih Lanjut Hubungi :
Bpk. Andri
WA 0813 2744 6997
=================================

Vendor Desain Interior Rumah Adat, Vendor Design Interior Klasik Modern, Vendor Interior Design For Tiny Studio Apartment, Vendor Desain Interior Ruang Baca, Vendor Desain Interior Rumah Luas, Vendor Design Interior Kamar 3 X 3


WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Studio Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Toko Sembako Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Masjid Modern Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Ruang Makan Kayu Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Burung Walet Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Collection Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Seluruh Ruangan Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Harga Desain Interior Apartemen Minimalis Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Kamar Anak Kos Minimalis Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Mushola Minimalis Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Sederhana 1 Lantai Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Kamar Tidur Yang Kecil Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Rumah Minimalis Type 36 Lantai 2 Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Aneka Desain Interior Rumah Minimalis Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Apartemen Terbaik Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Desain Interior Keren Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Vendor Design Interior Toko Sembako Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Hotel Interior Wall Design Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Fast Food Takeaway Interior Design Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Biaya Furnish Rumah Lasem, Rembang 59271
WA 0813 2744 6997 Kontraktor Desain Interior Kantor Lasem, Rembang 59271