Internetu įsigyti vaistiniai preparatai nėra nesaugūs

Teksto dydis:

Internetu įsigyti vaistiniai preparatai nėra nesaugūs

Sveikatos apsaugos ministerija įspėja, kad vartoti internetu įsigyjamus vaistinius preparatus yra nesaugu. Šiuo metu pasaulyje internetu platinami produktai pavadinti „Miracle Mineral Solution“, „Miracle Mineral Supplement“, MMS ir MMS2 kurių sudėtyje yra natrio chlorito, kalcio hipochlorito ar chloro dioksido nėra jokie vaistai, bet kelia didelį pavojų juos vartojančių žmonių sveikatai ir net gyvybei. 
 
Sveikatos apsaugos ministerija iš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) gavo pranešimą apie internetu platinamų, sveikatai pavojingų produktų, pavadintų „Miracle Mineral Solution“, „Miracle Mineral Supplement“, MMS, MMS2 keliamą grėsmę. Šiais ar panašiais vardais parduodami „vaistai“ iš tiesų nėra registruoti kaip vaistiniai preparatai, tačiau siūlomi interneto svetainėse, klaidinančiai teigiant, kad gydo nuo ypač sunkių ligų. Gyventojai, įsigiję šių produktų ir juos vartojantys, turi kuo skubiai nutraukti jų naudojimą ir, jei reikia, kreiptis į gydytoją.
 
PSO informuoja, kad 8 valstybės (Australija, Belgija, Kanada, Čekija, Prancūzija, Šveicarija, Jungtinė Karalystė ir JAV) pranešė apie pavojingus sveikatai ir gyvybei padarinius, dėl šių neva vaistinių preparatų vartojimo. 7 valstybėse kompetetingos institucijos apribojo informacijos teikimą ir uždarė internetines svetaines bei pardavimų biurus, per kuriuos buvo platinami šie produktai. Yra atvejų, pasibaigusių mirtimi.
 
Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad internetu įsigyjami nežinomi vaistiniai preparatai dažnai yra suklastoti, o juos vartoti yra nesaugu.
 
Daugiau informacijos anglų kalba:
https://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_Mineral_Supplement

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (7)

A 2014 saus. 5 07:38

Kur ju gauti???

vaida 2013 geg. 29 13:52

pati siuo metu vartoju. zinau ne viena zmogu, kuris jau praejo kursa ir visi patenkinti. info pilna internete.. o kad sio paprasto ir pigaus (pakankamai) reikalo nenori pripazinti farmacininkai, tai tik ju beda. daug zmoniu buvo, kurie siule ir norejo isteigti tyrimu centrus, taciau farmacininkai viska blokavo. pats isradejas sio reikalo, gyvena meksikoje ir meksikos valstybe jam leidzia toliau atlikti tyrimus...

nunu 2012 bal. 27 15:23

pats vartojau si preparata MMS ir galiu pasakyti kad jie tikrai absoliuciai saugus ir efektyvus, sloga issigydziau per nakti. cia ka rasho tai visiska nesamone tiesiog bijo kad del tokiu produktu ju vaistu imperija gali sugriuti