Atnaujintoje Sveikas.lt video rubrikoje – ir „Kvieskite daktarą!“ herojai

Teksto dydis:

Atnaujintoje Sveikas.lt video rubrikoje – ir „Kvieskite daktarą!“ herojai

2015 kov. 19 10:20

Su pavasariu atsinaujina ir didžiausias sveikatos portalas Lietuvoje Sveikas.lt. Lankytojams pristatoma įdomesnė ir patrauklesnė video rubrika, kurioje nuo šiol pateikiama žymiai daugiau video medžiagos.

Sveikas.lt video rubrikos atnaujinimas – bendradarbiavimo su didžiausia internetinės televizijos platforma Lietuvoje TV3 Play rezultatas.

„Labai džiaugiamės šiuo svetainės atnaujinimu, nes žmonės vis daugiau video žiūri savo kompiuteriuose ar kituose mobiliuosiuose įrenginiuose“ – sako Sveikas.lt atstovas Deividas Gylys. „Bendras projektas su TV3 Play leis Sveikas.lt lankytojams pasiūlyti aukščiausios kokybės aktualų video turinį. Šiuo metu siūlome pasižiūrėti per 200 video klipų, tačiau jų skaičius bus nuolatos didinamas“ – tęsia D. Gylys.

Sveikas.lt video skilties lankytojai ras gausybę kultinės TV3 laidos „Kvieskite daktarą!“ reportažų. Trumpi video siužetai yra specialiai pritaikyti interneto auditorijai.

Lankytojų patogumui, visas video turinys suskirstytas į tris kategorijas: naujausi, populiariausi ir sezoniniai. „Žiūrint vieną video klipą, lankytojui bus siūlomi kiti su ta pačia tema susiję siužetai“ – pasakoja Sveikas.lt atstovas.

„Mūsų tikslas – ne tik išlaikyti populiariausio sveikatos portalo Lietuvoje poziciją, tačiau būti aktualiu, pateikti lankytojams įdomią informaciją patraukliau, labiau juos įtraukti. Ateityje lankytojams pasiūlysime daugiau video turinio, o taip pat kitų vertingų ir įdomių rubrikų“ – apie ateities planus kalba D. Gylys.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

austeja 2015 bal. 24 15:37

kada rodys