Varpos ilginimas bei didinimas. Simptomai, priežastys, eiga ir gydymas

Teksto dydis:


Varpos ilginimo bei didinimo operacijos metu mažyčiu pjūviu vyro lytinį organą galima pailginti, o jo paties kūno riebalų pagalba – pastorinti. Tačiau tokiu būdu varpa gali būti pailginama ne daugiau kaip 2 – 4 cm, o varpos skersmuo gali būti padidinamas iki 2 cm. Varpos ilginimo bei didinimo pooperacinius rezultatus gali sąlygoti tokie veiksniai kaip amžius, natūralus varpos ilgis, jos skersmuo ir kt.

Medicininis gydymas

Gali būti atliekamas varpos ilginimas arba varpos didinimas (storinimas), arba varpos ilginimas ir didinimas vienos operacijos metu. Chirurginės procedūros apimtį pasirenka pacientas. Varpos ilginimo operacijos metu plastikos chirurgas skalpeliu padaro pjūvį po varpa ten, kur baigiasi gaktos plaukai. Per pjūvio angą yra pasiekiami sausgyslių raiščiai, kurių pagalba varpa yra prisitvirtinusi prie gaktikaulio, ir iš poodinės ertmės yra ištempiama varpos dalis, kuri buvo kūno viduje. Tokiu būdu varpa yra pailginama ne daugiau kaip 2 – 4 cm. Varpos didinimo operacijos metu plastikos chirurgas nuo pilvo sienos ir viršutinės šlaunų dalies nusiurbia riebalus, kuriuos suleidžia į varpos paodę. Tokiu būdu varpos skersmuo yra padidinamas iki 2 cm. Atliekant varpos ilginimo ir didinimo operaciją paprastai taikoma bendrinė nejautra, tačiau gali būti naudojama ir vietinė nejautra, padaranti nejautrią sritį apie varpą ir papilvę. Jeigu bus taikoma bendrinė nejautra, Jūs miegosite per visą operaciją. Operacija trunka apie 1 – 2 valandas, priklausomai nuo operacijos apimties.

Po operacijos jaučiamą skausmą lengvai numalšinsite vaistais. Skausmas, paprastai, trunka dieną ar dvi. Po operacijos varpa patinsta, gali atsirasti mėlynių (poodinės kraujosruvos), kurios gyjant pjūviams bei praėjus tam tikram laikui po operacijos išnyksta. Kol galutinai užgis plastikos chirurgo padaryti pjūviai, pacientui rekomenduojama likti namie. Paprastai, tai trunka apie vieną savaitę. Praėjus po operacijos 2 – 3 dienoms pacientas galės pradėti dirbti lengvą fizinį darbą, o sunkų – po 7 – 8 dienų. Į darbą Jūs galėsite sugrįžti jau po kelių dienų, tačiau sportuoti ar dirbti sunkius fizinius darbus galima bus tik po 3 – 4 savaičių. Taip pat rekomenduojama susilaikyti nuo seksualinio gyvenimo penkias savaites.

Į viršų