Krūtų padidinimas (augmentacija). Simptomai, priežastys, eiga ir gydymas

Teksto dydis:


Krūtų padidinimas, augmentacija – tai chirurginė operacija, kurios metu yra pakeičiamas moters krūtų dydis, forma bei pilnumas. Plastikos chirurgas operacijos metu į suformuotą kišenę po pieno liauka ar po raumeniu įdeda silikonu ar fiziologiniu tirpalu užpildytus krūtų implantus.

Tyrimas

Pacientei, galvojančiai apie krūtų plastikos operaciją, pirmiausia būtina pasikonsultuoti su plastikos chirurgu. Optimaliam operacijos rezultatui pasiekti svarbus pacientės ir plastikos chirurgo vienodas supratimas apie laukiamą pooperacinį rezultatą, todėl pacientė turi atvirai išsakyti savo lūkesčius dėl geresnės išvaizdos ir savijautos po operacijos. Plastikos chirurgas po Jūsų apžiūros turi paaiškinti, kokie kiti veiksniai turi įtakos sprendimams dėl operacijos – kiekvienos pacientės krūtų dydis, forma, odos elastingumas, ligos istorija, gyvenimo būdas (alkoholis, rūkymas, vartojami vaistai) ir kiti veiksniai yra individualūs ir įtakoja krūtų padidinimo operacijos galimą apimtį bei pooperacinius rezultatus.

Prieš krūtų padidinimo operaciją būtina atlikti krūtų echoskopiją ar krūtų mamogramą, priklausomai nuo moters amžiaus. Taip pat yra reikalingi ir tam tikri kraujo tyrimai.

Į viršų