Krūtų padidinimas (augmentacija). Simptomai, priežastys, eiga ir gydymas

Teksto dydis:


Krūtų padidinimas, augmentacija – tai chirurginė operacija, kurios metu yra pakeičiamas moters krūtų dydis, forma bei pilnumas. Plastikos chirurgas operacijos metu į suformuotą kišenę po pieno liauka ar po raumeniu įdeda silikonu ar fiziologiniu tirpalu užpildytus krūtų implantus.

Medicininis gydymas

Atliekant krūtų padidinimo operaciją yra taikoma bendrinė nejautra. Yra keletas plastinės krūtų padidinimo operacijos metodų. Chirurgas turėtų Jums paaiškinti konkretaus Jūsų atvejo specifines detales, taip pat naudojamą chirurginę techniką, nuskausminimą, kur bus atliekama operacija ir kokie gali būti rezultatai, rizikos bei komplikacijos. Prieš operaciją kartu su operuosiančiu chirurgu Jūs turėtumėte aptarti naudojamų implantų gamintoją, dydį, aukštį, profilį, užpilą, paviršių.

Dažniausiai virš tos vietos, kur apatinė krūtų dalis liečiasi su krūtinės ląsta, daroma infrakrūtininis pjūvis. Periareolinis pjūvis daromas areolės – spenelį supančios tamsiai rusvos odos plotelio, apačioje. Rečiau daromas pažasties pjūvis. Taip pat galimas pjūvis bambos srityje, kuris yra naudojamas rečiausiai (dedant tik fiziologiniu tirpalu pripildytus implantus). Geriausią plastinės operacijos metodą pasirenka plastikos chirurgas.

Per pjūvius plastikos chirurgas pakelia krūties audinį ir odą, kad po audiniu ar krūtinės raumeniu (atsižvelgiant į plastikos chirurgo naudojamą techniką ir pacientės anatomiją) susidarytų tuščia vieta (“kišenė”). Į “kišenę” plastikos chirurgas įdeda implantą – lankstų silikoninį apvalkalą, pripildytą silikono gelio, fiziologinio tirpalo ar jų mišinio. Pjūviai susiuvami. Po operacijos pacientei užsegama chirurginė liemenėlė. Operacija trunka dvi valandas ar ilgiau.

Atminkite, kad po krūtų padidinimo operacijos mažiausiai šešis mėnesius yra nerekomenduojamas nėštumas. Krūtų padidinimo operacijos negalima atlikti jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, menstruacijų metu, sergate virusinės ar bakterinės kilmės infekcija, turite autoimuninių susirgimų, sergate cukriniu diabetu.

Į viršų