Kolpitas (makšties uždegimas). Simptomai, priežastys, eiga ir gydymas

Teksto dydis:


Kolpitas – tai makšties gleivinės uždegimas. Simptomai: gelsvos, žalsvos išskyros iš lytinių takų, išskyros panašios į varškę, makšties perštėjimas, niežėjimas, opelės, pūlinukai.

Natūralus gydymas

Aktyvuotas vanduo. Pašildyti iki 38-40 laipsnių gyvojo  ir negyvojo vandens dozes ir įsišvirkšti nakčiai: iš pradžių negyvojo vandens, o po 10-15 minučių - gyvojo. Gyvojo galima įsišvirkšti keletą kartų iš eilės darant nedideles pauzes. Manoma, kad kolpitas praeina per 2-3 dienas. Dėmesio! Prieš naudodami aktyvuotą vandenį pasitarkite su gydytoju.
Gydymas gintaro rūgštmi. Gintaro rūgštis sustiprina audinių energijos apykaitą, taigi atstatomieji procesai vyksta žymiais greičiau ir gydymas tampa efektyvesniu.
Vonelės. Naudotinos tik šiltos ramunėlių ar medetkų žiedų nuoviro vonelės. Senatvinio kolpito atveju netinka kalio permanganato tirpalo vonelės, nes kalio permanganatas turi sutraukiantį, gleivinę sausinantį poveikį.
Medaus tamponai. Jie taikomi gydant trichomoninį kolpitą. Procedūras skirti ir jas kontroliuoti gali tik gydytojas ginekologas.
Liekninamasis diržas.Tai mikrokompiuterinio valdymo aparatas, atliekantis vibracinį masažą, turintis šildomąjį ir magnetinį gydomąjį poveikį. Diržas gali būti naudojamas profilaktiškai, esant kraujo stazei mažajame dubenyje, sergant  kolpitu.

Į viršų