Odontologo paslaugų finansavimui – paskola medicinos išlaidoms padengti

Teksto dydis:

Odontologo paslaugų finansavimui – paskola medicinos išlaidoms padengti

2019 saus. 16 14:22

Dauguma odontologų teikiamų paslaugų kaip estetinis plombavimas, dantų balinimas, implantavimas, protezavimas, chirurginės operacijos ir kitos kainuoja nemažus pinigus, tačiau yra būtinos atlikti. Profesionali burnos higiena, dantų plombavimas ir kitos odontologiniame kabinete atliekamos paslaugos yra paskiriamos pagal asmeniui reikalingą taikyti gydymą.

Kadangi įvairios odontologinės procedūros turi būti atliekamos profilaktiškai, nesilankymas gydytojų kabinete gali sukelti nemalonius padarinius ateityje. Esant būtinai odontologinei procedūrai atlikti, tačiau neturint pakankamo santaupų kiekio, sprendimu gali tapti paskola medicinos ir sveikatinimo išlaidoms padengti. Šis paskolos tipas gali finansuoti ne tik odontologines, įvairių gydymų, operacijų išlaidas, bet ir vaistų, medicininių prekių, aktyvaus laisvalaikio įrangos, sporto klubų abonementų įsigijimą. Daugiau informacijos apie paskolos sąlygas, reikalavimus paraiškų teikėjams rasite tinklalapyje

Viena brangesnių procedūrų, kuri atliekama odontologiniame kabinete – estetinis dantų plombavimas. Procedūros metu yra atstatomi danties audiniai ir koreguojamas dantų išsidėstymas lanke, jų forma, spalva, taip pat esant kliento pageidavimui, gali būti panaikinami tarp dantų esantys tarpai ir pan. Estetinio plombavimo metu išgaunamas ypač natūraliai atrodančių dantų rezultatas, kadangi yra atkuriama anatominė dantų forma. Daugelyje klinikų vieno danties koregavimas estetinio plombavimo metodu kainuoja apie 100 eurų, todėl jeigu yra būtina procedūrą atlikti visiems dantims, tenka plačiai atverti piniginę. Estetinis plombavimas yra viena populiariausių pasaulyje odontologų atliekamų procedūrų. Kone visiems pasaulinio žinomumo lygmens aktoriams bei dainininkams yra atliktas estetinis dantų plombavimas, kuris dar kitaip gali būti vadinamas Holivudo žvaigždžių šypsena. Svarbu paminėti, jog įvairios odontologinės procedūros turi būti atliekamos tik profesionalų, išmanančių savo darbą ir turinčių ilgametę patirtį dirbant su klientais. Tobula šypsena gali kainuoti didelius pinigus, tačiau gaunami rezultatai visuomet pranoksta lūkesčius ir kiekvienam pacientui suteikia begalinę laimę.

Dar viena svarbi, tačiau nepigi odontologo paslauga – dantų implantavimas. Netekus dantų, pavyzdžiui, senyvame amžiuje ar patyrus traumą, juos atstatyti gali būti naudojami ne tik protezai, bet ir kur kas šiuolaikiškesnis metodas – dantų implantai. Pažangios technologijos suteikia galimybę atlikti procedūrą vieno ar dviejų vizitų metu, todėl asmuo nauja šypsena gali džiaugtis labai greitai. Dantų implantavimo kainos daugelyje klinikų skiriasi, tačiau preliminariai vieno implanto kaina gali svyruoti tarp 400-500 eurų. Jeigu dantis buvo prarastas dėl nenumatytų priežasčių kaip nelaimingas atsitikimas, ne visuomet turima pasiruošus santaupų, todėl esant būtinybei atstatyti prarastus dantis, pasikonsultavus su gydytoju ir įvertinus procedūros kainą, galima kreiptis dėl banko finansavimo.

Odontologai pastebi tendenciją, jog atlikti įvairias brangesnes procedūras ir už jas mokėti lizingu ar gavus paskolą yra tapę vartotina praktika tarp klientų, kadangi negydant įvairių susirgimų, ligų, esant būtinybei operuoti ar atlikti kitą svarbų medicininį žingsnį, ateityje atsiranda kitų ligų ir problemų tikimybė. Dėl bet kokio paskolos tipo gali kreiptis tik pilnamečiai asmenys, uždirbantys pastovias pajamas, tačiau prieš priimant skolinimosi sprendimą yra būtina ypač gerai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes. Dažniausiai tai padeda atlikti finansų ekspertai, todėl jei svarstote apie finansavimą odontologo paslaugoms apmokėti, patariama gerai įvertinti gaunamas pajamas, patiriamas išlaidas, jei yra – turimus įsipareigojimus ir tolimesnes galimybes banko nurodytu laikotarpiu grąžinti pasiskolintą sumą. Be jokios abejonės sveika šypsena, burnos higiena ir įvairios odontologinės procedūros yra būtinos kiekvienam iš mūsų, o nenorint delsti ir siekiant išvengti negalavimų ateityje, vizitų pas odontologą patariama neatidėlioti. 

Sužinok apie paskolą medicininėms išlaidom TFbank svetainėje.

Komentuoti