Startavo pirmoji registracijų internetu pas veterinarus platforma uodega.lt

Teksto dydis:

Startavo pirmoji registracijų internetu pas veterinarus platforma uodega.lt

2019 saus. 23 17:00

Nuo šiol vizitą pas veterinarą gyvūnų mylėtojai galės suplanuoti internetu – startavo internetinė Lietuvos veterinarų duomenų bazė ir registracijos vizitui sistema uodega.lt.

Gyvūnų savininkai patogiai galės rasti reikalingą specialistą, informaciją apie jo patirtį ir teikiamas paslaugas, perskaityti kitų atsiliepimus bei pamatyti veterinarų įvertinimus.


Portale uodega.lt gyvūnų augintojai ras daugiau nei 2400 veterinarijos gydytojų duomenų bazę, taip pat 876 veterinarijos įstaigas. Užregistruoti savo augintinį vizitui pas veterinarą internetu galima nemokamai.

„Lietuvius tikrai galima drąsiai vadinti naminių gyvūnų mylėtojais: pas kas antrą Lietuvos gyventoją namuose galime rasti šunį, katę arba egzotinį gyvūną."

Tyrimai rodo, kad lietuviai itin linkę rūpintis savo augintiniais. Uodega.lt – tai vieta, kur veterinarai ir naminių gyvūnų mylėtojai suranda vieni kitus. Norime padėti tai padaryti paprasčiau“, – sako uodega.lt projekto vadovė Ieva Lukošaitytė.

Uodega.lt yra Lietuvoje jau pamėgto projekto „Mano daktaras“ dalis.

Mano daktaras“ platformą kiekvieną mėnesį aplanko apie 200 tūkst. unikalių lankytojų. Matome, kad registracijos internetu auga, prie projekto prisijungia vis daugiau klinikų. Esame tikri, kad uodega.lt pakartos „Mano daktaras“ sėkmę“, – tikina uodega.lt valdančios sistemos „Mano daktaras“ direktorius Tomas Balžekas.

Mano daktaras“ – tai pirmoji Lietuvoje paieškos ir registracijos internetu pas privatų gydytoją sistema, kurioje pacientai gali rasti daugiau nei 10 tūkst. gydytojų duomenų bazę. Platformoje „Mano daktaras“ jau atlikta daugiau nei 500 tūkst. internetinių registracijų.

„Uodega.lt“ papildys jau turimą įmonės „Media bitės“ prekės ženklų paketą: jai priklauso žurnalai „Žmonės“, „Laimė“ „Ji“, „Legendos“. „Media bitės“ taip pat valdo namų kino teatrą „ŽMONĖS Cinema“, fotografijos agentūrą „ŽMONĖS Foto“, turinio rinkodaros agentūrą „ŽMONĖS Contentum“, kino teatrą „Pasaka“, leidinių bei knygų platinimo įmonę „Medipresa“, interneto knygyną „Perku knygą“, internetinę gydytojų rezervacijos sistemą Manodaktaras.lt bei portalą sveikas.lt.

   

   Registruoti vizitui savo augintinį   

   galima www.uodega.lt.

 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Barbara Natal 2020 geg. 24 02:26

Sveiki, mano gerbiamas žiūrovas, rašau šį straipsnį norėdamas papasakoti pasauliui apie tai, kaip dr. Ilekhojie sugrąžino mano buvusį vaikiną. Tai yra priežastis, kodėl aš pats pasiryžau padėkoti šiam puikiam rašybos rašytojui, vadinamam dr. Ilekhojie, nes per jo pagalbą mano gyvenimas tapo kupinas meilės ir aš džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs draugas, kuris buvo atskirtas nuo manęs pastaruosius 3 metus, grįžo į mane, prašydamas priimti mane, tai buvo šokiruojantis įvykis, nes prieš tai susisiekiau su Dr.Ilekhojie Aš buvau tas, kuris maldavo buvusį vaikiną, kad jis sugrįžtų pas mane, tačiau padedamas Dr.Ilekhojie aš dabar atstačiau savo santykius. Geresnius santykius taip pat galite užmegzti tik susisiekę: gethelp05@gmail.com jo „Whatsapp“ numeriu +2348147400259