MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS


MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS

V. Grybo g. 32A, Vilnius

Įmonės duomenys

Telefonas+37069800000
El. paštas
Tinklalapishttps://www.manodaktaras.lt/klinika/medicinos-diagnostikos-ir-gydymo-centras/867
Darbo laikas I-V 7.00-20.00, VI 8.00-15.00
Gydytojai >>

Įmonės rekvizitai

Imonės kodas111508848
PVM mokėtojo kodasLT115088412


UAB „Medicinos bankas“
Nr. LT11 7230 0000 0046 7164

Įmonės veikla

Centro tikslas - diagnozuoti ligą ir paskirti gydymą – per 1 dieną.
Privačios medicinos lyderis Lietuvoje siūlo šias sveikatos priežiūros paslaugas:

 • profilaktika (sveikatos patikrinimas, sveikatingumo mokyklos, skiepai)
 • diagnostiniai tyrimai (instrumentiniai, laboratoriniai)
 • terapinis ir chirurginis gydymas (gydytojų specialistų, šeimos gydytojų konsultacijos, operacijos)
 • reabilitacija (kineziterapija, fizioterapija, hidroterapija).

Profilaktika:

 • siūlomos sveikatos patikrinimo programos: minimali, vidutinė, plačioji ir profilaktinė atskirų organų patikrinimo, siekiantiesiems būti sveikiems ar besirūpinantiesiems savo sveikata. Atskiros patikros programos sukurtos sportuojantiems, vaikams, paketai įmonėms bei nemokamos, ligonių kasų kompensuojamos patikros programos.
 • išduodamos sveikatos pažymos: vairuotojui, vykstančiam į užsienį, leidimui šaunamajam ginklui įsigyti, darbuotojui, dirbančiam profesinės rizikos sąlygomis ir kt.
 • veikia nėščiųjų sveikatingumo mokykla.
 • atliekami skiepai: išvykstantiesiems į kitas šalis, kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems, nuo gimdos kaklelio vėžio.

Diagnostiniai tyrimai:

 • moderniausia medicinos aparatūra atliekami šie instrumentiniai tyrimai: magnetinio rezonanso tomografijos, kompiuterinės tomografijos, rentgenografijos, rentgenoskopijos, mamografijos, echoskopijos, endoskopijos, klinikinės fiziologijos, ginekologijos, oftalmologijos, LOR ir kt.
 • atliekama per 400 įvairių rūšių laboratorinių tyrimų: nuo įprastų kraujo ar šlapimo iki sudėtingiausių vėžio žymenų ir molekulinės diagnostikos.

Terapinis ir chirurginis gydymas:

 • konsultuoja ir gydo per 180 kvalifikuotų gydytojų specialistų, daugiau kaip 53 medicinos sričių. Tarp jų – 40 habilituotų daktarų, profesorių, medicinos daktarų, docentų – pripažintų Lietuvoje bei užsienyje
 • teikiama šeimos gydytojo paslauga. Ji aprėpia ne tik konsultacijas, vizitus į namus, bet ir visų kitų centre dirbančių gydytojų specialistų pagalbą, platų spektrą laboratorinių ir instrumentinių tyrimų.
 • atliekama per 100 įvairių rūšių operacijų, tarp jų tausojančios žmogaus organizmą laparoskopinės ir endoskopinės operacijos: pilvo ir pilvo sienos, ginekologinės, ortopedinės – traumatologinės, plastinės-rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos, išsiplėtusių kojų venų operacijos lazeriu ir biologiniais klijais, proktologinės, urologinės, neurochirurginės, LOR, akių (regos korekcijos lazeriu, kataraktos) ir kt.

Reabilitacija:

 • teikiamos fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugos: kineziterapija (salėje ir vandenyje), hidroterapija (povandeninis masažas, perlinės vonios), gydomasis masažas, manualinė terapija, homeopatija, akupunktūra, kinezioteipavimas, fizioterapija: impulsinių srovių terapija, ultragarso, fonoforezės (ultragarsu leidžiami vaistai) terapija, žemo dažnio kintamo magnetinio lauko terapija su/be raudonuoju šviesos spektru „Bemer“; infraraudonojo lazerio terapija,  mikrobangų, limfodrenažinė terapija, parafino, fango parafino terapija,  inhaliacijos, darsonvelizacijos.

Centre lankytojams siūlomos papildomos paslaugos: kavinė, vaistinė, konferencijų centras, medicinos įrangos nuoma. 

Prisijunkite prie mūsų facebookwww.facebook.com/MedCentras

Raktiniai žodžiai

Ligos, Gydymas, Klinika, Konsultacijos, Sveikata, Medikai, Šeimos klinika, Medicinos diagnostikos centras, Grybo klinika, Klinika grybo gatvėje, Privati klinika, Medicinos paslaugos, Gydytojai, Tyrimai, Sveikatos patikrinimas, Rudalevičius, Operacija lazeriu