MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS


MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS

V. Grybo g. 32, Vilnius

Įmonės duomenys

Telefonas+37066611260
El. paštas
Tinklalapiswww.medcentras.lt
Darbo laikas I-V 7.00-20.00, VI 8.00-15.00
Gydytojai >>

Įmonės rekvizitai

Imonės kodas111508848
PVM mokėtojo kodasLT115088412


UAB „Medicinos bankas“
Nr. LT11 7230 0000 0046 7164

Įmonės veikla

Centro tikslas - diagnozuoti ligą ir paskirti gydymą – per 1 dieną.
Privačios medicinos lyderis Lietuvoje siūlo šias sveikatos priežiūros paslaugas:

 • profilaktika (sveikatos patikrinimas, sveikatingumo mokyklos, skiepai)
 • diagnostiniai tyrimai (instrumentiniai, laboratoriniai)
 • terapinis ir chirurginis gydymas (gydytojų specialistų, šeimos gydytojų konsultacijos, operacijos)
 • reabilitacija (kineziterapija, fizioterapija, hidroterapija).

Profilaktika:

 • siūlomos sveikatos patikrinimo programos: minimali, vidutinė, plačioji ir profilaktinė atskirų organų patikrinimo, siekiantiesiems būti sveikiems ar besirūpinantiesiems savo sveikata. Atskiros patikros programos sukurtos sportuojantiems, vaikams, paketai įmonėms bei nemokamos, ligonių kasų kompensuojamos patikros programos.
 • išduodamos sveikatos pažymos: vairuotojui, vykstančiam į užsienį, leidimui šaunamajam ginklui įsigyti, darbuotojui, dirbančiam profesinės rizikos sąlygomis ir kt.
 • veikia nėščiųjų sveikatingumo mokykla.
 • atliekami skiepai: išvykstantiesiems į kitas šalis, kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems, nuo gimdos kaklelio vėžio.

Diagnostiniai tyrimai:

 • moderniausia medicinos aparatūra atliekami šie instrumentiniai tyrimai: magnetinio rezonanso tomografijos, kompiuterinės tomografijos, rentgenografijos, rentgenoskopijos, mamografijos, echoskopijos, endoskopijos, klinikinės fiziologijos, ginekologijos, oftalmologijos, LOR ir kt.
 • atliekama per 400 įvairių rūšių laboratorinių tyrimų: nuo įprastų kraujo ar šlapimo iki sudėtingiausių vėžio žymenų ir molekulinės diagnostikos.

Terapinis ir chirurginis gydymas:

 • konsultuoja ir gydo per 180 kvalifikuotų gydytojų specialistų, daugiau kaip 53 medicinos sričių. Tarp jų – 40 habilituotų daktarų, profesorių, medicinos daktarų, docentų – pripažintų Lietuvoje bei užsienyje
 • teikiama šeimos gydytojo paslauga. Ji aprėpia ne tik konsultacijas, vizitus į namus, bet ir visų kitų centre dirbančių gydytojų specialistų pagalbą, platų spektrą laboratorinių ir instrumentinių tyrimų.
 • atliekama per 100 įvairių rūšių operacijų, tarp jų tausojančios žmogaus organizmą laparoskopinės ir endoskopinės operacijos: pilvo ir pilvo sienos, ginekologinės, ortopedinės – traumatologinės, plastinės-rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos, išsiplėtusių kojų venų operacijos lazeriu ir biologiniais klijais, proktologinės, urologinės, neurochirurginės, LOR, akių (regos korekcijos lazeriu, kataraktos) ir kt.

Reabilitacija:

 • teikiamos fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugos: kineziterapija (salėje ir vandenyje), hidroterapija (povandeninis masažas, perlinės vonios), gydomasis masažas, manualinė terapija, homeopatija, akupunktūra, kinezioteipavimas, fizioterapija: impulsinių srovių terapija, ultragarso, fonoforezės (ultragarsu leidžiami vaistai) terapija, žemo dažnio kintamo magnetinio lauko terapija su/be raudonuoju šviesos spektru „Bemer“; infraraudonojo lazerio terapija,  mikrobangų, limfodrenažinė terapija, parafino, fango parafino terapija,  inhaliacijos, darsonvelizacijos.

Centre lankytojams siūlomos papildomos paslaugos: kavinė, vaistinė, konferencijų centras, medicinos įrangos nuoma. 

Prisijunkite prie mūsų facebookwww.facebook.com/MedCentras

Raktiniai žodžiai

Ligos, Gydymas, Klinika, Konsultacijos, Sveikata, Medikai, Šeimos klinika, Medicinos diagnostikos centras, Grybo klinika, Klinika grybo gatvėje, Privati klinika, Medicinos paslaugos, Gydytojai, Tyrimai, Sveikatos patikrinimas, Rudalevičius, Operacija lazeriu

Video